صفحه 482 از 627 نخستنخست ... 382432472473474475476477478479480481482483484485486487488489490491492532582 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,811 تا 4,820 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط simkhardar نمایش پست ها
    اگر مدارک مالی پدر و مادرتون کافی باشه نیازی به اون کار نیست. هرچند که گذاشتن میتونه کمک کنه. همون مطلب که گفتید رو توی cover letter توضیح بدید.
    سلام. ممنون از راهنمایی.
    اینو میخوام هم به عنوان یه جور tie حساب کنم هم ساپورت مالی.
    لازمه که حتما تو کاور لتر توضیح بدم؟
    من میخواستم در جواب سوال "Any additional factors (family, financial, experience, etc) that you wish us to be aware of:" استادی پلن این مطلب رو توضیح بدم ، اینجوری خوب نیست؟

راستش من فکر میکردم کاور لتر یه چیزی مثل فهرست میمونه که اول فایل میذارن. خیلی اشتباه فکر میکردم؟ یعنی کاور لترم یه چیزی مثل استادی پلن میمونه که توش مطالب دیگه ای که نیاز به توضیح داره رو مینویسن؟
    ببخشید اگر سوالام خیلی ابتدایی هست.

Member simkhardar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط sarababaee نمایش پست ها
    سلام. ممنون از راهنمایی.
    اینو میخوام هم به عنوان یه جور tie حساب کنم هم ساپورت مالی.
    لازمه که حتما تو کاور لتر توضیح بدم؟
    من میخواستم در جواب سوال "Any additional factors (family, financial, experience, etc) that you wish us to be aware of:" استادی پلن این مطلب رو توضیح بدم ، اینجوری خوب نیست؟

راستش من فکر میکردم کاور لتر یه چیزی مثل فهرست میمونه که اول فایل میذارن. خیلی اشتباه فکر میکردم؟ یعنی کاور لترم یه چیزی مثل استادی پلن میمونه که توش مطالب دیگه ای که نیاز به توضیح داره رو مینویسن؟
    ببخشید اگر سوالام خیلی ابتدایی هست.
    بیشتر تای حساب میشه. سعی کنید تمکن مالی رو از مدارک مالی که از پدر و مادر میذارید اثبات کنید.
    توضیحات درباره کاور لتر رو در پست شماره ۹۹۰۴ تاپیک اقدام آنلاین ملاحظه کنید: http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%A7/page991
    غرق شدن تاوان لحظه ای بود، که بی گدار به آب زدم.

سلام دوستان
    من تا آخر امسال میخام برای ویزا اقدام کنم و در مورد مساله مالی نمیدونم چه کار باید بکنم. سوالم اینه که برای نشوندن دادن تمکن مالی حساب خودم باشه یا پدر و مادر فرقی نداره؟؟ راستش من میخام یه حساب باز کنم و گردش مالی ایجاد کنم ولی نمیدونم به نام خودم باشه یا پدر و مادرم؟؟ من شغلی ندارم...فاند هم ندارم ...حالا نظر شما چیه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا آخر امسال میخام برای ویزا اقدام کنم و در مورد مساله مالی نمیدونم چه کار باید بکنم. سوالم اینه که برای نشوندن دادن تمکن مالی حساب خودم باشه یا پدر و مادر فرقی نداره؟؟ راستش من میخام یه حساب باز کنم و گردش مالی ایجاد کنم ولی نمیدونم به نام خودم باشه یا پدر و مادرم؟؟ من شغلی ندارم...فاند هم ندارم ...حالا نظر شما چیه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    شرایط خاص شما مثل وضعیت مالی و شغلی پدر و مادر و حسابهای فعلی و... هم مهم هستند اما در حالت کلی با توجه به نداشتن شغل و منبع درآمد و نیز اعتبار ساپورتر برای تامین بهتر است حساب پدرومادر را به عنوان ساپورتر شارژ کنید. ضمنا برای خودتان هم فارغ از ساپورتر نیاز به گردش حساب دارید و بهتر است این حساب را نیز اگر ندارید در حد ممکن قراردهید. بدون فاند مساله تامین مالی مهم و اساسی تر خواهد بود.

Junior Member

سلام دوستان
    bank statement انگلیسی که از بانک میگیرم نیاز به مهر خاصی مثلاً دادگستری که نداره که نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط EnergyBoy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    bank statement انگلیسی که از بانک میگیرم نیاز به مهر خاصی مثلاً دادگستری که نداره که نه؟
    همون را اسکن کنید و بگذارید. نیاز به مهر دیگری به جز تاییدیه بانک ندارید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    شرایط خاص شما مثل وضعیت مالی و شغلی پدر و مادر و حسابهای فعلی و... هم مهم هستند اما در حالت کلی با توجه به نداشتن شغل و منبع درآمد و نیز اعتبار ساپورتر برای تامین بهتر است حساب پدرومادر را به عنوان ساپورتر شارژ کنید. ضمنا برای خودتان هم فارغ از ساپورتر نیاز به گردش حساب دارید و بهتر است این حساب را نیز اگر ندارید در حد ممکن قراردهید. بدون فاند مساله تامین مالی مهم و اساسی تر خواهد بود.
    خیلی ممنون دوست عزیز
    والا پدر و مادر من فرهنگی هستند و حقوق نرمال دارند. برای این که ساپورتر من باشند یکیشون باشه کافی هست؟ یعنی یا پدریا مادر؟

ApplyAbroad Guru

خیلی ممنون دوست عزیز
    والا پدر و مادر من فرهنگی هستند و حقوق نرمال دارند. برای این که ساپورتر من باشند یکیشون باشه کافی هست؟ یعنی یا پدریا مادر؟
    اگر هردو هم بگذارید با توجه به شرایط ممکن است بهتر باشد مگر اینکه حساب BS یکی از والدین شما به حدکافی طبق Financial Support کافی باشد. به هر حال متاسفانه BS های مورد قبول سفارت بیشتر BS های غیرفرهنگی است!
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اگر هردو هم بگذارید با توجه به شرایط ممکن است بهتر باشد مگر اینکه حساب BS یکی از والدین شما به حدکافی طبق Financial Support کافی باشد. به هر حال متاسفانه BS های مورد قبول سفارت بیشتر BS های غیرفرهنگی است!
    با توجه به اینکه میگین به نظر شما میتونم داداشم رو به عنوان ساپورتر بگم چون اون کارش آزاد هست..نمیگن داداشت چه کار به تو داره وقتی با پدر و مادرت زندگی میکنی؟؟

ApplyAbroad Guru

با توجه به اینکه میگین به نظر شما میتونم داداشم رو به عنوان ساپورتر بگم چون اون کارش آزاد هست..نمیگن داداشت چه کار به تو داره وقتی با پدر و مادرت زندگی میکنی؟؟
    ساپورتر نیاز نیست حتما پدر و مادر یا حتی فامیل باشد. فقط شخص مورد نظر باید مدارک و حساب بانکی و اسناد توانایی مالی را در کنار تعهد تامین هزینه های شما ارائه کند. کسی هم نخواهد پرسید انگیزه این شخص از ساپورت مالی شما چیست هرچند ارائه مدارک برای قضاوت در مورد این امر کافی است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)