صفحه 55 از 162 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Manufacturing Engineering - IUST

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    میشه لطفا یکی از دوستان منو هم راهنمایی کنه
    با سپاس
    بستگی داره به اینکه چه داروهایی میخاین ببرین و چقد هستن!! اینجا رو ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%B1%D9%88
    دوستانی که واسه اسپرینگ 2013 میرن SIUE پیام بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    میشه لطفا یکی از دوستان منو هم راهنمایی کنه
    با سپاس
    سلام
    من خودم یک مقداری دارو اوردم
    مثل انتی بیوتیک - داروی معده - قرص مسکن و داروی سرما خوردگی - و خب یکی دو تا داروی خاص هم داشتم ولی برای همه انها از دکتر نسخه داشتم و حتی برای داروی ها خاص از دکتر متخصص نسخه گرفته بودم .
    در این مورد دوستان زیاد هشتار می دهند و خب خود سایت های رسمی هم خیلی هشتار داده اند و لی هیچ کس ساک ما رو باز نکرد و در مورد وسایل ساک هیچ مشکلی نداشتیم. البته منظور من این نیست که هر چیزی را با خود بیاوردید ولی هم با احتیاط رفتار کنید و هم مطمئن. اگر چیزی را حتما می خواهید بیاورید مشکلی نیست ولی حتما نسخه پزشک داشته باشید.
    نکته دیگر انکه حتما نسخه را در مشمایی که خود دارو هست بگذارید و نه انکه دست خود نگه دارید. این را به خاطر این می گویم که ممکن است ساک شما بدون حضور شما باز و بررسی شود و اگر نسخه دارو در کنار خود دارو باشد خب مشکل کمتری ایجاد خواهد شد.
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

Junior Member

سلام دوستان
    من می خوام واسه استادم و منشی دانشکده سوغات بخرم
    اول اینکه نمی دونم چی بخرم
    خودم فکر می کنم یه تابلو بخرم و 4-5 کیلو پسته
    خوب تابلو احتمالش هست که بشکنه تو بار؟
    بعد اینکه به 5 کیلو پسته گیر می دن تو فرودگاه من فرودگاهی که می رم JFK هست
    ممنون می شم هر کی می دونه یه راهنمایی کنه اینایی که می برم خوبه و اینکه مشکای نیست

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen270 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون می شم هر کی می دونه یه راهنمایی کنه اینایی که می برم خوبه و اینکه مشکای نیست
    از الان سعی کنید این عادت ها رو کنار بزارید. برای اونا این کارا هیچ معنایی نداره هیچ، ممکنه در مورد شما تصور بدی کنن.

سلام دوستان
    سلام
    راستش من نمی دونم که کار بدی هست یا کار خوبی و اینکه ایا همه استاد ها توقع دارند یا نه. ولی خوب واقعا بعضی توقع دارند و بهضی ها هم نه!
    با پسته خیلی موافق نیستم چون اینجا زیاد هست هر چند که اگر استاد شما مرد است برای اقایان هیچ چیزی جذاب تر از خوراکی نیست.
    ما خودمون یک جا قلمی بزرگ کار دست اصفهان خریدیم که هم سبک بود هم خیلی گران نبود . فکر کنم 38000 تومان خریده بودم . ولی وقتی فردای ان روز ان را در دفتر منشی گروه دیدم کلی دلم سوخت که استاد همسرم اصلا برایش کادو دادن مهم نبوده !!!!! بعضی از دوستان به ما گفته بودند که باید فرش دست باف بخریم و ..... لذا ما از طرفی خوشحال شدیم که بیشتر پول ندادیم.
    ولی خداییش ادم نمی تواند روز اول دست خالی برود به نظر من یک هدیه کوچک به عنوان سوغاتی از کشور خودمان بیاوریم بد نیست.
    در عوض تا دلتان بخواد منشی گروه توقع داشت. ما برای او یک پد موس که مثل فرش بود بردیم. توی فرودگاه امام خمینی بعد از رد شدن از گیت اول یک صنایع دستی فروشی است که می توانید از ان پیدا کنید قیمت ان 2500 تومان بود ولی خداییش بیشتر از 2500 تومان به نظر می امد و دل منشی گروه را با ان بدست اوردیم.
    بعدا فهمیدم که منشی گروه رفته به استاد شوهرم گفته ببینم برای تو چی اورده اند و استاد هم که دیده چشم منشی گروه دنبال جا قلمی است ان را به او داده ......

