صفحه 53 از 162 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط silviya نمایش پست ها
    سلام به همگی
    کسی میدونه توی فرم declaration که تو هواپیما بهمون میدن اون قسمتی که گفته کالاهایی که وارد آمریکا میکنید و قراره تو آمریکا بمونه و قیمتشون رو هم میخواد چی باید بنویسیم؟
    من فقط لباس و کفش و لوازم بهداشتی دارم میبرم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من ازشون پرسیدم گفتن مثلا اگه چند تا لپتاپ داری باید بنویسی. یعنی بیشتر از استفاده خودتونه و حالت تجارت کردن داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Polymer, EMU

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

لپ تاب هم از اونجا بخریم یعنی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    به نظر من، هر چی که ندارید بذارید بعد از اومدن به آمریکا خریداری کنید. هم به راحتی پیدا می شه (مثلا توی walmart!) هم تنوعش بیشتر هست. در ضمن قیمت ها هم خیلی مناسبه. مشکل ولتاژ و پریز هم دیگه نخواهید داشت.
    ایران که بودم، چند تا وسیله برقی داشتم که رنج ولتاژ اونا بین 100 ولت و 250 ولت بود. از لاله زار چند تا تبدیل برای پریز خریدم و اینا رو آوردم. وقتی رسیدم اینجا، دیدم که تبدیل ها که خریدم مخصوص انگلیس و هنگ کنگ بوده نه آمریکا. خلاصه مجبور شدم روز اول 10-20 دلار برای یه تبدیل پریز پول بدم!

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط anamooran نمایش پست ها
    لپ تاب هم از اونجا بخریم یعنی ؟
    بله. اگه لپ تاپ ندارید و می خواهید یکی بخرید، بهتره از اینجا بگیرید. هم مدلهای اینجا به روزتر هستند، هم اکثر فروشگاهها گارانتی به شما می دهند و هم چندتا نرم افزار مجانی هم به شما داده می شه. تازه مشکلات حمل از ایران و اضافه بار و اینا رو هم ندارید.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali نمایش پست ها
    بله. اگه لپ تاپ ندارید و می خواهید یکی بخرید، بهتره از اینجا بگیرید. هم مدلهای اینجا به روزتر هستند، هم اکثر فروشگاهها گارانتی به شما می دهند و هم چندتا نرم افزار مجانی هم به شما داده می شه. تازه مشکلات حمل از ایران و اضافه بار و اینا رو هم ندارید.
    +
    There are great deals which allow you to buy on lower prices
    if you are a student in us having a .edu e-mail account you can buy a laptop from amazon and they will give you an Xbox free of charge!
    There is also an upgrade to windows 8 pro for only $14.5
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

اینقدر به سبزی خشک و گز و پلوپز نچسبید اینا خیلی لازم تره!!:

آقا تا می تونید انواع و اقسام کابل رابط (دوربین موبایل شبکه HDMI و....) و تبدیل و ... هدست و هدفون و ... با خودتون بیارید این خرت و پرتها اینجا گرونه. یه دست پیچ گوشتی و یه آچار فرانسه کوچیک (نه خیلی کوجیک) هم برای روزهای اول که میرین خونه جدید خیلی لازمه + فارمتر.

شلوار جین های تنگ اینایی که تو ایران بیشتر مردم می پوشن نخرین بیارین اینجا مرسوم نیست مردها لباس تنگ بپوشن (خیلی از شلوارهایی که تو ایران اوکی هستش و خیلی هم همه با تیپتون حال می کنن اینجا تنگ حساب میشه!) کما اینکه 99 درصد خود پسرهای آمریکایی با شلوارک (نه تنبون!) میان دانشگاه و فقط هندی ها شبیه ایران ما لباس می پوشن. تی شرت هم اینجا فراوونه.

اگه اهل دوچرخه هستید یه قفل خوب با خودتون بیارین اینجا خوباش 15-16 دلار به بالاست و تا 70-80 تا هم میره.

وسایل برقی نخرید. اینجا هم بهتره هم ارزون تر.

کمربند چرمی خوب اگه بود بخرین اینجا گرونتره.

دو جفت دمپایی بیارین حتما لازمه روزهای اول.

در باز کن نوشابه و کنسرو و ... هم داشته باشین.

قابلمه ماهیتابه + لیوان و بشقاب و کارد و چنگال و قاشق برای مصرف شخصی روزهای اول.

ملحفه و روبالشی هم خیلی خوبه داشته باشیین.

همه اینا بخاطر اینه که اولا روزهای اول با پول ایران خرید می کنید و خوب قیمتها بالا به نظر میاد و دوم و اینکه اوایل کار نرید همه پولاتون رو صرف خرید این خرت و پرت ها کنید اونم احتمالا چون با فوشگاههای مختلف آنایی ندارین ممکنه گرون بخرید.

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

بچه ها یکی از دوستام بهم گفت که دانشجو ها تو آمریکا میتونند با داشتم ایمیل آموزشی شون تو یه سایت برا خرید لپ تاپ با شرایط اقدام کنند.. من با در اون لینک با ایمیل دانشگاهم ثبت نام کردم.. میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره؟ من هر چی منتظر بودم ایمیلی نگرفتم در این خصوص..کسی از دوستام میدونه پرسه اش چه جوریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1987 نمایش پست ها
    بچه ها یکی از دوستام بهم گفت که دانشجو ها تو آمریکا میتونند با داشتم ایمیل آموزشی شون تو یه سایت برا خرید لپ تاپ با شرایط اقدام کنند.. من با در اون لینک با ایمیل دانشگاهم ثبت نام کردم.. میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره؟ من هر چی منتظر بودم ایمیلی نگرفتم در این خصوص..کسی از دوستام میدونه پرسه اش چه جوریه؟
    http://www.windows.com/freexbox

Get free xbox and upgrade to windows 8 for only ~$14

Im going to buy an ultrabook, maybe tomorrow

this offer is valid until Sep 8 and it's limited to certain retailers and device models so choose yours soon before getting out of stock

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

دوستان کسی میدونه برای پروازای به آمریکا بردن اسپری های بهداشتی یا ادکلن مجازه یا نه؟ من میخواستم سوزن و قیچی با یه کارد هم ببرم.. (کارد رو میدونم پرواز داخلی ایرانم گیر میدند!!)
    اصولا به کتاب هم گیر میدن بگن این کپی رایت داره یا آفسته؟ مرسی

Member m_azad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil eng

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1987 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه برای پروازای به آمریکا بردن اسپری های بهداشتی یا ادکلن مجازه یا نه؟ من میخواستم سوزن و قیچی با یه کارد هم ببرم.. (کارد رو میدونم پرواز داخلی ایرانم گیر میدند!!)
    اصولا به کتاب هم گیر میدن بگن این کپی رایت داره یا آفسته؟ مرسی
    برید اینجا : http://www.tsa.gov/travelers/airtrav...ted-items.shtm و تو قسمت can i bring ... چک کنید
    کتاب رو شنیدم گناهش با ناشره! حالا باز هم بپرسید

Junior Member

سلام

بچه ها به نظرتون بهترین سوغاتی که از ایران میشه واسه استادم ببرم چیه؟
    از اونجاییکه من اصفهانی هستم، به فکرم رسیده گز ببرم. ولی نگرانم توی فرودگاه گیر بدن. کسی نظر خاصی نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)