صفحه 11 از 627 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

سلام

تاریخ bs ها باید حتما تو یه روز باشه؟ نمی شه دو تا (برای من و پدرم) در یک روز و برای مادرم چند روز قبل یا بعد باشه؟ برای پدرم می تونم گردش ارائه بدم ولی برای خودم و مادرم گردشی وجود نداره!

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

اشکال نداره واسه مادرت یه روز دیگه باشه . چون به نظر من همین که تو وپدرتون دارین میدین کافیه اصلا نیاز نیست مادرتون هم bs نشون بدن. اینقدر شک بر انگیز نکن و خیلی کم بودن که از مادر هم bs نشون بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_hamed
    اشکال نداره واسه مادرت یه روز دیگه باشه . چون به نظر من همین که تو وپدرتون دارین میدین کافیه اصلا نیاز نیست مادرتون هم bs نشون بدن. اینقدر شک بر انگیز نکن و خیلی کم بودن که از مادر هم bs نشون بدن.
    فكر كردم شايد تاثير مثبت داشته باشه كه پروانه مطب مادرم را هم بهشون بدم (اينكه پزشك هستن). من چون هنوز معلوم نيست كه فاند مي گيرم يا نه؛ خيلي نگرانم كه شك كنن رو تامين هزينه ها.

اگه از گرفتن فاند مطمئنی رو یه برگه خودت توضیح بنویس واسه سفارت که هنوز نامه فاندت نیومده و تا چند هفته دیگه میاد. مدارک پزشکی والدین هم نشون بده. بانک استیتمنت هر دو رو هم نشون بده ولی نه بیشتر از 100 میلییون تا.

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_hamed
    اگه از گرفتن فاند مطمئنی رو یه برگه خودت توضیح بنویس واسه سفارت که هنوز نامه فاندت نیومده و تا چند هفته دیگه میاد. مدارک پزشکی والدین هم نشون بده. بانک استیتمنت هر دو رو هم نشون بده ولی نه بیشتر از 100 میلییون تا.
    مساله اینه که مطمئن نیستم که بگیرم چون هنوز کمیته تصمیم نگرفته. اگر بنویسم که هنوز نتایج فاند مشخص نشده و طبق گفته دانشگاه آگوست معلوم میشه، ممکنه یه وقت مدیکال بدن و بعد از اون ازم بخوان که مدرک فاند ببرم و اگر معلوم شه خدای نکرده فاند نگرفتم، رد کنن، نه؟

به نظر من این tie بودن که توسط سند و اینا محاسبه می کنند واقعا منطقی نیست. تا جایی که من می دونم خیلی راحت می شه به والدین وکالت داد که همه کارهای خونه را انجام بدن حتی اگر در کانادا باشیم!

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام
    منو ارجاع دادن اینحا ، حرفامو بزنم:
    من به admission office تمام uni هایی که پذیرش گرفتم میل زدم و همچنین ، سپردم به طور کامل از یک وکیل تو تورنتو بپرسن برام( تون). فعلا نکات زیر برای Bank statement :
    کانادا -امروز 27 جون 2008 - در ایران سفیر دارد (+) که بنابر نقل قول ها بعد عید اومده (کی رو دقیق نمی دونم )

اول این که، باید ثابت کنید ، کسی یا جایی که شما را به لحاط مالی تامین می کنه، پول لازم را برای سال اول زندگی کامل شما داره پس این مبلغ پول پول باید در حسابش باشه ، معمولا برای محاسبه اون 1000 دلار در ماه زندگی و 3 ترم شهریه دانشگاه (برای سال اول=پاییز ، زمستون و تابستون ) حساب می شه === یعنی دقیقا 12000+4000*3=24000

باور نداری اینم مال واترلو!)
    Basically, you would need to prove, as sufficient funds, $11,617.70 (for a years’ worth of tuition fees) PLUS $12,000.00 for personal expenses. Altogether, if you can show that you have around $23,000.00/year, you should be fine

یعنی 24 میلیون تومان (گرد): حالا نه، شما دوست داری تو حسابش 30 میلیون تومن باشه کافیه ، دیگه بابا جان! (واسه کسی که حتی فاند نداره می گم ها)
    حلا شما فاند داری مقدار فاند سالانتو، از 30 میلیون کم کن ( بعد، به بالا ، گردش کن، معمولا 10 /15میلیون)، (دیگه الباقیش رو اگه بزاری چشم و هم جشمیه هست و ایرانی باری ، یه کمی هم به اوضاع سیاسی بستگی دارهو فقط به قول دوستان گفتنی expectacy سفارت رو بالا می بری)
    راستی یک گزینه دیگه admission office واترلو به من پیشنهاد داد:
    Option 2:

You can deposit 1 years’ tuition into your student account and we will be happy to write a letter of your behalf confirming that you have already paid for 1 year of tuition fees at Waterloo University
    این گزینه رو گفت : می تونه برای ویزای شما گارانتی ایجاد کنه !! من کلی حال کردم ، می شه اجراش کرد؟

دوم این که باید ثابت کنید که شما دلیلی دارین که به ایران برگردین : در این مورد حساب بانکی خودتون ، سند خونه/ماشین به نام خودتون /گواهی بیماری پدر یا مادر( قلبی باشه بهتره! وکیله گفت) م/ Job offer طرح می شود ، در این مورد من از عابد که خواهرشون وکیل مهاجرت هستن دعوت می کنم ، از طرف ایشون نظر بدن
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیرو تکمیل اطلاعات در ارتباط حساب بانکی :
    Evidence of sufficient funds for your tuition and living expenses, and for
    living expenses of your dependents if they accompany you
    . In addition to
    tuition fees, the Canadian Embassy requires proof that you have, or will have, for
    a period of 12 months, a minimum of $9,600 Canadian per year for your living
    expenses.
    Evidence of financial support may be:
    • your updated bank book with proof that it belongs to you, and, if
    necessary, documents attesting to your other sources of income;

• a bank statement for the past four months;
    (قابل توجه کسانی که از اون آقاهه که می شناسین ، 50 میلیون برای 2 روز می گیرن=150 هزار تونی و افیسر می فهمه! و ردشون می کنه !)

• sworn declaration of financial support (certified by a notary or lawyer)
    from your parents or from your sponsor, accompanied by proof of
    sufficient funds, if applicable;
    ( توی این می تونید از اون آقا بده استفاده کنید !)

• authorization to transfer funds from the organization which controls
    currency in your country, if applicable;

• a bursary attestation or confirmation of a financial award, specifying
    the monthly or annual amount, if applicable
    .
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

liliani_83
    Guest

امسال اقدام كردم و ويزام رد شد، مي خوام دوباره اقدام كنم و چون فرصتم كمه نمي رسم مدارك ماليمو دوباره با تاريخ جديد تهيه كنم( مداركم 1 ماهشون گذشته) آيا مشكلي پيش مياد؟

Junior Member

من یه BS دادم موقع تحویل اولیه مدارکم 31 میلیون.. توی نامه ای که با مدیکال دادن یه بندش پایین بود که گفته :
    Please explain the source of your savings
    بجه ها نظرتون چیه ؟ یعنی خورد خورد باید بگم اینو از کجا دراوردم؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)