صفحه 557 از 627 نخستنخست ... 57457507547548549550551552553554555556557558559560561562563564565566567607 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,561 تا 5,570 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    سلام درمورد شمایی که فول فاند هستید همون سقف 30 میلیون توی حسابتون باشه کافیه.گردش حساب هم لازم نیست برای شما همون نامه تمکن مالی از بانک بگیرید بزارید عالیه.اگه فیش حقوقی رو بتونید ترجمه کنید خیلی خوب میشه.تا جایی که میتونید از والدین اگه سند دارید بزارید خودتون هم اگه دارید سند ملکی حتما بزارید اگه نه همون اسناد ملکی پدر و مادر که ملک خونه مغازه هست رو میتونید بزارید.ترجمه فیش حقوقی هم بزارید خوبه.جاب آفر هم از یه شرکتی یا جایی بگیرید بزارید.تمامی این مدارک فقط مهر دالترجمه رسمی کافیه.گواهی عدم سو پیشینه هم اگه اقدام نکردید اقدام کنید.موفق و پیروز باشید.
    خیلی ممنون از اینکه وقت میگذارید و پاسخ میدید. انشالله به هر چی منتظرش هستید برسید.
    فقط یک سوالی دارم اینه که زیاد دادن مدارک دلیل بر دیر رسیدن ویزا نمیشه؟ آخه من دیدم بچه هایی با مدارک خیلی کم (البته نه ناقص) اقدام کردن و زیر 2 ماه ویزا گرفتن! (البته پای حرف همون افراد میشینی توصیه میکنن که اگه مدارک بیشتر داری بزاری بد نیست من نداشتم!!) فکر میکنم خیلی هم کامل کردن و زیاد کردن مدارک میتونه بررسی اونها رو طولانی تر و در نتیجه تحویل ویزا رو طولانی تر بکنه.
    نظر شما چیه؟
    مثلا میخوام ببینم کسی که فول فانده و توی نامه اسکالرشیپ گفته هزینه سال اول رو کامل میده و برای سال های بعد باید تمدید بشه، آیا با نامه 30-40 میلیون پول در حساب و یک سند خونه (پدر) به عنوان تامین بودن مالی کافی خواهد بود؟ یا باید مدارک بیشتری گذاشت؟ (مثلا تعداد سند های بیشتر و فیش حقوقی و ...) آیا وقتی سند خونه رو در همین بخش تاییده تامین مالی میگذاریم به عنوان tie هم میتونه به حساب بیاد یا باید جای دیگری هم گذاشت؟ یا مثلا نامه جاب افر رو باید در بخش explanation letter گذاشت دیگه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

سلام دوستان. من واسه چک اقدام کردم و نامه تمکن مالی رو گرفتم و یک روز بعدش حساب رو خالی کردم. یکی از دوستانم گفت امکان داره بگن بیا مصاحبه دوم و بگن گردش حساب رو از تاریخی که نامه تمکن مالی گرفتی بیار. به نظرتون من چیکار کنم؟خیلی نگرانم

