صفحه 501 از 627 نخستنخست ... 401451491492493494495496497498499500501502503504505506507508509510511551601 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,001 تا 5,010 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharz نمایش پست ها
    با عرض سلام دوباره و خسته نباشید:
    در مورد مدارک مالی ۲ تا سوال داشتم که واقعن ممنون میشم اگه جواب بدید:
    ۱. پدرم صاحب یک کارخانه است و میخوام یه نامه ازش بگیرم تو سربرگ شرکتش که Managing director هست و درآمد... داره + آگهی ثبت شرکتش و سند یک خانه هم که به نامش هست گذاشتم. آیا این مدارک کافی هست برای ساپورتر یا حتما باید نامه bs هم بگیریم؟
    ۲. من اصلا گردش بانکی خوبی ندارم که بخوام گردش ۶ ماهه بذارم. ولی bs 100 میلیون میتونم بگیرم آیا مشکلی پیش می آد؟ (در حال حاضر برای ژانویه پذیرش گرفتم با فاند سالانه استاد ۱۵۰۰۰ تا از دانشگاه مونترال phd و tuition ۲۱۰۰۰)(دو تا job offer و دو تا نامه اشتغال به کار هم دارم)
    1- برای اثبات درامد ساپورتر هر اونچه که فکر میکنید لازمه برای اثباتش بذارید و نه بیشتر تا پرونده شلوغ نشه bs ایشون رو حتما بگیریدتا افیسر متقاعد بشه ایشون توانایی مالی و گردش مالی خوبی دارن
    2- در صورتی که منبع درامدتون و این پولی که میخواهید به حساب خودتون بگذلرید عاقلانه باشه تا فکر نکنه یه دفعه واسه bsپول گذاشتید (البته نمونه های زیادی با پرکردن یکباره حساب ویزا گرفتن)پ
    شما باید برای سال اول 11000 تا +شهریه روکاورکنید با توجه به فاندتون شما سالانه 17000 کم دارید اما در برخی موارد دوستان حتی بیشتر میزارن تا بگن در صورت قطع فاند هم قادر به تامین منابع مالی هستن
    به نظر من شما bs پدر رو در صورت داشتن گردش خوب )با مبلغ بالا (برای چهار سال میشه 32000*4= 128000 ) که با کم کردن فاند میشه 78000 بگیرید اگه تونستید فاند حساب نکنید اگه نه هم مشکلی پیش نمیاد انشاله
    موید باشید

Junior Member

سلام دوستان،

من شرکتی دارم که 10 سال پیش ثبت کردم و خودم مدیر عاملش هستم اما توی چند سال اخیر فعال نبوده و گردش مالی نداره. به نظرتون به عنوان tie ارائه کنم یا ممکنه بعداً ازم گردش حسابشو بخوان دردسر بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SoftGnat نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من شرکتی دارم که 10 سال پیش ثبت کردم و خودم مدیر عاملش هستم اما توی چند سال اخیر فعال نبوده و گردش مالی نداره. به نظرتون به عنوان tie ارائه کنم یا ممکنه بعداً ازم گردش حسابشو بخوان دردسر بشه؟
    سلام دوست عزیز اگه میخواید شرکت خودتونو معرفی کنید باید با حساب و کتب باشه و مواردی مثل لیست بیمه کارکنان و ... (کارای اداریش) رو حساب و کتاب باشه صرف ثبتش نمیتونه مهم باشه چون اونا هم میدونن چطور میشه شرکت ثبت کرد. گردش مالی شرکت رو نمیدونم ما گردش شما اگه بخوابن پول بذارید گردش شما لازمه
    مواردی بوده که اپلیکنت شرکتی داشته که این موارد نیوده و باعث ریجکتی شده اگه میتونید موارد دیگه تای مثل گواهی شغلی و سند ملک و تای وابستگی روحی و .... تهیه کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UTD

من خواهرم رو به عنوان ساپوتر مالی ام معرفی کنم و میخوام از BS ایشون برای گرفتن ویزا استفاده کنم. دوستان میشه لطفا بفرمایید دقیقا در دفتر اسناد رسمی چی متنی باید تنظیم بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط razisave نمایش پست ها
    من خواهرم رو به عنوان ساپوتر مالی ام معرفی کنم و میخوام از BS ایشون برای گرفتن ویزا استفاده کنم. دوستان میشه لطفا بفرمایید دقیقا در دفتر اسناد رسمی چی متنی باید تنظیم بشه؟

سلام

متن گواهی تعهد ساپورت مالی باید تنظیم بشه. یه چیزی شبیه فایل های پیوست.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UTD

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaparin نمایش پست ها
    سلام

متن گواهی تعهد ساپورت مالی باید تنظیم بشه. یه چیزی شبیه فایل های پیوست.
    ممنون از جوابتون. من از آمریکا هم پذیرش دارم و این گواهی رو می خوام در صورت لزوم برای سفارت آمریکا هم ببرم. آیا میشه نام کشور محل تحصیل دکتری را از متن سند حذف کنیم یا اینکه دکتری در "کانادا" حتما باید ذکر شود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط razisave نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. من از آمریکا هم پذیرش دارم و این گواهی رو می خوام در صورت لزوم برای سفارت آمریکا هم ببرم. آیا میشه نام کشور محل تحصیل دکتری را از متن سند حذف کنیم یا اینکه دکتری در "کانادا" حتما باید ذکر شود؟
    نه دیگه دوست عزیز اون شکلی باید اسم دانشگاه و کشورو حذف کنید که خیلی عمومی میشه و توصیه نمیشه چون باید دقیقا ذکر بشه ساپورتر قراره چی رو ساپورت کنه
    باید زحمت یه تعهد دیگه و البته ترجمه رو بکشید

ما یک آپارتمانی داریم که الان داریم توش زندگی میکنیم که ۲/۵ سال پیش قولنامه کردیم ولی متاسفانه هنوز سندش درست نشده و به نام نشده.ایا میشه یه جوری این قولنامه رو رسمی تر کرد و ترجمه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_hhd نمایش پست ها
    ما یک آپارتمانی داریم که الان داریم توش زندگی میکنیم که ۲/۵ سال پیش قولنامه کردیم ولی متاسفانه هنوز سندش درست نشده و به نام نشده.ایا میشه یه جوری این قولنامه رو رسمی تر کرد و ترجمه کرد؟
    باید ببینید دارلترجه اصلا همچین چیزی روترجمه میکنه تا شما از اون بعنوان مدرکی جهت تمکن مالی استفاده کنید؟

سلام من یک حساب بلند مدت به مبلغ 20 میلیون که پنج ساله هست دارم
    حدود 30 میلیون در حساب پدرم پول برای گرفتن bs هست
    یک خونه هم به نامم هست که اجاره داده شده و توی یک حساب دیگه مبلغ 30 میلیون به عنوان پول پیش به نام خودم هست!
    خواهرم در کانادا هم قرار هست هزینه های زندگی رو تضمین کنه
    همه این موارد خوب قطعا تمکن مالی برای تحصیلم رو اثبات میکنه چون فاند هم ندارم
    سوالم اینه تجمیع این موارد باعث ریجکت شدن نمیشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)