صفحه 614 از 627 نخستنخست ... 114514564604605606607608609610611612613614615616617618619620621622623624 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,131 تا 6,140 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

دوستان سپرده دراز مدت هم می شود؟ مبلغش زیاد هست.
    چون کوتاه مدتم گردشش زیاده اما مبلغش کمه.

یا مجموع هر دو تمکن بگیرم و مجموع هر دو گردش بگیرم نه؟

ممنون از تسریع جوابتان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    دوستان سپرده دراز مدت هم می شود؟ مبلغش زیاد هست.
    چون کوتاه مدتم گردشش زیاده اما مبلغش کمه.

یا مجموع هر دو تمکن بگیرم و مجموع هر دو گردش بگیرم نه؟

ممنون از تسریع جوابتان
    سلام ، ،سپرده بلند مدت خیلی هم بهتره نسبت به سپرده کوتاه مدت چون یک جورایی ارتباط با ایران رو بیشتر نشون میده. نامه تمکن رو روی هر دو حساب بنظرم بگیرید و گردش رو روی حسابی بیشترین گردش را داره.

Banned

سلام

دوستان یه سوال دارم. همسر داره اپلای میکنه برا کانادا منم اپلای خواهم کرد (احتمال قوی ایشون پذیرش بگیرن) سوالی که دارم در مورد بحث تمکن مالی هست. خارج از ایران ارشد تموم کردیم من تقریبا گردش حساب و کلا حساب بانکی فعالی ندارم انچنان. به فرض همسر بنده فول فاند بگیره برای من که درخواست میده میتونم از تمکن مالیش برا خودم استفاده کنم؟ مشکلی پیش نمیاد که اصلا من تمکن یا حساب بانکی نشون ندم (چه پذیرش بگیرم چه به صورت owp برم) اینو از الان میپرسم اگر مشکلی باشه حسابها رو جابجا کنیم از همین الان.
    بعدش سوال دیگری که دارم اینه که فرض کنید در کشوری غیر انگلیسی زبان میخواین شناسنامه رو ترجمه کنین به انگلیسی بدین سفارت کانادا. اصولا این ترجمه در کجا انجام میشه ؟ (چون تا جایی که میدونم سفارت به زبان همون کشور ترجمه میکنه) برخی دارالترجمه های ایرانی هستن آیا همینها ترجمه کنن مهر بزنن کافیه؟ در ضمن فقط شناسنامه کافیه دیگه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    آن برای مردم جهان اول هستش

اینجا را بخونید برای ایرانیهای خاورمیانه ای نوشته:

http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5816E.pdf

نوشته: 6 ماه

در هر صورت همون 4 ماه خوبه. چون 6 ماه یک کتاب میشه
    این مدرک برای سال 2016 است. نمی دونم هنوز معتبره یا نه. سایت به نظرم معتبر تره
    توی لینکی که من گذاشتم حرفی نزده جهان اول یا بقیه...مدارک لازم رو لیست کرده فقط

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

دوستان یه سوال دارم. همسر داره اپلای میکنه برا کانادا منم اپلای خواهم کرد (احتمال قوی ایشون پذیرش بگیرن) سوالی که دارم در مورد بحث تمکن مالی هست. خارج از ایران ارشد تموم کردیم من تقریبا گردش حساب و کلا حساب بانکی فعالی ندارم انچنان. به فرض همسر بنده فول فاند بگیره برای من که درخواست میده میتونم از تمکن مالیش برا خودم استفاده کنم؟ مشکلی پیش نمیاد که اصلا من تمکن یا حساب بانکی نشون ندم (چه پذیرش بگیرم چه به صورت owp برم) اینو از الان میپرسم اگر مشکلی باشه حسابها رو جابجا کنیم از همین الان.
    بعدش سوال دیگری که دارم اینه که فرض کنید در کشوری غیر انگلیسی زبان میخواین شناسنامه رو ترجمه کنین به انگلیسی بدین سفارت کانادا. اصولا این ترجمه در کجا انجام میشه ؟ (چون تا جایی که میدونم سفارت به زبان همون کشور ترجمه میکنه) برخی دارالترجمه های ایرانی هستن آیا همینها ترجمه کنن مهر بزنن کافیه؟ در ضمن فقط شناسنامه کافیه دیگه؟
    در مورد بخش اول:
    اگر به عنوان همراه می خواهید برید و ویزای OWP بگیرید، نیازی نیست پول توی حساب داشته باشید و گواهی بانک ارائه بدید. همسرتون باید به اندازه زندگی سالانه دو نفر + شهریه تمکن مالی داشته باشه.

بخش دوم:
    نمی دونم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    این مدرک برای سال 2016 است. نمی دونم هنوز معتبره یا نه. سایت به نظرم معتبر تره
    توی لینکی که من گذاشتم حرفی نزده جهان اول یا بقیه...مدارک لازم رو لیست کرده فقط
    ممنون من هم همون 4 ماه گرفتم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    در مورد بخش اول:
    اگر به عنوان همراه می خواهید برید و ویزای OWP بگیرید، نیازی نیست پول توی حساب داشته باشید و گواهی بانک ارائه بدید. همسرتون باید به اندازه زندگی سالانه دو نفر + شهریه تمکن مالی داشته باشه.

بخش دوم:
    نمی دونم
    ممنون
    در نهایت اگر خودم دانشجویی بخوام برم همراه همسر و فقط شهریه ویو بشه بازم همسر میتونه تمکن و گردش رو نشون بده؟

سلام
    میخواستم بپرسم این بحث اثبات تمکن مالی برای دانشجویانی که فاند از کانادا برای دکترا گرفتن وقصد رفتن دارن هم مطرح هست؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بپرسم این بحث اثبات تمکن مالی برای دانشجویانی که فاند از کانادا برای دکترا گرفتن وقصد رفتن دارن هم مطرح هست؟
    بله- مطرحه

Junior Member

سلام دوستان. نامه اعلام حمایت مالی پدر و مادر از دانشجو فرمت خاصی داره؟ و اینکه آیا باید محضری بشه؟ ممنونم که زود پاسخ میدید چون وقت زیادی برای گرفتن ویزا ندارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)