صفحه 439 از 627 نخستنخست ... 339389429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448449489539 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,381 تا 4,390 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

یعنی به نرخ دلار آزاد 3200 تومن میزنن؟
    به نظرتون پولی که الان تو حساب بابامه و این که برداشت زیادی ازش شده همه ok هست؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من پدر و مادرم میخوان ساپورترم بشن.چند تا سوال دارم:
    حساب مادرم موجودی خوبی داره ولی حساب مادرم مشترک با برادرم هست(یعنی به اسم جفتشون هست) این مشکلی ایجاد میکنه؟مادرم کارمند نیست. منبع درامد رو مبتونم پدرم یا مثلا فروش خونه عنوان کنم؟
    پدرم موجودی خوبی تو بانکش نیست ولی کارمند بوده و فیش حقوقی میتونم ارائه بدم. و پدرم نظامی بوده. ترجمه فیش حقوقی پدرم مشکلی ایجاد میکنه؟
    این نامه که قراره پدر و مادرم تعهد بدن تا من رو ساپورت کنن رو محضر داره یا باید از جایی تهیه کنم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط deanstark نمایش پست ها
    یعنی به نرخ دلار آزاد 3200 تومن میزنن؟
    به نظرتون پولی که الان تو حساب بابامه و این که برداشت زیادی ازش شده همه ok هست؟
    ممنون
    نه، بانک ها به قیمت ارز مرجع می زنن که الان 2800 است

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalehm نمایش پست ها
    سلام دوستان. من پدر و مادرم میخوان ساپورترم بشن.چند تا سوال دارم:
    حساب مادرم موجودی خوبی داره ولی حساب مادرم مشترک با برادرم هست(یعنی به اسم جفتشون هست) این مشکلی ایجاد میکنه؟مادرم کارمند نیست. منبع درامد رو مبتونم پدرم یا مثلا فروش خونه عنوان کنم؟
    پدرم موجودی خوبی تو بانکش نیست ولی کارمند بوده و فیش حقوقی میتونم ارائه بدم. و پدرم نظامی بوده. ترجمه فیش حقوقی پدرم مشکلی ایجاد میکنه؟
    این نامه که قراره پدر و مادرم تعهد بدن تا من رو ساپورت کنن رو محضر داره یا باید از جایی تهیه کنم؟
    با تشکر
    سلام، خوب شما باید پدر مادر و برادرتون را به عنوان ساپورتر معرفی کنید، از حساب بانکی مادر و داداشتون یک bs بگیرید، از باباتون فیش حقوفی می توانید از حساب مامانتون بریزد تو حساب باباتون اونجا هم یه موجودی بگیرید

سند خونه هم می توانید ترجمه کنید بزارید ، باید مدرک موجود باشه ولی از فروض خانه صحبت نکنید می گن داره می فروشه بیاد کانادا بمونه

پدرتون نظامی باشه تو فیش حقوقی اش زده باشد نظامی مشکل ساز می شود به نظر من، می توانید
    ول قرض کنید بریزد تو حساب خودتون بگید که بابام بهم داده خرجی تحصیل می شه لطفا بگید چقدر فاند دارید و مخارج را چه جوری زدید تو فرم 1294

به نظر من پدر و مادر نامه برای تعهد نمی خوان، و بانک ها معمولا تو فرمتشون دارن که این اقا با شماره حساب فلان از این خانم حمایت می کنه، من باز بانک صادرات گرفتم همین جوری بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-دانشگاه تهران

سلام.
    من از بانک بابام (صاردات) تو شهرستان دیروز یه چند تا برگه ی انگلیسی گرفتم!!!
    یعنی رفتیم گفتیم گردش مالی انگلیسی می خوایم گفت بلد نیسیتم زنگ زد تهران پرسید وخلاصه یه سری برگه حاضر کرد داد بهمون.
    الان مشکلم اینه که اینا که این داده آیا همون چیزیه که من می خوام یه موقع چیز دیگه ای نداده باشه.
    این برگه ها ریز واریز و برداشت ها رو تا ۴ ماه گذاشته ، پایینش هم میانگین موجودی رو گذاشته.
    عدد ها هم به ریال هستش. درسته ؟ باید به ریال باشه؟
    توشون هم فقط اسم و کد ملی بابام هست.

