صفحه 533 از 627 نخستنخست ... 33433483523524525526527528529530531532533534535536537538539540541542543583 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,321 تا 5,330 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    دوست عزیز هر چی می تونی بزار، این چیز ها که شما گفتی به نظر من کافیه، اگه مدارک خوب باشه بی اس ها استاندارد باشه، و یک کاور لتر خوب برای مسئله مالی بنویسی انشالله برات مشکلی پیش نیاد
    ممنون از شما دوست عزیز. ببخشید در مورد BS(شش ماهه) به نظر شما اینکه در اواخر این صورت حساب یه پول زیادی اومده تو حساب مشکل سازه؟ (ولی حدود نصفش هفت هشتماه یا بیشتر توی حساب بوده)
    بعد در مورد منبع پول اینکه توضیح بدم پس انداز پدر و فروش یک قطعه زمین بوده در همین حد کافیه یا باید دقیقا توضیح بدیم از کجاها و مدرک مستند بذاریم همراش؟
    سپاس از شما بزرگوار

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_77 نمایش پست ها
    ممنون از شما دوست عزیز. ببخشید در مورد BS(شش ماهه) به نظر شما اینکه در اواخر این صورت حساب یه پول زیادی اومده تو حساب مشکل سازه؟ (ولی حدود نصفش هفت هشتماه یا بیشتر توی حساب بوده)
    بعد در مورد منبع پول اینکه توضیح بدم پس انداز پدر و فروش یک قطعه زمین بوده در همین حد کافیه یا باید دقیقا توضیح بدیم از کجاها و مدرک مستند بذاریم همراش؟
    سپاس از شما بزرگوار
    این ک یک باره پول تو حساب ریخته شده را حتما توضیح بدید مدارک دقیق در صورتی می خواد که اون مبلغ وارد شده خیلی ضروری باشد
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    این ک یک باره پول تو حساب ریخته شده را حتما توضیح بدید مدارک دقیق در صورتی می خواد که اون مبلغ وارد شده خیلی ضروری باشد
    ببخشید متوجه منظورتون نشدم که گفتید مبلغ وارد شده ضروری باشد؟ میشه یه کم توضیح بدید
    ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_77 نمایش پست ها
    ببخشید متوجه منظورتون نشدم که گفتید مبلغ وارد شده ضروری باشد؟ میشه یه کم توضیح بدید
    ممنون
    صندوقتون پره می خواستم براتون، توضیحات را بفرستم، مبلغ که وارد کردید ، جز شهریه، هزینه زندگی باشه، چون معمولا توصیه می شه بیشتر از این مقدارها باشد

Junior Member

حتي كسي كه متاهل هست ميتونه مدارك ساپورت مالي از طرف پدر و مادرش ارايه بده؟ قابل قبوله؟!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_fa نمایش پست ها
    حتي كسي كه متاهل هست ميتونه مدارك ساپورت مالي از طرف پدر و مادرش ارايه بده؟ قابل قبوله؟!
    سلام بله قابل قوبله

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام واسه دکتری عمران پذیرش بگیرم مجارستان ولی قبلش یه دوره یک ساله زبان کالج مک دانیل
    سوال من در مورد پرینت بانکی هس
    اول اینکه من مامانمو ساپورتر اعلام کردم و یه حساب معمولی بانک صادرات با مانده حساب ۵۵میلیون یک روز قبل وقت سفارت
    فقط تو پرینت بانکی میانگین ۳ ماهه شش ماهه و یک ساله هم زده ولی من کلا ۳ ماه با این حساب کار کردم یعنی از سه ما پیش پول ریختم و برداشت کردم تا رسید به ۵۵
    فقط من یه کاری هم کردم که ماه دوم یهو ۴۰ تومن ریختم ولی بعدش برداشت و واریز کردم که گردش داشته باشه
    میانگین ۳ماهه ۱۷ میلیون ۶ ماهه۸ میلیون و ۳ ماهه ۴ میلیون
    به نظر شما امکان داره بخاطر این پرینت ریجکت بشه؟؟
    ممنون میشم جواب بدین

سلام دوستان
    من همین الان داشتم مدارکمو میفرستادم دیدم تاریخ افتتاح حساب رو عوض 2010 نوشته 2005، متاسفانه تاریخ درست شمسیش رو هم تو پرانتز جلوش زده! بنظرتون چه گلی به سر بگیرم، همینو بفرستم یا برم عوض کنم. خودمم شهرستانم، بانکه تهران!

Junior Member

هر بانکی باشی میتونی درستش کنی ولی تغییر مشخصات فک کنم یکی دوروز طول میکشه تا تو سیستم ثبت بشه.

Junior Member

با سلام به همه دوستان...
    من 3 روز پیش ادمیشن کنکوردیا رو گرفتم... اما متاسفانه حساب بانکی خیلی پرو پیمونی نداشتم تا اینکه بعد از پذیرش شروع کردم به پول ردیف کردن... این موارد رو میتونم ارائه بدم(میخوام بدونم آیا کافیه):
    1. برادرم سیتیزن استرالیاست و تو سیدنی واتر کار میکنه که میتونه واسم نامه ساپورت مالی بده
    2. خودمم تو حساب خودم یه ده میلیون از قبل بود که اگ بخوام ریز حساب بگیرم فقط اونو داشتم و الان دو هفته است که موجودیش رو رسوندم به 70 میلیون... وکیل گفته 6 ماهه بگیرم ریز حسابو اما خود CIC زده 4 ماهه... آیا لازمه شش ماهه باشه و اینکه تابلو نیست من یهو انقدر پول اومده به حسابم چیزی لازمه بنویسم و اگر بله نمونه هاش رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
    3. یه حساب دیگه هم تازه باز کرده بودمم که داده بودم به کسی باهاش کار کنه اما سه ماه بیشتر نیست که بازش کردم اونو هم بدم؟ اونم 20 میلیونی توش اومده و رفته در این مدت
    4. میتونم سند خونه رو هم که بنام پدرم هست بزارم... میخوام ببینم اولا اصلا بدرد میخوره دوما آیا میتونم دوتا ساپورتر معرفی کنم؟ (هم پدرم هم برادرم) سه اینکه داشتن سند امکان گرفتن کمک هزینه هایی که بر اساس نیاز مالی هست رو از بین نمی بره؟
    5. واسه اثبات برگشت هم میتونم از جایی که درام براش کار میکنم نامه بگیرم که بعد از تحصیلم همچنان من رو میخوان... آیا این اصلا بدرد میخوره؟ واینکه جایی ک الان کار میکنم حقوقم 1.5 تاست اما میتونم اعلام کنم که مثلا 3 تومن حقوق میگیرم و یه فیش سوری بگیرم
    ویرایش توسط nima65kh : September 8th, 2016 در ساعت 02:28 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)