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

سلام دوستان
    اگه اولین ورود و دیدارتون در دانشگاه هست اصلا این کار رو نکنید، خیلی غیر نرمال هست.
    آوردن پسته هم همون طور که توی اکثر تجربه های نوشته شده در اینجا اومده مشکلی نداره. تابلو هم کوچیک باشه مسئله ای نیست. احتمال شکستن هم به طور بدیهی هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط behrad3d1 نمایش پست ها
    دوشاخه های آمریکا اینشکلیه.
    بله دو شاخه امریکا این شکلی هست ولی توصیه می کنم این جور چیزها رو از همین جا بخرید بخاطر اینکه ولتاژ در امریکا 110 هست پس دستگاه ها جریان بالاتری می کشن لذا سیم های چینی و اشغال ایران به درد نمی خوره و باعث میشه یا سیمی که خریدین بسوزه و خدا نکرده یک اتیش سوزی داشته باشین و یا اینکه به دستگاه شما اسیب برسونه. من اینجا سه تا تا مبدل رو با قیمت 2 دلار در امازون خریدم خب هم خیالم راحت تره و هم با کشی الکی نکردم.

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

خانوم شریفی می‌شه در مورد آوردن ملافه، روبالشی، رو لحافی و سایزشون راهنمایی بفرمایید.
    تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست؛ رهرو گر صد هنر دارد، توکل بایدش.

Junior Member

سلام من یه لیستی از وسایلی که می خوام ببرم اماده کردم ممنون می شم کسی می دونه به کدوم شون ممکنه تو فرودگاه گیر بدن
    خمیر دندان- مسواک- ریش تراش- صابون- شامپو – پودر لباسشویی و ظرفشویی – ناخن گیر – قیچی کوچیک – سوزن و نخ- حوله حمام و دستی- افتابه
    دیگ – تابه – بشقاب – کاسه- قاشق و چنگال – کف گیر – ملاقه- چاقو اشپز خانه و میوه – چای – قند – روغن مایع– گرده قوره- فلفل و زرد چوبه – نمک – کبریتسبزی خشک
    بالش کوچیک – پتو – رو فرشی – حبوباترب انار – رب گوجه – میوه خشک
    دمپایی – چسب – منگنه – پیچ گوشتی – پاکت فریزر- دمکنی – سفره – اسکاج – سیم ظرفشویی – شعله پخش کن –لیوان –

من اونایی که فکر می کردم خطرناکه رو Bold کردم
    (- چاقو اشپز خانه و میوه - روغن مایع– گرده قوره - کبریتسبزی خشک- حبوبات (نخود – لوبیاو...)رب انار – رب گوجه – میوه خشک - پیچ گوشتی)
    ممنون می شم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط younalta نمایش پست ها
    خانوم شریفی می‌شه در مورد آوردن ملافه، روبالشی، رو لحافی و سایزشون راهنمایی بفرمایید.
    سلام
    راستش اینجا تخت معمولا در سه سایز هست.

Twin Mattress Size: 36" x 80"
    Queen Mattress Size: 60" x 80"
    King Mattress: 76" x 80"
    سایز ها به اینچ هست به سانتی متر ندوزید بعد بیایید اینجا پشت سر من بد و بیرا بگین هااااا
    یعنی تخت باریک یک نفره مثل ایران خیلی سخت گیر می اد یا حداقل من ندیدم. سایز اول رو برای یک نفره و سایز دوم و سوم رو برای دو نفره استفاده می کنن. شما تقریبا بر اساس این سایز ها می تونید روی تشک رو تهیه کنید. برای روی بالش مثل ایران هست حالا یکم بزرگ تر بدوزید خیلی مسئله مهمی نیست یعنی من نسبت بهش حساس نیستم و اگر شما حساس باشید متاسفانه راه حل دقیق تر به ذهنم نمی رسه!
    برای لحاف بسته به منطقه شما داره مثلا جایی که ما هستیم اگر به طرف لحاف بدی تقریبا بهش فحش دادی اخه اینجا هوا گرمه ....
    پس من در مورد لحاف ایده ای ندارم. برای پتو معمولی هم که خب سایز ها خیلی متنوع هست و البته فکر نمی کنم شما برای روی پتو نیاز به ملافه پیدا کنید. غالبا پتو ها خیلی سبک و نرم هستند و به راحتی در ماشین لباس شویی جا می شوند و قابل شستشو هستند.
    اگر سوال دیگه ای بود در خدمتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)