صفحه 620 از 627 نخستنخست ... 120520570610611612613614615616617618619620621622623624625626627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,191 تا 6,200 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

سلام دوستان. امروز رفتم بانک نامه تمدن مالی بگیرم. فقط ریز گردش حساب ۶ ماهه رو مهر و امضا کرد و داد. آیا همین کفایت میکنه یا باید ی نامه رسمی هم مبنی بر اینکه صاحب این حساب فلانی هست و در این تاریخ حساب باز کرده و ... بگیرم؟؟؟
    ممنونم از راهنماییتون

اصلا گردش و ریز گردش نیاز نیست من اصلا متوجه نمیشم کی اینو باب کرده.
    فقط تمکن مهمه که شما اینقدر داری از ۴ ماه ۶ ماه برای این مقصد و هدف. پول مهمه دارایی شماست میخوای خرج کنی. تو ملزومات صراحتا فقط گفته تمکن.
    حساب بنام اقدام کننده فقط همین مهمه. ذکر تاریخ افتتاح حساب میزان موجودی.

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    اصلا گردش و ریز گردش نیاز نیست من اصلا متوجه نمیشم کی اینو باب کرده.
    فقط تمکن مهمه که شما اینقدر داری از ۴ ماه ۶ ماه برای این مقصد و هدف. پول مهمه دارایی شماست میخوای خرج کنی. تو ملزومات صراحتا فقط گفته تمکن.
    حساب بنام اقدام کننده فقط همین مهمه. ذکر تاریخ افتتاح حساب میزان موجودی.
    سلام دوست عزیز،
    جناب من واقعا متوجه نشدم. این نامه ای ک میفرمایید به صورت پاراگرافی نوشته شده و مشخصات حساب و صاحب رو میده درسته!!؟
    خوب بانک گفت ی همچین نامه ای نداریم!! ولی این گردش حسابی رو ک دادن شامل همه اطلاعاتی ک شما فرمودین میشه به غیر از تاریخ افتتاح حساب؟ یعنی اینو بفرستم قبول نمیکنن!!!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    جناب من واقعا متوجه نشدم. این نامه ای ک میفرمایید به صورت پاراگرافی نوشته شده و مشخصات حساب و صاحب رو میده درسته!!؟
    خوب بانک گفت ی همچین نامه ای نداریم!! ولی این گردش حسابی رو ک دادن شامل همه اطلاعاتی ک شما فرمودین میشه به غیر از تاریخ افتتاح حساب؟ یعنی اینو بفرستم قبول نمیکنن!!!؟

من متوجه صحبت بانک شما نمی‌شوم، شما میری بانک نامه تمکن میگیری، یک نامه روی سربرگ رنگی دارای هولوگرام و ممهور و امضا مدیر بانک هست، توی این نامه یک جدولی داره تعداد حسابها به تفکیک و مجموع آنها قید شده است. تاریخ افتتاح و چه مدت هست که دارید و شماره حسابها و اطلاعات قابل استعلام جهت ارایه به سفارتخانه های خارجی.

[QUOTE=italo;2661023]من متوجه صحبت بانک شما نمی‌شوم، شما میری بانک نامه تمکن میگیری، یک نامه روی سربرگ رنگی دارای هولوگرام و ممهور و امضا مدیر بانک هست، توی این نامه یک جدولی داره تعداد حسابها به تفکیک و مجموع آنها قید شده است. تاریخ افتتاح و چه مدت هست که دارید و شماره حسابها و اطلاعات قابل استعلام جهت ارایه به سفارتخانه های خارجی.[/QU

mamnoon doust aziz. bande dobare iram bank ve taghaza mikonam.

Junior Member

سلام. تمکن مالی برای سفارت کانادا ویزا تحصیلی میگند باید 300 تومن باش. اگ کسی این مبلغ تو حساب نداشته باش ولی سند و ثبت شرکت داشته باش میتونه گروی بانک بذاره تا بانک ازش استعلام بگیره ارزش گذاری کنه تا به عنوان ضمانت بانکی ارایه بده به جای اون برگه ی تمکن مالی؟ سفارت قبول میکنه یا فقط اون برگه ی انگلیسی مهر امضا شده ی بانک قبول دارند؟ ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseyn566 نمایش پست ها
    سلام. تمکن مالی برای سفارت کانادا ویزا تحصیلی میگند باید 300 تومن باش. اگ کسی این مبلغ تو حساب نداشته باش ولی سند و ثبت شرکت داشته باش میتونه گروی بانک بذاره تا بانک ازش استعلام بگیره ارزش گذاری کنه تا به عنوان ضمانت بانکی ارایه بده به جای اون برگه ی تمکن مالی؟ سفارت قبول میکنه یا فقط اون برگه ی انگلیسی مهر امضا شده ی بانک قبول دارند؟ ممنون میشم جواب بدین
    براي تمكن مالي فقط حساب بانكي مورد قبول هست كه اگه يه نفر به تنهايي اقدام كنه ده هزار دلار كانادا (براي غير كبك، كبك يه كم بالاتر هست كه توي سايت cic عدد دقيقش موجود هست) بعلاوه شهريه يك سال (براي كساني كه فاند ندارند) رو بايد چهار ماه در حساب داشته باشه و ارائه بده.
    سند و غير فقط براي تاي هست، نه تمكن.

Junior Member

سلام
    من ۲۳ سالمه
    برای فوق روانشناسی اقدام کردم و پذیرش گرفتم
    دانشگاه مقصد هنوز شرایط فاند رو مشخص نکرده
    شهریه دانشگاه کمه و برای یک سال حدود ۱۰۰۰۰ دلار شهریس با هزینه زندگی ۲۰۰۰۰دلار میشه
    من با توجه به اینکه در ماه ۱۰۰۰ دلار به دانشجوها دلار دولتی تعلق میگیره با توضیحات لازم برای هزینه زندگی ۵۰ میلون تو حسابم گذاشتم و برای شهریه دانشگاه هم ترم اولو که باید پرداخت کنم ترم بعدی هم که حدود ۵۰۰۰ دلار میشه ۱۰۰ میلیون تو حشاب مادرم که ساپورتر مالیم هست گذاشتم
    مادرم و برادم و داییم هر سه تعهد دادن برای ساپورتر مالی بودن و حر کدوم بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون گردش حساب ماهانه دارن.
    و این که سال دوم تحصیل هم تو کورس های دانشگاه دو ترم ورک کورس هست که هر کدوم طبق سایت دانشگاه حدود ۷۰۰۰ دلار درامد داره
    با این حساب به نظرتون باید برای تمکن مالی پول بیشتری یا مدارک بیشتری ارائه بدم یا همین کافیه؟

ایرانیان عزیز لطفا درست عمل فرمایید و باعث بدنامی ریجکتی بیشتر خود و شرایط اسفبار درک مدرک و خروج هموطنانتان لطفا نشوید

در مورد این بخش فقط و فقط تمکن مالی

نمیدونم گردش خودم و بابام و عمو و عمه
    سند خودرو سند فلان
    سند موبایل که اونهم الان گران شده و سرمایه شده

.....موضوع ساده و شفاف هست شما پول برای اینکار کنار گذاشتید. همین و بس دیگر سوالی نداره.

Junior Member

سلام
    من شنیدم برای کانادا اگر فول فاند هم باشی باز باید مدارک مالی از خودت نشون بدی
    این حقیقت داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)