سلام ، من به عنوان نفر اصلی و همسرم به عنوان همراه برای ویزای دانشجویی ، به دلیل اینکه فقط دویست میلیون تو حساب مادم بود با گردش 600میلیون سه ماهه و فقط پنجاه میلیون تو حساب همسرم ریجکت شدیم.گردش مالی که من و همسرم اون موقع ارایه دادیم ماهی 3 یا 4 میلیون بود .درواقع وکیلمون گفت وقتی ساپورتر معرفی میکنی نیازی به گذاشتن پول تو حساب خودت که نفر اصلی هستی نداری.حالا ما این سری میخوایم بگیم که پول داشتیم به صورت دلار و سکه ولی به توصیه وکیلمون اونارو نفروختیم و البته مبلغی هم بگیم از مادرم گرفتیم و ایندفعه حساب بانکیه ایشونو نشون ندیم. 370میلیون همسرم تو حساب بلند مدت سه ماهه که گردشی نداره و گردش یک حساب کوتاه مدت دیگر که حقوق و پولی که از پروژه های کاریش میاد رو ارائه بدیم. خودم هم یک حساب کوتاه مدت 200 میلیونی. حالا چند تا سوال دارم خواهش میکنم کسی میدونه جوابمو بده ، خیلی کمک بزرگی میشه بهم.
1-اینکه هیچ حسابی اینبار از مادرم ارایه ندم منطقیه و پولشو به حساب ما ریخته؟
2- ایا من یا همسرم وقتی گفتیم دلار سکه داشتیم نیازه که به صورت تدریجی پولو اضافه کنیم یا نه همون حساب بلند مدت بدون گردش منطقیه
3-اگرچه گردش از حساب دیگه با مبلغ بیشتری مثلا ماهیانه ده میلیون ارائه میدیم. اما کلا میخوام بدونم این نحو ارائه دادن تمکن مشکلی نداره و ریسکی نیست؟