صفحه 618 از 627 نخستنخست ... 118518568608609610611612613614615616617618619620621622623624625626627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,171 تا 6,180 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

سلام همه دوستان؟ سوالم اینه که آیا میشه خونه ای که روش وام گرفتم و الان در رهن بانک هست ولی به نامم هست رو به عنوان تای معرفی کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Golsanamoils نمایش پست ها
    سلام همه دوستان؟ سوالم اینه که آیا میشه خونه ای که روش وام گرفتم و الان در رهن بانک هست ولی به نامم هست رو به عنوان تای معرفی کرد؟
    بله تا جایی که من اطلاع دارم مشکلی نیست. ما هم جدیدا خونه با همین شرایط رو به عنوان تای معرفی کردیم.

Junior Member

سلام
    دوستان من با این شرایطی که میخوام اقدام کنم مدارک مالیم کافیه ؟ اگر نیست چیکارمیتونم بکنم برای بهتر شدن پرونده؟ چه ترفندی در این مورد کارسازه؟

22 سالمه - معافیت دایم کفالت دارم - مدرک تحصیلیم دیپلم و پیش دانشگاهی هست با معدل 18- رشته ای که اپلای کردم لیسانس 4 ساله business management هست در شهر ادمونتون - شهریه دانشگاه 13000 دلاره - آیلتس اکادمیک 6 دارم و پذیرشم مشروط به دوره زبان نیست- پروانه کسب و مدارک ثبت شرکت دارم که از 2 سال پیش تا حالا دفتر خدمات تایپ و تکثیر دارم ، در یک سال اخیر 3 تا سفر خارجی داشتم به کشور های اطراف.
    مدارک مالی: پروانه کسب و مدارک ثبت شرکت دارم و میخوام بگم در زمان نبودن من در ایران هم دفتر کارم فعال خواهد بود و کارمند هم براش گرفتم و بیمش کردم - گردش حسابم فعلا ماهیانه 20 الی 30 میلیون واریز و برداشت داره با میانگین مانده 10 میلیون تومان ، موقع سفارت رفتن میتونم 200 الی 300 میلیون موجودی حساب جور کنم و پرینت بگیرم. همچنین حدود 50 میلییون تومان سهام توی بورس دارم که میتونم گواهی اون رو هم بگیرم از کارگزاری - سند ملکی و خودرو به نامم نیست ، پدر و مادرم به دلایلی نمیتونن اسپانسرم بشن. فقط داییم میتونه اسپانسرم بشه که مدرک شغلی خیلی معتبر داره با درامد ماهیانه حدود 30 میلیون تومان و سند ملکی هم داره.
    با این شرایط اگر اسپانسر من والدینم نباشند و فقط خودم و داییم رو ساپورتر معرفی کنم مشکلی هست؟ این که دوره 4 ساله است و من فقط خرج یکسال زندگی و شهریه رو نشون میدم کافیه ؟ نیازی نیست اثبات کنم برای سال اهای بعد از چه منبعی تامین میکنم هزینه ها رو؟ (همه موارد رو با این فرض گفتم که آفیسر میدونه نرخ دلار آزاد و دولتی خیلی اختلاف داره و ارزش واقعیه پول من تقریبا یک سوم مبلغیه که بانک تو نامه تمکن مالی زده)
    ممنون میشم اگر تجربه یا اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام به همگی
    من خودم دانشجو هستم و منبع درآمدی ندارم. نیازی هست که تمکن مالی رو با حساب بانکی خودم اثبات کنم یا گواهی حساب بانکی اسپانسر کفایت می کنه؟

سلام ,
    من ادمیشن مستر رو Accept شدم و دیپوزیت هم دادم , یه بچه 3 ساله هم داریم , چقدر تمکن بزارم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tarzan_tarzan نمایش پست ها
    سلام ,
    من ادمیشن مستر رو Accept شدم و دیپوزیت هم دادم , یه بچه 3 ساله هم داریم , چقدر تمکن بزارم ؟
    سلام براي كبك حداقل 21 هزار دلار كانادا بعلاوه شهريه يكسال اگر فاند نداشته باشيد و براي استان هاي غير كبك حداقل 17 هزار دلار كانادا بعلاوه شهريه يكسال. البته دقت كنيد كه دلار كانادا رو به قيمت صرافي حساب كنيد نه قيمتي كه بانك ها اعلام مي كنن.