به نظر من پدر و مادر نامه برای تعهد نمی خوان، و بانک ها معمولا تو فرمتشون دارن که این اقا با شماره حساب فلان از این خانم حمایت می کنه، من باز بانک صادرات گرفتم همین جوری بود
    امکانش هست شما این چیزی که از صادرات گرفتی رو اطلاعات شخصیتو حذف کنی یه عکس واسه ما بزاریم ببینیم به چی باید برسیم؟
    ویرایش توسط mghicho : March 30th, 2015 در ساعت 07:45 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering-isfahan univ of technology

سلام
    1-من برادرم و مادرم رو به عنوان ساپورتر میخوام معرفی کنم باید وکالت محضری بدن که میخوان حمایت کنن؟
    2-پولی که به حساب خودم میریزم کجا باید براش توضیح بدم یا اصلا توضیح میخواد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgh88 نمایش پست ها
    سلام
    1-من برادرم و مادرم رو به عنوان ساپورتر میخوام معرفی کنم باید وکالت محضری بدن که میخوان حمایت کنن؟
    2-پولی که به حساب خودم میریزم کجا باید براش توضیح بدم یا اصلا توضیح میخواد؟
    چواب این سؤالات به دفعات در تاپیک داده شده.

ببخشید دوستان من شهرستان هستم، از دو تا شعبه بانک مسکن پرسیدم بهم میگن ما موجودی بهمراه گردش مالی رو میفرستیم تهران، ولی تهران تو فرمت خارجی نامه اش فقط موجودی نهایی رو ذکر میکنه و مهر میزنه و گردش مالی رو نمیاره! یکم عجیبه برام توضیحاتشون! کسی هست اینجا از بانک مسکن BS گرفته باشه؟
    "زندگی در آنسوی منطقه ی راحتی آغاز میشود."

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mghicho نمایش پست ها
    سلام.
    من از بانک بابام (صاردات) تو شهرستان دیروز یه چند تا برگه ی انگلیسی گرفتم!!!
    یعنی رفتیم گفتیم گردش مالی انگلیسی می خوایم گفت بلد نیسیتم زنگ زد تهران پرسید وخلاصه یه سری برگه حاضر کرد داد بهمون.
    الان مشکلم اینه که اینا که این داده آیا همون چیزیه که من می خوام یه موقع چیز دیگه ای نداده باشه.
    این برگه ها ریز واریز و برداشت ها رو تا ۴ ماه گذاشته ، پایینش هم میانگین موجودی رو گذاشته.
    عدد ها هم به ریال هستش. درسته ؟ باید به ریال باشه؟
    توشون هم فقط اسم و کد ملی بابام هست.

امکانش هست شما این چیزی که از صادرات گرفتی رو اطلاعات شخصیتو حذف کنی یه عکس واسه ما بزاریم ببینیم به چی باید برسیم؟
    من رفتم شعبه مرکزی، اونجا بپرسید راهنمایتون می کنه، فقط قبلش گفتن باید از بانکتون یه معرفی نامه بیاد که زنگ زدم فکس کردن

سلام دوستان،

من اسکالرشیپ از دانشگاه ساسکاچوان گرفتم سالی 22000 دلار ، تو حساب شخصی خودمم 40 تومن پول دارم، میخواستم بدونم این ساپورتر مالی واسه منم اجباریه. راستش من کسیو ندارم که به عنوان ساپورتر معرفی کنم ، اگه با این شرایط لازم دارم که برم بگردم ببینم کسی پیدا میشه یا نه؟ اگه ساپورتر مالی نداشته باشم واسه ویزام مشکلی پیش میاد؟

مرسی از لطفتون ، راستی شهریه این دانشگاه واسه دکتری مکانیک بعلاوه هزینه های جانبی دانشگاه جمعا سالی 6500 دلاره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)