صفحه 622 از 627 نخستنخست ... 122522572612613614615616617618619620621622623624625626627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,211 تا 6,220 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

با سلام
    یک زوج که
    یکی برای دوره کارشناسی اپلای کرده و شهریه سالانه اش 21000 دلاره
    و یکی برای ارشد اقدام کرده که شهریه سالانه اش 9000 دلاره
    طبق سایت دولت کانادا برای هزینه زندگی 10000+4000
    یعنی در مجموع 34000 دلار تمکن مالی(پول نقد در حساب) باید نشون بده. درسته یا هزینه زندگی 10000+10000 حساب میشه ؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mirnikolas نمایش پست ها
    با سلام
    یک زوج که
    یکی برای دوره کارشناسی اپلای کرده و شهریه سالانه اش 21000 دلاره
    و یکی برای ارشد اقدام کرده که شهریه سالانه اش 9000 دلاره
    طبق سایت دولت کانادا برای هزینه زندگی 10000+4000
    یعنی در مجموع 34000 دلار تمکن مالی(پول نقد در حساب) باید نشون بده. درسته یا هزینه زندگی 10000+10000 حساب میشه ؟
    با تشکر
    هزینه زندگی طبق اون جدولی که توی سایت کانادا هست حساب میشه. 10000+10000 نیست. کمتر میشه برای یک زوج فکر میکنم. دقیقا توی جدول نوشته. شهریه بحثش جداست و جزء هزینه زندگی نیست.

این تمکن مالی یعنی چی؟ میشه توضیح بدهید؟ مگه حساب نباید بین المللی باشه. پس چطور بعضی این افراد تو فوروم نوشتند حساب درامد اعضای خانواده؟ اصلا متوجه نیستم.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

خیر دوست عزیز تمکن مالی یعنی اینکه شما مقدار پول مورد نیاز رو یه مقدار مشخص(فکر کنم 4ماه) در حساب نگه دارید و بعد پرینت حساب رو بگیرید و ترجمه کنید، یا از شعبه بین المللی بانک پرینت انگلیسی با مهر انگلیسی بگیرید.

ویرایش:البته بسیاری از بانک ها پرینت انگلیسی هم میدهند فقط مهر انگلیسی را باید ببرید شعبه ارزی بگیرید البته شاید برای کانادا بدون مهر انگلیسی هم بشود بنده دقیق در جریان نیستم اما مسلما با مهر انگلیسی مدرک شما کاملتر است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    این تمکن مالی یعنی چی؟ میشه توضیح بدهید؟ مگه حساب نباید بین المللی باشه. پس چطور بعضی این افراد تو فوروم نوشتند حساب درامد اعضای خانواده؟ اصلا متوجه نیستم.
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

Junior Member

دوستان سلام
    میخواستم بدونم تاریخ اخذ تمکن مالی از بانک با تاریخی که میخواهیم مدارکمون رو آنلاین سابمیت کنیم حداکثر چقدر میتونه فاصله داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kp1984 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    میخواستم بدونم تاریخ اخذ تمکن مالی از بانک با تاریخی که میخواهیم مدارکمون رو آنلاین سابمیت کنیم حداکثر چقدر میتونه فاصله داشته باشه؟
    بهترین حالت این است که تا حد امکان نزدیک به زمان سابمیت اپلیکیشن نامه تمکن مالی دریافت کنید و این زمان بیشتر از ۲ هفته نشود. (حداکثر ۱ ماه)
    در صورتیکه فاصله زمانی بین دریافت نامه تمکن مالی بانک و سابمیت اپلیکیشن زیاد باشد سفارت درخواست نامه تمکن مالی جدید خواهد کرد.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

ممنون ار پاسختون.پس اگر زیر 2 هفته باشه احتیاج نیست مجدد تمکن بگیرم؟ یک سوال دیگه اینکه من از چند نفر پرسیدم گفتن ترجیحا گردش مالی نزارید و اینکه اگر مد نظرشون گردش مالی هم باشه درخواست میکنن یا مستقیم ریجکت میکنن؟؟

ممنون ار پاسختون.پس اگر زیر 2 هفته باشه احتیاج نیست مجدد تمکن بگیرم؟ یک سوال دیگه اینکه من از چند نفر پرسیدم گفتن ترجیحا گردش مالی نزارید و اینکه اگر مد نظرشون گردش مالی هم باشه درخواست میکنن یا مستقیم ریجکت میکنن؟؟
    مدت زمان کمتر از ۲ هفته با توجه به تجربه هست اما سعی کنید تا حد امکان نزدیک به زمان اپلای ویزا مدارک مالی (از جمله BS) تهیه کنید.
    گردش حساب نیازی نیست ولی میانگین حساب برای مدت ۴ ماه به همراه بالانس حساب ارائه کنید. (لینک مرجع)
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

ممنونم. ولی من یه مشکلی دارم. میانگبن 4 ماهه حساب من خوب هست ولی برای خانمم اوکی نیست. ما برای اینکه از یک حساب میانگین بزاریم از یکی نه دیدیم جالب نیست.با چند نفر مشورت کردم گفتن فقط تمکن رو بزار اگر خیلی اصرار داشتن درخواست میکنن که میانگین رو ارایه بدید. ولی من استرس دارم که ریجکت نکنن نظر شما چیه؟

ممنونم. ولی من یه مشکلی دارم. میانگبن 4 ماهه حساب من خوب هست ولی برای خانمم اوکی نیست. ما برای اینکه از یک حساب میانگین بزاریم از یکی نه دیدیم جالب نیست.با چند نفر مشورت کردم گفتن فقط تمکن رو بزار اگر خیلی اصرار داشتن درخواست میکنن که میانگین رو ارایه بدید. ولی من استرس دارم که ریجکت نکنن نظر شما چیه؟
    مواردی بوده که تنها بالانس حساب ارائه دادند و ویزا هم گرفتند ولی طبق وبسایت مرجع سفارت کانادا میانگین حساب لازم هست. شما میتونید تنها از حساب خودتون میانگین حساب ارائه کنید.
    در ضمن سفارت توصیه کرده که برای مدارک تمکن مالی یا (Proof of Means of Financial Support) هر چه بیشتر تمکن ارائه کنید (As much as you can).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)