صفحه 1 از 627 123456789101151101501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

سلام دوستان
    كسي هست كه اين اواخر براي ويزاي دانشجويي كانادا بدون bank statement اقدام كرده و موفق شده باشه؟ اگه آره ميشه بگه كه به جاي اون چه چيزاي ديگه اي برده؟

خيلي ممنون و موفق باشيد.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

من یکی از دوستام رو میشناسم که تابستون رفت واسه ویزا
    با اینکه فاند کامل داشت ولی 2 تا سند خونه هم ترجمه کرده بود و برده بود که به اسم خودش بودن.
    این بیشتر میتونه دلیل خوبی برای social tie باشه. مگرنه اگه فاند نداشته باشید دادن bank statement واجب هست.
    کلا سفارت کانادا خیلی پولکی هست به این چیزا خیلی اهمیت میده.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

پیش فرض مبلغ و چگونگي محاسبه Bank Statement

دوستان من چند تا پرسش داشتم كه هر چه جستجو كردم پاسخش را در آرشيو پيدا نكردم.

1) به نظر شما چه مبلغي بايد در حساب داشته باشيم تا سفارت (كانادا) متقاعد شود؟
    2) در گزارش صورتحساب بانكي، نشان دادن موجودي (در يك تاريخ معين) كفايت مي‌كند يا بايستي گردش حساب را در يك بازه زماني گزارش كرد؟
    3) اگر كسي (به جز شخص دانشجو) بخواهد از داخل ايران هزينه‌ها را چه مداركي را بايد آماده كند و چه مبلغي بايد در حسابش باشد؟
    4) اگر كسي (سيتي زن كانادا) بخواهد از كانادا نامه پشتيباني مالي بفرستد و تعهد كند، چه مداركي را بايد بفرستد و چه مبلغي بايد در حسابش باشد؟

پیش فرض پاسخ : مبلغ و چگونگي محاسبه Bank Statement

1- شهریه + 10000 دلار در سال چیزیه که رسما می خوان ولی در عمل باید نشون بدین که در ایران وضع مالی خوبی دارین و قصد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل رو ندارین
    2-گردش حساب یا میانگین موجودی و تاریخ افتتاح حساب لازمه.
    3-اگر پدر یا مادر شما باشند مدرکی لازم نیست در غیر این صورت نمی دونم.
    4-نمی دونم ولی مراقب باشید که نسبت خانوادگی با شما نداشته باشد چون شانس رد شدن رو خیلی زیاد می کنه.

Junior Member

سپاس از پاسخت نيما جان.
    اون كسي كه قراره ساپورت كنه عموي منه؟ فكر مي‌كني اگر نامه‌اي ازش داشته باشم، شرايط منو بدتر مي‌كنه؟؟؟

پیش فرض bank staement از بانک بنیاد(سینا)

من از یکی از شعبه های بانک بنیاد(سینا) پرسیدم گفت ما statemat نمیدیم..کسی با این مشکل برخورد کرده؟

Member

پیش فرض پاسخ : bank staement از بانک بنیاد(سینا)

بشون بگو گواهي از موجودي حساب ميخوام. يه درخواست كتبي با كپي شناسنامه بهشون ميدي ميفرستند اداره مركزيشون اونا صادر مكنن، كلي ام طولش ميدن. تازه بعد بايد ببري دارالترجمه واسه ترجمه. از من نصحيت خودتو معطلشون نكن، برو يه حساب توو پارسيان باز كن از اونجا بگير. البته شعب اونم گواهي فارسي صادر ميكنن كه ميبري اداره مركزيشون ترجمه ميكنن فقط حسنش اينه كه نميخواد منتشون و بكشي همون روزي كه پول و بذاري گواهي رو ميدن.

من توی سفارت کار نمی کنم. پاسخ غیر علمی، منطقی، کارشناسی من اینه که آره کم می کنه.

Junior Member

اگر خارج از كانادا باشه چي؟ مثلا كسي كه سيتي‌زن آمريكاست، اسپانسر من براي دانشگاه‌هاي كانادايي بشه، به نظرت باز هم سفارت كانادا مشكل ايجاد مي‌كنه؟

واقعا جوابی ندارم ولی می دونم تنها کشورهایی که توی ویزا دادن خیلی با هم ارتباط دارن کانادا و آمریکا هستن. اگر اطلاعات دقیقی پیدا کردی به من هم بگو.
    اگر مجبور شدی از این کارها بکنی باید Social tie خیلی قوی داشته باشی مثلا 3-4 تا زن بگیری و سند خونه و ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)