صفحه 60 از 162 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

Junior Member sjrobatjaz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Kansas State University......Physics

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز در سفر به آمریکا

سلام بچه ها من یک سوال دارم چه وسایلی بیشتر امکان داره تو بدو ورود نیاز بشه و چون فقط میشه دو تا چمدون 23 کیلویی برد به نظرتون میصرفه آدم یک تعداد از کتابهاش رو هم با خودش ببره یا اونجا کتاب راحت پیدا میشه؟

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mtehrani نمایش پست ها
    در یک کامنت بسیار جزیی: مبل تخت شو به هیچ وجه نخرید. فقط در صورتی که خیلی خیلی عالی باشه می شه تا حدی جایگزین تخت کردش. اگر شما بخواید ۴۰۰ تا پول بدید به مبل تخت شو و صبح پاشید از کمردرد نتونید راست شید خوبه؟ من خودم یه تخت از آکیا خریدم حدود ۲۵۰ هنوزم مترس به عنوان تشک مهمان استفاده میشه و بسیار راحته. اما دو تا تجربه مبل تخت شوی بسیار ناموفق دیدم. گولش رو نخورید از تخت های با فریم ارزون با مترس خوب آکیا بخرید بهتره!
    یه باکس و یه مترس خوب هم گزینه ی مناسبیه.
    من از این تخت ها داشتم که تا میشد و مبل میشد..futon. خیلی راضی بودم/
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

احتمالا به رشتتون و دانشگاهی که می رید و میزان دلبستگی تون به کتاباتون داره اما معمولا دانشگاه های آمریکایی کتابخونه های خوبی دارند البته کتاب بخواین بخرید عموما گرونه!(البته کلی گویی سخته) اما خب به نظرم چون کتاب سنگینه خیلی وزن بار مجاز رو می گیره. بازم به خودتون بستگی داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sjrobatjaz نمایش پست ها
    سلام بچه ها من یک سوال دارم چه وسایلی بیشتر امکان داره تو بدو ورود نیاز بشه و چون فقط میشه دو تا چمدون 23 کیلویی برد به نظرتون میصرفه آدم یک تعداد از کتابهاش رو هم با خودش ببره یا اونجا کتاب راحت پیدا میشه؟
    با افزودن امتیاز از دوستانتان تشکر کنید.

You RARELY have one chance to make a good first impression but OFTEN have infinite chances to make up for a bad first impression

Junior Member

سلام دوستان،
    ببخشید من می دونم که سوالم خیلی به اینجا مربوط نمیشه ولی هرچی گشتم جای مناسبشو پیدا نکردم.
    من الان در پروسه کلیرنس هستم. من و همسرم میخوایم حدود 20،000 دلار با خودمون ببریم. تو فرودگاه امام میگن نفری 5000 دلار بیشتر نمیشه برد. ما چقد میتونیم ببریم و بقیه اش که نمیشه برد ولی احتیاج داریم و چیکار کنیم؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech - UTDallas

نقل قول نوشته اصلی توسط tosta2 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ببخشید من می دونم که سوالم خیلی به اینجا مربوط نمیشه ولی هرچی گشتم جای مناسبشو پیدا نکردم.
    من الان در پروسه کلیرنس هستم. من و همسرم میخوایم حدود 20،000 دلار با خودمون ببریم. تو فرودگاه امام میگن نفری 5000 دلار بیشتر نمیشه برد. ما چقد میتونیم ببریم و بقیه اش که نمیشه برد ولی احتیاج داریم و چیکار کنیم؟
    ممنون
    سفرنامه منو بخون دستت میاد داستان چیه.... موفق باشی
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1177952
    تا حدی که بلد باشم کمک میکنم، اما قبل از پ خ یه جستجو بکنید شاید جواب سوالتون را تو فروم پیدا کردید......

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tosta2 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ممنون
    شما شانستون رو امتحان کنید.خیلی اوقات گیر نمیدن و می تونین خارج کنید پول رو. اگه جلوتون رو گرفتن باید بدین به آشناهاتون براتون حواله کنن بعدا.

Member jandaghi1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه صنعتی شریف

بچه ها من دارم به این فکر میکنم که تشک تخت خوابمون که دو نفره است رو Freight کنم به شهر شهید پرور Toledo
    کلی پول دادن خانواده ی همسر براش، حیفه اینجا بمونه.
    با توجه به اینکه سایز تخت ایران با اونجا فرق میکنه میتونم تختی پیدا کنم که متغیر باشه سایزش و اصلا میارزه این کار؟
    چون می خوایم تشک و روتختی رو نو بگیریم و بقیه وسایل رو دست دوم
    نظرتون چیه؟
    اینجاییم که به هم کمک کنیم.
    رسم تشکر تو این فروم اینه که اضافه به امتیاز کاربر رو در سمت راست هر پست و بعدش اضافه به امتیاز رو بزنین. (اینجوری پست ها کوتاه تر و بازدهی بیشتر میشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdisadjadi نمایش پست ها
    سلام خانم شریفی
    خیلی از توضیحات کاملتون ممنونم. من و همسرم هر دو از یک دانشگاه پذیرش با فاند گرفتیم، نفری ۱۷۰۰ دلار. از طرفی متاسفانه با این وضعیت گرونی دلار در ایران که هر دلار برابر ۳۵۰۰ تومان مبادله می‌شه نمیتونیم نفری بیشتر از ۲۰۰۰-۳۰۰۰ دلار با خودمون بیاریم. از طرف دیگه هم ترجیح می‌دیم خونه‌ای که مجهز شده اجاره نکنیم چون توی ریویوهایی که خوندیم توی شهری که ما قراره زندگی کنیم آپارتمانهای مجهز چندان تمیز نیستن. حالا میخواستم بپرسم که این ۱۴۰۰ دلاری که شما فرمودین مال چند سال پیشه؟ هنوز هم میشه با حدود همین ۱۴۰۰-۱۵۰۰ دلار خونه رو کاملا مجهز کرد یا الان گرون تر در میاد؟
    من خیلی نگرانم حقیقتش. می‌ترسم که اونجا نتونیم از عهده هزینه‌ها بر بیایم.
    و ضمنا می‌تونم بپرسم شما و همسرتون هر دو پذیرش با فاند داشتید یا فقط یکیتون؟
    ممنون میشم اگه جوابمو بدین.
    وردا
    سلام به وردا خانم و بقیه دوستان اپلای ابرود