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اینکه وقت میگذارید و پاسخ میدید. انشالله به هر چی منتظرش هستید برسید.
    فقط یک سوالی دارم اینه که زیاد دادن مدارک دلیل بر دیر رسیدن ویزا نمیشه؟ آخه من دیدم بچه هایی با مدارک خیلی کم (البته نه ناقص) اقدام کردن و زیر 2 ماه ویزا گرفتن! (البته پای حرف همون افراد میشینی توصیه میکنن که اگه مدارک بیشتر داری بزاری بد نیست من نداشتم!!) فکر میکنم خیلی هم کامل کردن و زیاد کردن مدارک میتونه بررسی اونها رو طولانی تر و در نتیجه تحویل ویزا رو طولانی تر بکنه.
    نظر شما چیه؟
    مثلا میخوام ببینم کسی که فول فانده و توی نامه اسکالرشیپ گفته هزینه سال اول رو کامل میده و برای سال های بعد باید تمدید بشه، آیا با نامه 30-40 میلیون پول در حساب و یک سند خونه (پدر) به عنوان تامین بودن مالی کافی خواهد بود؟ یا باید مدارک بیشتری گذاشت؟ (مثلا تعداد سند های بیشتر و فیش حقوقی و ...) آیا وقتی سند خونه رو در همین بخش تاییده تامین مالی میگذاریم به عنوان tie هم میتونه به حساب بیاد یا باید جای دیگری هم گذاشت؟ یا مثلا نامه جاب افر رو باید در بخش explanation letter گذاشت دیگه؟
    سلام کلا هر چی مدرک میزارید باید کاملا شسته و رفته باشه که افسر رو گیج نکنه این که زیاد باشه مدارک و ویزا دیر میادش اصلا ربطی به هم نداره خیلی ها با مدارک زیاد هم زود ویزا گرفتن کلا هیچ رویه ای رو نمیشه برای سفارت در نظر گرفت پرونده ها با هم کلی فرق دارن شرایط هر فرد با دیگری متفاوته و افسر ها هم کلی تفاوت دارن.سند خونه و همون نامه تمکن مالی خوبه فیش حقوقی هم بزارید اگه میشه جاب آفر هم اگه میتونید تهیه کنید نامه جاب آفر و کلا هر مدرک دیگه ای که در اون بخش های تعریف شده اکانتتون نیست باید در LOE جا داد.موفق باشید

سلام دوستان
    من اخیرا ادمیشن دانشگاه مونترال رو گرفتم و میخام فرایند تهیه مدارک برای ویزا رو شروع کنم. در مورد حساب ها و تمکن مالی اگر ممکن هست توضیح کلی بدین ممنون میشم.
    شرایط کلی من به شرح زیر هست:
    - در برگه ادمیشن نوشته سالی 24500 دلار هزینه دانشگاه هست. البته همونطور که میدونید در مقطع ارشد 45 کردیت هست و ترم های اونجا سه ترم در سال هست. در واقع در بخشی از سایت دانشگاه بصورت دقیقتر نوشته هر 15 کردیت حدود 8500 دلار. در واقع به نظرم هزینه کل تحصیل رو بیان کرده.
    حالا سوالم در مورد حساب های بانکی این هست که خود من باید حساب بانکی داشته باشم؟ یا حساب ساپورتر کافیه؟
    با توجه به شرایطی که گفتم چقدر باید در حساب باشه؟ در حساب خودم چقدر و در حساب ساپورتر؟ سند خونه به نام ساپورتر هم میتونم داشته باشم.

لطفا این موضوع حساب هارو و نشون دادن تمکن مالی رو یک توضیح کلی به من بدین ممنون میشم. چون گیج شدم.

با سپاس فراوان

با توجه به شرایطی که گفتم کلا مبلغ تا چند تومن باید تو حساب یا حساب ها باشه که سند ملک دیگه بهش نیازی نباشه؟
    کلا داشتن سند ملک در چه شرایطی باید ارائه بشه؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam.h.87 نمایش پست ها
    با توجه به شرایطی که گفتم کلا مبلغ تا چند تومن باید تو حساب یا حساب ها باشه که سند ملک دیگه بهش نیازی نباشه؟
    کلا داشتن سند ملک در چه شرایطی باید ارائه بشه؟
    ممنون
    سلام ببینید ارائه اسناد ملکی بحث تای یا وابستگی به ایران رو برای شما ثابت میکنه چون افسر باید مطمین بشه که شما نمیاید که مهاجرت کنید به بهانه درس بلکه میاید که درس بخونید و برگردید.و هم اینکه بالاخره از لحاظ مالی نشون میده که شما در ایران دارای بحث مالی خوبی هستید کلا برای سفارت کانادا این مهمه که شخص دارای جایگاه خوب مالی و هم از لحاظ اجتماعی جایگاه خوب و مفیدی داشته باشه و هم اینکه بتونه برای کانادا هم مفید واقع بشه.شما هر سندی که یک روز بهتون میرسه مثل اسناد ملکی والدین و یا سند های ملکی به اسم خودتون میتونید ارائه بدید و هم اینکه باید بالاخره دارید میاید کانادا یه مقدار پول داشته باشید و از این حساب نامه تمکن مالی یعنی نامه ای که نشون میده شما خرجتون رو در کانادا از کجا به دست میارید(غیر از نامه فاند یا بورس)داشته باشید.بالاخره هر کس با توجه به شرایطش مقداری پول با خودش حتما میاره حالا طبق گفته سفارت این پول حتما باید خرج سال اول شما در اون ایالتی که قراره برید رو باشه حالا بیشتر هم میتونه باشه مشکلی نداره حداقل باید خرج یک سالتون رو ازش نامه تمکن مالی از بانک بگیرید و برای سفارت با مدارکتون بفرستید.موفق باشید.

