صفحه 61 از 162 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi_s نمایش پست ها
    شما در مراسماتی مثل جلسات خیلی رسمی با اساتید - کنفرانس ها -اگر مهمانی خاصی دعوت بشوید و جشن فارغ التحصیلی حتما نیاز به کت و شلوار دارید. در بقیه موارد دانشجویان با لباس های بسیار راحتی در دانشگاه و کلاس شرکت می کنند. رنگ ان اصلا مهم نیست و کاملا سلیقه ای هست.
    قیمت کت و شلوار در اینجا از 400 تا 500 دلار شروع میشه و خب مثل بقیه اجناس ماکسیمم ان نامشخص و یا اعداد خیلی نجومی است که واقعا دانشجویی نیست.
    توصیه من به شما دوست عزیز این است که حتما یک دست را با خود بیاورید. اگر اینجا چیز بهتری پیدا کردید که خب هیچ ولی اگر پیدا نکردید لااقل یک دست داشته باشید.
    موفق باشید
    ممنون خانم شریفی ... پستهای شما همیشه مفید بوده اینجا.
    به نظرتون باید توی مراسم Orientation در روزهای اول دانشگاه کت و شلوار بپوشیم ؟ چون من فکر کردم شاید هفته های اول لازم نشه و بیام از همونجا بخرم که شما توصیه نمیکنین. درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز اپلای ابرودی
    یه سوال تخصصی دارم در مورد کت وشلوار ... به نظرتون اصلا تو ماه اول دانشگاه و یا زندگی تو آمریکا لازم میشه پوشیدن کت و شلوار یا نه ؟ آخه من خیلی رو کت و شلوار حساسم از نظر کیفیت و الانم که میدونین جنس خوب تو ایران پیدا نمیشه ... حالا فکر میکنین بیام از همونجا بخرم بهتر نیس؟
    راستی یه سوال دیگه کت و شلوار رسمی مراسم باید حتما مشکی باشه یا رنگهای دیگه مثله سورمه ای و قهوه ای هم اوکیه؟

ممنون پیشاپیش
    سلام
    من از قيمت اخير كت شلوار كه دوستام گرفتند و عكسشو ديدم خبر دارم.........كت شلوار 600 دلاري رو توي حراج گرفته بودن 200 دلار...كه واقعا هم خوب بود....
    توي امريكا كه دختراش با شلوار ورزشي ميان دانشگاه...بعيد مي دونم پسراش كت و شلوار بپوشن!!!!
    حتي من دوستم....با كت و شلوار نميره سر كار...كت و شلوار رو فقط براي اينترويو اولش خريد....يعني توي اين همه مدت لازمش نشده بود...
    البته بعضي ها بيشتر لباس رسمي مي پوشن....ولي من بعيد ميدونم روزاي اول لازم داشته باشيد......بهتره كه از ايران نخريد به نظرم...هم جنساش بده....هم خييييلي گرونه!

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط Simone نمایش پست ها
    سلام
    من از قيمت اخير كت شلوار كه دوستام گرفتند و عكسشو ديدم خبر دارم.........كت شلوار 600 دلاري رو توي حراج گرفته بودن 200 دلار...كه واقعا هم خوب بود....
    توي امريكا كه دختراش با شلوار ورزشي ميان دانشگاه...بعيد مي دونم پسراش كت و شلوار بپوشن!!!!
    حتي من دوستم....با كت و شلوار نميره سر كار...كت و شلوار رو فقط براي اينترويو اولش خريد....يعني توي اين همه مدت لازمش نشده بود...
    البته بعضي ها بيشتر لباس رسمي مي پوشن....ولي من بعيد ميدونم روزاي اول لازم داشته باشيد......بهتره كه از ايران نخريد به نظرم...هم جنساش بده....هم خييييلي گرونه!
    یعنی شما میگین نخرم ؟؟؟ تو Orientation لازم نمیشه ؟ آخه من اصولا کت و شلوارپوش هم نیستم به خاطر همین گفتم اگه واقعا تو روزهای اول دانشگاه و Orientation یا روز اول ملاقات با اساتید و کارکنان اون lab که قراره توش کارکنم نیازی به پوشیدن کت و شلوار نیس برم و تو امریکا یه خوبش رو بخرم ... واقعا الان هم جنسها بی کیفیته و هم گرون .

[
    یعنی شما میگین نخرم ؟؟؟ تو Orientation لازم نمیشه ؟ آخه من اصولا کت و شلوارپوش هم نیستم به خاطر همین گفتم اگه واقعا تو روزهای اول دانشگاه و Orientation یا روز اول ملاقات با اساتید و کارکنان اون lab که قراره توش کارکنم نیازی به پوشیدن کت و شلوار نیس برم و تو امریکا یه خوبش رو بخرم ... واقعا الان هم جنسها بی کیفیته و هم گرون .
    نه...به نظر من واقعا لازمتو نميشه...من فك كردم شما كت شلوار پوشين...اگه نيستين كه هيچي...ميگم اين آشنام بعد از اين همه سال درس خوندن براي اينترويو اوليش رو گرفت.
    جنساي اينجا خوب نيست...به نظرم چيزاي اساسي مثل كاپشن و كت و لباس گرم و چكمه و بوت و ... رو بايد از اونجا گرفت.....

