صفحه 3 از 162 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط smrazavi
    سلام، من شنیدم در فرودگاههای کالیفرنیا از ورود زرشک، لیمو امانی و تخمه جلوگیری می کنند.
    خانواده من که اومدن، زرشک و تخمه آوردن و مشکلی هم نبود. حالا شاید بعضی وقت‌ها سختگیری بیشتر بشه و اجازه ندهند ولی به طور کلی فکر نمی‌کنم مشکلی باشه.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام بچه ها
    امیدوارم همه خوب باشن.راستش نگین این رفت دیگه ازش خبری نیست. من هر روز سر میزنم، ولی سوالی نبوده که کمکی از دستم بر بیاد. امروز که داشتم آمار وبلاگم رو چک میکردم دیدم یکی از دوستان از این پست بنده لینک شدن به اونجا، گفتم اینجا یه چند تا تجربه بگم
    اول پاسخ به پست آفتابه ای خودم. به نظر من لازم نیست بیارین. من یه کشف مهمی اینجا کردم و اونم یه سری آب معدنی با طعم کیوی هست در بطری های نیم لیتری که پس از مصرف دقیقا میتونن وظیفه بسیار مهم آفتابه رو انجام بدن. از همیناس که برای ورزشکاراس و سر بطری با بطری های معمولی فرق داره و یه تیوپ داره که آب دقیقا با دبی مشابه ( قابل توجه دوستان نفتی ، مکانیک و عمران ) افتابه بیرون میاد و هدفگیری با اونهم بسیار راحته.
    گوشی من از ایران آوردم SE K800 و اینجا یه سیم pay as you go گرفتم و کار کرد
    لپ تاپ به نظر من اگه ندارین بیایین اینجا و از این ور بگیرین
    من کلی از همین زرشک و ادویه و هله هوله جات داشتم که اتفاقی نیفتاد.
    دارو به نظر من بیارین چوم من خودم چند بسته سرما خوردگی و از همین دارو های دم دستی آوردم و اینجا یه مقدار گرونه. پس به نظر من دارو های عمومی همراهتون باشه به مقدار لازم !
    لباس هم هر چی جا دارین بیارین. حداقل تو انگلیس که خیلی گرونه. حالا دیگه states رو نمیدونم
    باز هم کما کان عمو یاسین در خدمت برو بچز گل فروم هست !
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Junior Member

توي آمريكا آب پاش باغبوني هست در طرح ها و رنگ ها و سايز هاي متفاوت كه به جاي آفتابه استفاده ميشه و بسيار بهتر هم هست.توي انگليس نيست؟؟؟

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

والا بودنش که هست ولی ظاهرا هدف گیری باهاش خیلی سخته ( البته من خودم امتحان نکردم ). ولی این متودی که من ابداع کردم، هم بسیار راحت و کم حجمه ( یه خورده آفتابه ( آبپاش ) رو با توالت فرنگی بخایی استفاده کنی سخته) و هم اینکه هدفگیری فوق العاده راحته. برادر یه بار امتحان کن ، مشتری میشی.
    ضمنا به پیشنهاد یکی از دوستان، قصر دارم این متد رو در سال شکوفایی و نوآوری بفرستم ایران برای جشنواره خوارزمی یا جای دیگه که جایزه توپ به خاطر حل مشکل برادارن و خواهران در دیار کفر و بی ناموسی، بهم بدن ;D
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ohio, USA

سلام یاسین جان

ممنون بابت راهنماییتون. ولی یکم دیر جواب دادین. من الان بیشتر از سه ماهه که آمریکا هستم. ولی این اطلاعات بدرد دیگران می خوره.
    خودم هم یک لیست آماده کردم که به زودی آپلود می کنم تا بقیه استفاده کنن.

Senior Member

دوستان اگه اطلاعاتي رو که ميديُن بگين که در کدوم ايالت (شهر) ساکن هستين، شايد بهتر باشه. بخصوص واسه بعضي چيزها که ميگين چون فروشگاه ايراني زياد هست... لازم نيست که از ايران تهيه کنيم.

منم چند تا چیزا اضافه کنم :
    1-چند تا کفش راحتی 2-دارو سردرد و اموکسی سیلین ومسکن تا بیمه تون درست بشه 3-کتری کوچیک برای چایی نه ;D 4-دندانوتانا کامل چک کنید 5-واکسیناسون 6-ترجمه کنید شناسنامتونا با خودتون ببرید 7-عدم سو پیشینه بین المللی درسته 3 ماه اعتبار داره ولی از اون ور مکافاته گرفتنش 8-یه یک نفر وکالت محضری بدهید که کارهای اداریتونا بتونه جای شما انجام بده 9-مدارک شماره تلفن فامیلها تو carry-on
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

ممنون از همه بچه ها بابت پست های مفیدشون تو این قسمت

کسی از قیمت دوربین عکاسی دیجیتال تو امریکا اطلاعی داره؟ ایران بخریم بهتره یا اونجا؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط payam_kho
    ممنون از همه بچه ها بابت پست های مفیدشون تو این قسمت

کسی از قیمت دوربین عکاسی دیجیتال تو امریکا اطلاعی داره؟ ایران بخریم بهتره یا اونجا؟
    تقریبا هیچ وسیله‌ی الکترونیکی در ایران ارزون‌تر از آمریکا نیست. در آمریکا اون قدر حراج و وب‌سایت‌های متنوع با قیمت‌های نسبتا پایین وجود داره که حتما می‌تونید قیمت‌های بسیار بهتر از ایران پیدا کنید.

این خوردنیها جزو وسایل به حساب میاد دیگه 8)
    نعنا خشک و ادویه خیلی لازمه و زرشک (اینا به بعضی گیر دادند به خاطر محصول کشاورزی).زعفران حتما سابیده شده ببرید و بگید spice

ظاهرا به محصولات کشاورزی گیر میدهند تو ساک تخمه گیاه ممنوعه .
    تو ساک دستی نباید خمیردندان بزرگ و کرم پزرگ گذاشت . ساک دستی که داخل هواپیما میبرید چیزهای فلزی مثل ناخن گیر و قیچی و مایعات اجازه ورود نمیدهند
    The truth of my life:I`m only looking for you

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)