صفحه 9 از 162 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    راستی برای اتو کردن لباسها چی کار باید کرد.اتو ببریم یا آنجا بخریم
    من پارسال از اونجا خریدم حدود 25$البته قیمت پائیت تر هم داشت(12$)
    با توجه به وزن اتو من فکر میکنم از اونجا بگیرن بهتره. حتی میتونید آن لاین از amazon بخرین.
    اگه از ایران میبرین باید converter هم بگیرید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ohio, USA

سلام
    ۱- تو امریکا از کوله استفاده میشه و کاملا معموله.
    ۲- من خودم کیف لب تاپ رو از ایران بردم ولی اینجا اگه با خود لب تاپ کیف بخرین معمولا آفرهای تخفیف شامل میشه ولی نمی دونم آمریکا کیف ارزون تره یا ایران.
    ۳- در مورد اتو. کلا لوازم برقی امریکا نسبت به ایران خیلی ارزون تره و به صرفه است از آمریکا بخرین .در ضمن مشکل تبدیل برق هم نداره. ولی من خودم یه اتوی کوچیک مسافرتی که با الکترولیز کار می کنه و نیازی به برق نداره بردم که خیلی سبک و کوچیک هم هست.

ببخشید اتوی الکترولیط چیه و کجا میشود پیدا کرد لطفا حدود قیمت هم بگید ظاهرا چیز جالبی باید باشه
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion

اگر شهری که می‌روید walmart داره یا walmart نزدیکی‌تون وجود داره، برای خرید اتو، toaster، مایکروویو، جاروبرقی و کلا اغلب لوازم برقی خانگی، یک سر به walmart بزنید. معمولا این جور وسایل در walmart نسبت به قیمت جاهای دیگه ارزون‌تره، مگر این که جایی حراج خوبی پیدا کنید که در اون صورت ممکنه از حراجی قیمت پایین‌تر پیدا کنید.
    خیلی به تاپیک مربوط نیست، اما این رو بد نیست بگم که تجربه‌ی چند سال زندگی در آمریکا به من می‌گه که هیچ وقت ارزون‌ترین جنس رو نخرید. مثلا همین اتو از ۶-۷ دلار در walmart پیدا می‌شه تا حدود ۷۰-۸۰ دلار. معمولا اون اتویی که ۶-۷ دلاره مهمون یکی دو ماه شماست و بعد باید یکی دیگه بخرید و در نهایت نه تنها صرفه‌جویی نکردید، بلکه پول‌تون رو دور ریختید.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

در تایید برادر همیشه در صحنه، بابک جان
    این وال مارت همه جا شعبه داره که در انگلیس به اسم ASDA شناخته میشه. برادر هایی که گذرشون این ورا افتاده میدونن که تو انگلیس زیر 1 پوند به شما ...... هم نمیدهند چه برسه به مثلا خمیر دندون. یکی از بچه ها رفته بود و دیده بود خمیر دندونی هست 25 پنس که شما تعاونی هم حساب کنی، پول جعبه نمیشه. میگفت همون بار اول که خواستم مسواک بزنم کل لثه و دندونام باهم سرویس شد و خمیر دندون رو به درک واصل کرده بود. از خمیر دندون بگیر تا شکلات هایی که 10 پنس هست و خدا میدونه چی توشه تا ...........
    خلاصه فکر کنم بابک جان منظورش 1-2 روز بود برای اتو.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

اگر لحاف یا لباسهامونو وکیوم کنیم تو فرودگاه که باز نمیکنن؟ :-\

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh
    در تایید برادر همیشه در صحنه، بابک جان
    این وال مارت همه جا شعبه داره که در انگلیس به اسم ASDA شناخته میشه. برادر هایی که گذرشون این ورا افتاده میدونن که تو انگلیس زیر 1 پوند به شما ...... هم نمیدهند چه برسه به مثلا خمیر دندون. یکی از بچه ها رفته بود و دیده بود خمیر دندونی هست 25 پنس که شما تعاونی هم حساب کنی، پول جعبه نمیشه. میگفت همون بار اول که خواستم مسواک بزنم کل لثه و دندونام باهم سرویس شد و خمیر دندون رو به درک واصل کرده بود. از خمیر دندون بگیر تا شکلات هایی که 10 پنس هست و خدا میدونه چی توشه تا ...........
    خلاصه فکر کنم بابک جان منظورش 1-2 روز بود برای اتو.
    آقا جان
    در انگلیس در پاوند لند میتونی بعضی چیزهای یک پوندی پیدا کنی که کار کنه برای مدت زیادی هم. من یک ماگ یه پوندی خریدم عالی بود تا روز آخر هم یک دونه ترک هم برنداشت. حیف مجبور شدم بذارمش. ولی خوب درسته در حد یه همچین چیزهایی شاید بشه اجناس ارزون رو روش حساب کرد.

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

آیا میتونیم هارد دیسک اکسترنال با خودمون ببریم. اگه آره. میشه اون رو تو کیف دستی‌ای برد که میبریم تو هواپیما. من یک هارد دیسک 500 گیگی دارم، میخوام ببینم چطور میشه ببرمش.

وکیوم کردن لباسها چطوریه و اصلا چه کمکی میکنه؟!
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط femiran
    آیا میتونیم هارد دیسک اکسترنال با خودمون ببریم. اگه آره. میشه اون رو تو کیف دستی‌ای برد که میبریم تو هواپیما. من یک هارد دیسک 500 گیگی دارم، میخوام ببینم چطور میشه ببرمش.
    من برده بودم و مشکلی پیش نیامد البته من تو چمدان هایی که به بار تحویل میدیم گذاشته بودم.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)