راستش مطالبی که من نوشتم مال خرید 10 ماه پیش هست. چون ما خودمون هم در کل 10 ماه هست که به امریکا اومدیم. از طرف دیگه اینجا چیزی به اسم افزایش قیمت وجود ندارد و فقط تفاوت قیمت بین ایالت های مختلف کمی مورد بحث هست. اگر دانشگاه شما در ایالت های شمالی (نیویورک یا شیکاگو و ... ) و یا سمت کالیفرنیا و یا هاوایی هست این قیمت ها کمی افزایش خواهد یافت ولی در کل قیمت همین هست. خرید های اینترنتی مثل خرید از شرکت امازون که در همه جا قیمت یکسانی دارد.
    بله با نظر شما کاملا موافقم که کرایه کردن خانه های مبله خیلی به درد متاهل ها نمی خورد مخصوصا که جدیدا فهمیدم مشکلاتی مثل سوسک و ساس در اینجا بسیار شایع هستند. کافی هست فقط کمی از تمیز کردن خانه قافل بشوی !!! اینجا بیشتر انسان ها در محیط زندگی حیوانات زندگی می کنند و حیوانات ازادی محض دارند.
    چند تا خاطره بد تعریف می کنم ولی نترسید چون خیلی به ندرت هست.
    همین هفته پیش منزل دو تا اقایان مجرد ایرانی دچار مشکل ساس یا bed bug شده بود. البته بعدا معلوم شد که علت تمیز نکردن و جارو نزدن خانه برای مدت 10 ماه بوده!!!!! که البته برای ما متاهل ها قابل درک نیست. تا قبل از این اتفاق من اصلا نمی دانستم که bed bug چی هست !
    یا مثلا دوستی می گفت خانه من از قبل موکت شده بود و متاسفانه به علت رطوبت هوا زیر موکت ها کپک زده بود و خوب چون موکت ها به زمین چسبیده اند این دوستان خیلی دیر متوجه شده بودند.
    موفق باشید و سفر خوبی داشته باشید.
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام به همه دوستان عزیز اپلای ابرودی
    یه سوال تخصصی دارم در مورد کت وشلوار ... به نظرتون اصلا تو ماه اول دانشگاه و یا زندگی تو آمریکا لازم میشه پوشیدن کت و شلوار یا نه ؟ آخه من خیلی رو کت و شلوار حساسم از نظر کیفیت و الانم که میدونین جنس خوب تو ایران پیدا نمیشه ... حالا فکر میکنین بیام از همونجا بخرم بهتر نیس؟
    راستی یه سوال دیگه کت و شلوار رسمی مراسم باید حتما مشکی باشه یا رنگهای دیگه مثله سورمه ای و قهوه ای هم اوکیه؟

ممنون پیشاپیش

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز اپلای ابرودی
    یه سوال تخصصی دارم در مورد کت وشلوار ... به نظرتون اصلا تو ماه اول دانشگاه و یا زندگی تو آمریکا لازم میشه پوشیدن کت و شلوار یا نه ؟ آخه من خیلی رو کت و شلوار حساسم از نظر کیفیت و الانم که میدونین جنس خوب تو ایران پیدا نمیشه ... حالا فکر میکنین بیام از همونجا بخرم بهتر نیس؟
    راستی یه سوال دیگه کت و شلوار رسمی مراسم باید حتما مشکی باشه یا رنگهای دیگه مثله سورمه ای و قهوه ای هم اوکیه؟

ممنون پیشاپیش

شما در مراسماتی مثل جلسات خیلی رسمی با اساتید - کنفرانس ها -اگر مهمانی خاصی دعوت بشوید و جشن فارغ التحصیلی حتما نیاز به کت و شلوار دارید. در بقیه موارد دانشجویان با لباس های بسیار راحتی در دانشگاه و کلاس شرکت می کنند. رنگ ان اصلا مهم نیست و کاملا سلیقه ای هست.
    قیمت کت و شلوار در اینجا از 400 تا 500 دلار شروع میشه و خب مثل بقیه اجناس ماکسیمم ان نامشخص و یا اعداد خیلی نجومی است که واقعا دانشجویی نیست.
    توصیه من به شما دوست عزیز این است که حتما یک دست را با خود بیاورید. اگر اینجا چیز بهتری پیدا کردید که خب هیچ ولی اگر پیدا نکردید لااقل یک دست داشته باشید.
    موفق باشید
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)