بی نهایت ممنونم از توضیح بسیار خوب و شفافتون.
    فقط من در سایت دیدم که اغلب از ریز حساب 6 ماهه اسم برده شده. من با توجه به شرایطی که دارم نهایتا 3 ماه بیشتر شاید نتونم ریز حساب بدم. این به نظرتون مشکل بزرگیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    سلام ببینید ارائه اسناد ملکی بحث تای یا وابستگی به ایران رو برای شما ثابت میکنه چون افسر باید مطمین بشه که شما نمیاید که مهاجرت کنید به بهانه درس بلکه میاید که درس بخونید و برگردید.و هم اینکه بالاخره از لحاظ مالی نشون میده که شما در ایران دارای بحث مالی خوبی هستید کلا برای سفارت کانادا این مهمه که شخص دارای جایگاه خوب مالی و هم از لحاظ اجتماعی جایگاه خوب و مفیدی داشته باشه و هم اینکه بتونه برای کانادا هم مفید واقع بشه.شما هر سندی که یک روز بهتون میرسه مثل اسناد ملکی والدین و یا سند های ملکی به اسم خودتون میتونید ارائه بدید و هم اینکه باید بالاخره دارید میاید کانادا یه مقدار پول داشته باشید و از این حساب نامه تمکن مالی یعنی نامه ای که نشون میده شما خرجتون رو در کانادا از کجا به دست میارید(غیر از نامه فاند یا بورس)داشته باشید.بالاخره هر کس با توجه به شرایطش مقداری پول با خودش حتما میاره حالا طبق گفته سفارت این پول حتما باید خرج سال اول شما در اون ایالتی که قراره برید رو باشه حالا بیشتر هم میتونه باشه مشکلی نداره حداقل باید خرج یک سالتون رو ازش نامه تمکن مالی از بانک بگیرید و برای سفارت با مدارکتون بفرستید.موفق باشید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam.h.87 نمایش پست ها
    بی نهایت ممنونم از توضیح بسیار خوب و شفافتون.
    فقط من در سایت دیدم که اغلب از ریز حساب 6 ماهه اسم برده شده. من با توجه به شرایطی که دارم نهایتا 3 ماه بیشتر شاید نتونم ریز حساب بدم. این به نظرتون مشکل بزرگیه؟
    سلام گردش حساب چیزی نیست که حتما حتما باید ارائه بشه شما اگه فاند دارید گردش حساب نزارید اگه فاند ندارید گردش حساب رو بزارید حالا میتونه این گردش حساب 6 ماهه باشه و یا اگه 6 ماهه نمیتونید ارائه بدیدش 3 ماهه هم خوبه بزارید مشکلی نداره.فرم 5816 رو از سایت سفارت دانلود کنید تمام مدارکی که برای ویزای دانشجویی حتما باید ارائه بشه رو با دقت مطالعه کنید.گواهی عدم سو پیشینه رو هم بگیرید و داخل مدارکتون ارائه بدید حتما.موفق و پیروز باشید.

درود بر دوستان. آیا نامه تمکن مالی میشه به نام همسرم باشه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkazemi نمایش پست ها
    درود بر دوستان. آیا نامه تمکن مالی میشه به نام همسرم باشه؟
    سلام کلا هر کس که برای ویزا داره اقدام میکنه باید از خودش نامه تمکن مالی نشون بده این نامه نشون دهنده اینه که شما چند دلار کانادا در حسابتون پول دارید.اگه همسرتون دارن برای ویزا اقدام میکنن از حساب خودشون باید نامه تمکن مالی از بانک بگیرن و بزارن.شما هم همین طور.موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)