ممنون خانم شریفی ... پستهای شما همیشه مفید بوده اینجا.
    به نظرتون باید توی مراسم Orientation در روزهای اول دانشگاه کت و شلوار بپوشیم ؟ چون من فکر کردم شاید هفته های اول لازم نشه و بیام از همونجا بخرم که شما توصیه نمیکنین. درسته؟
    غالبا برای مراسم Orientation لازم نیست.
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

ApplyAbroad Guru

orientation بعضی دانشگاهها که من دیدم که تی شرت دانشکده رو بهتون میدن و در طول روز هم کلی بازی و ورزش و تفریح دارند. فکر نکنم با کت شلوار راحت بشه بالا پایین پرید.

Member

سلام دوستان, 2تا سوال که واقعا نمی دونستم کجا بپرسمشون:

1. اگه من 2 تا چمدون 23 کیلوئی و سنتورم که با جعبه اش حدود 20 کیلو میشه را داشته باشم و ضمنا یک پرواز داخلی و یک مسافرت زمینی تا مقصدم هم در آمریکا داشته باشم, کلا چقد اضافه بار میخورم؟؟

2. اگه زودتر از خودمون بارامون رو بفرستیم به آمریکا بهتر نیست (مثلا خواهرم زودتر فرستاد یه حدود 100 کیلو بار و وسایل رو به آلمان و میگه خوب هم پاش دراومده.) واسه آمریکا کسی خبر نداره چطوریه؟؟

دوستان ممکنه برای نوع چمدون هایی که باید بخریم یکم راهنمایی کنید!
    می خوام وزن چمدون هم مزید بر اسباب اساسیه نشه.
    دمتون گرم.
    وافوض امری الی الله، انّ الله بصیرٌبالعباد

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    سلام دوستان, 2تا سوال که واقعا نمی دونستم کجا بپرسمشون:

1. اگه من 2 تا چمدون 23 کیلوئی و سنتورم که با جعبه اش حدود 20 کیلو میشه را داشته باشم و ضمنا یک پرواز داخلی و یک مسافرت زمینی تا مقصدم هم در آمریکا داشته باشم, کلا چقد اضافه بار میخورم؟؟

2. اگه زودتر اخودمون بارامون رو بفرستیم به آمریکا بهتر نیست (مثلا خواهرم زودتر فرستاد یه حدود 100 کیلو بار و وسایل رو به آلمان و میگه خوب هم پاش دراومده.) واسه آمریکا کسی خبر نداره چطوریه؟؟
    شما اگر با پرواز ترکیه بیایید می تونید 2 تا چمدون 23 کیلویی بزارید داخل بار. به علاوه اجازه دارید یک چمدون کوچک کابین سایز داخل هواپیما ببرید که باید حدود 7 کیلو باشه ولی شما می تونید به جای اون سنتور را به داخل هواپیما ببرید و فکر نمی کنم ایرادی بگیرند چون شما می تونید بگین که سنتور من حساس هست و من باید همراه خودم نگه دارم.
    در مورد ارسال بار من اطلاعاتی ندارم
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara59 نمایش پست ها
    دوستان ممکنه برای نوع چمدون هایی که باید بخریم یکم راهنمایی کنید!
    می خوام وزن چمدون هم مزید بر اسباب اساسیه نشه.
    دمتون گرم.
    راستش من هم در مورد وزن حساس بودم. من سه تا چمدان خیلی خوب بود داشتم که خب وزن خود چمدان 7 کیلو بود. برای کابین سایز تصمیم گرفتم یک چیز خیلی سبک بگیرم که کلی هم فروشنده تبلیغ کرد و جنس اشغال چینی رو به ما غالب کرد. راستش باید بگم چمدون های کابین سایزم به زود به امریکا رسید با اینکه دست خودم بود و کلی مراقبش بودم. بعدا کلی خوشحال بودم که این چمدون ها رو به بار ندادم چون مسلما جنازه وسایلم دستم می رسید!!!!
    ضمنا من چون چمدان هام خیلی گرون بود تصمیم گرفتم که نوار پیچ کنم تا احیانا به جایی گیر نکنن و پاره نشن. بعضی دوستان تذکر داده بودن که قفل به چمدان ها نزنید و طوری ان را نبندید که قابل باز شدن نباشد ولی من چمدان را نوار پیچ کردم و خوب مشکلی هم نداشتم. البته در مورد قفل کاملا با دوستان موافقم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)