صفحه 12 از 627 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112512 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

سلام
    من BS ندادم و medical هم دادن
    جو گير نشين!

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

نقل قول نوشته اصلی توسط Lolita6195
    من یه BS دادم موقع تحویل اولیه مدارکم 31 میلیون.. توی نامه ای که با مدیکال دادن یه بندش پایین بود که گفته :
    Please explain the source of your savings
    بجه ها نظرتون چیه ؟ یعنی خورد خورد باید بگم اینو از کجا دراوردم؟؟؟؟؟
    خیلی ساده است ، پدرتون این پول رو برای تحصیل شما کنار گذاشته ، حالا به شما داده ، همین
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyardiola
    برای اینکه به زبان لاتین باشه 20 دلار می گیرن...
    البته من هنوز که هنوزه تو دفترچه م می بینم 10 دلار کم شده، حالا دلیل این که مدیر محترم 10 دلار رو تبدیل به 20 دلار کرده خدا داند.....
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

دوستان خواهش می کنم جواب این سوالاتم خصوصا در مورد Bank statement رو بدیدددد

" مگه میشه مهر خروج رو قبل از رفتن زد؟ تا جایی که من می دونم تو فرودگاه میزنن...یا قبلش هم میشه اینکار رو کرد؟اگر بله ، خروجی رو باید پرداخت کرد و کجا رفت؟

در ضمن Bank statement رو چند وقت قبل از تحویل مدارک میشه گرفت؟ اینجا خوندم دوستان نوشته بودن که باید یکماه از تاریخش گذشته باشه که ببرید سفارت...آیا درسته؟ یا اگر تاریخ نامه مربوط به یک هفته قبل از تحویل مدارک باشه مشکلی ایجاد نمیشه؟ "

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    دوستان خواهش می کنم جواب این سوالاتم خصوصا در مورد Bank statement رو بدیدددد

" مگه میشه مهر خروج رو قبل از رفتن زد؟ تا جایی که من می دونم تو فرودگاه میزنن...یا قبلش هم میشه اینکار رو کرد؟اگر بله ، خروجی رو باید پرداخت کرد و کجا رفت؟

در ضمن Bank statement رو چند وقت قبل از تحویل مدارک میشه گرفت؟ اینجا خوندم دوستان نوشته بودن که باید یکماه از تاریخش گذشته باشه که ببرید سفارت...آیا درسته؟ یا اگر تاریخ نامه مربوط به یک هفته قبل از تحویل مدارک باشه مشکلی ایجاد نمیشه؟ "
    چنین قانونی در مورد BS نیست. می تونه حتی مربوط به روز قبل از رفتن به سفارت هم باشه! برای خود من که 2-3 روز جلوتر بود و هیچ کس هم هیچی نگفت و هیچ جا هم ننوشته بود.

Junior Member

اگه ازخارج ازکشورکسی بخواهدساپورت مالی بکنه سفارت بازهم Bank Statement شخص متقاضی را میخواهد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n_ma58
    اگه ازخارج ازکشورکسی بخواهدساپورت مالی بکنه سفارت بازهم Bank Statement شخص متقاضی را میخواهد؟
    نه لزوما. فقط باید نامه ای داشته باشید از شخص حمایت کننده و بگه که این شخص رو من حمایت مالی می کنم. البته بعضی هستن که محض احتیاط یه BS هم از خودشون می برن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط hn

" مگه میشه مهر خروج رو قبل از رفتن زد؟ تا جایی که من می دونم تو فرودگاه میزنن...یا قبلش هم میشه اینکار رو کرد؟اگر بله ، خروجی رو باید پرداخت کرد و کجا رفت؟ "
    مهر خروج رو موقع تحویل بار تو فرودگاه می زنن.خروچی رو می تونین قبلا پرداخت کنین تو هر بانک ملی و با عنوان عوارض خروج از کشور.شماره حساب واریز رو می تونین از بانک بپرسین

Junior Member

سلام
    من برای کالج سنکا اقدام کردم منتظر رسیدن پزیرشم. ÷درم فوت کرده مادرم یک حساب بانکی داره که 4 ماه پیش 500,000,000 تومان داخلش ریخته شده و کم کم خرج شده. پرینت این حساب تاثیری داره؟؟
    یک سند 2 دگی هم به اسم خودم هست که حدود 250,000,000 تومان هستش. این سند اهتیاجی به کارشناسی داره؟
    سهام شرکت هم به اسمم هست. یک حساب پس انداز هم به اسم مادرم که 50,000,000 تومان داره هست این هساب بهتر نیست به اسم خودم باشه؟ یا فرقی نداره؟ چون من 17 سالمه.
    و اینکه قرارداد پیش خرید خونه هم قبول دارند؟
    اگر این هارو برای من جواب بدین واقعن ممنون میشم.

سلام
    من برای کالج سنکا اقدام کردم منتظر رسیدن پزیرشم. ÷درم فوت کرده مادرم یک حساب بانکی داره که 4 ماه پیش 500,000,000 تومان داخلش ریخته شده و کم کم خرج شده. پرینت این حساب تاثیری داره؟؟
    پرینت حساب که لازم هست وقتی پذیرشتون اومد و خواستین انشالله برید برای ویزا سفارت لازم هست ولی خوب اساتید فروم نظرشون اینه که مبلغ خیلی زیاد هم تاپیر منفی داره چون برای تحصیل این مبلغ بالا لازم نیست و میگن شما میری و بر نمیگردی !!

یک سند 2 دگی هم به اسم خودم هست که حدود 250,000,000 تومان هستش. این سند اهتیاجی به کارشناسی داره
    منظورتون از کارشناسی چی هست ؟ اگر منظورتون برای مبلغش هست که دیگه هر کسی تو تهران میدونه حدود مبلغ خونه تو هر منطقه ای چقدر هست و نیاز به کارشناسی نیست و سفارت هم این کار رو نمیکنه
    سهام شرکت هم به اسمم هست. یک حساب پس انداز هم به اسم مادرم که 50,000,000 تومان داره هست این هساب بهتر نیست به اسم خودم باشه؟ یا فرقی نداره؟ چون من 17 سالمه.
    و اینکه قرارداد پیش خرید خونه هم قبول دارند؟
    اگر این هارو برای من جواب بدین واقعن ممنون میشم.
    یک چیز کلی رو خدمت شما عرض کنم و اون اینکه در هر چیزی حد متعادل خوبه اگر شما دیگه خیلی دارایهاتو زیاد کنی تاثیر منفی داره از نظر سفارت
    به نظرم یه فرصت بذار از اول تا آخر همیت تاپیک که پست دادی رو بخون حدود قضیه دستت میاد که چیا لازمه و به چه مقدار (بخوانید مواد لازم ;D )
    موفق و پیروز باشی
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)