Junior Member

سلام دوستان
    چند سوال برای تمکن مالی داشتم. برای بحث اسپانسر میشه هم پدر و هم مادر من رو از نظر مالی ساپورت کنن؟ مادر حساب 200 م سپرده + ملک و پدر هم یه ملک + 180 م حساب روزشمار؟ من خودم هم لازم هست که حساب شخصی نشون بدم؟ چون توی رزومه نوشتم که شاغل هستم.
    و مورد دیگه اینکه من باید از حساب گردش بگیرم یا مانده؟ یا میانگین؟ واقعا گیج شدم و نمیدونم کدوم درسته

Junior Member

سلام دوستان 2 تا سوال دارم خدمتون :
    1. من تو بورس سرمایه گذاری کردم، آیا راهی هست که وضعیت سرمایه گزاریمو تو بورس به آفیسر ارائه بدم یا نه؟ و اینکه اصلا سرمایه تو بورس برای ارائه مفیده ؟
    2. من تو بانک های مختلف سپرده دارم و پخش و پلاست، آیا باید از همشون bank statement بگیرم یا اینکه همشونو تجمیع کنم تو یه حساب بعد به افیسر ارائه بدیم؟

ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

Junior Member

سلام دوستان، وقتتون بخیر
    یه سوال فوری دارم اگر کسی میتونه راهنمایی ام کنه بسیار بسیار ممنون میشم
    من پذیرش فول فاند دکترا گرفتم که مبلغ فاند رو در نامه فاندینگ برام زده به ارزش شهریه + حداقل 15000 دلار اضافه که خب طبق حداقل های سایت سفارت کانادا شهریه+ 10000 دلار هزینه زندگی خودم+4000 تا هزینه زندگی همسرم رو پوشش میده
    ولی مساله اینه که تو نامه پذیرش، هزینه زندگی دانشجو رو زده تقریبا 18300 دلار در سال!
    حالا تکلیف چیه؟ من باید برای نشون دادن تمکن این 18300 رو معیار قرار بدم یا اون 10000 تای خود سایت سفارت رو؟ اگه بخوام نامه رو معیار قرار بدم چقد تمکن نشون بدم که هزینه خودم، زندگی همسرم و هزینه پرواز رفت رو پوشش بده؟ لطفا بهم اگه میتونید مبلغ بگید و حدودی نگید، من الان 70 م تو حساب دارم، چقد بهش اضافه کنم به نظرتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zari1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان، وقتتون بخیر
    یه سوال فوری دارم اگر کسی میتونه راهنمایی ام کنه بسیار بسیار ممنون میشم
    من پذیرش فول فاند دکترا گرفتم که مبلغ فاند رو در نامه فاندینگ برام زده به ارزش شهریه + حداقل 15000 دلار اضافه که خب طبق حداقل های سایت سفارت کانادا شهریه+ 10000 دلار هزینه زندگی خودم+4000 تا هزینه زندگی همسرم رو پوشش میده
    ولی مساله اینه که تو نامه پذیرش، هزینه زندگی دانشجو رو زده تقریبا 18300 دلار در سال!
    حالا تکلیف چیه؟ من باید برای نشون دادن تمکن این 18300 رو معیار قرار بدم یا اون 10000 تای خود سایت سفارت رو؟ اگه بخوام نامه رو معیار قرار بدم چقد تمکن نشون بدم که هزینه خودم، زندگی همسرم و هزینه پرواز رفت رو پوشش بده؟ لطفا بهم اگه میتونید مبلغ بگید و حدودی نگید، من الان 70 م تو حساب دارم، چقد بهش اضافه کنم به نظرتون؟

Hi, this is the officer discretionary power. and he/she can exercise it as he wishes.

From the CIC perspective, you must demonstrate you have the settlement fund for a year + the first-year Tuition fee.

If you have access to a legitimated source of funds, try your best to meet the University recommendation without even banking on those extra $15k

Good luck

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)