صفحه 16 از 627 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

سلام
    اگه پول تو حساب خودتون باشه احتمال اينكه شك كنه و مصاحبه بخواد زياد هست مثل همان اتفاقي كه براي من افتاد و ريز گردش 6 ماهه رو خواست و بعد هم گفت كه satisfy نشده. پس بهتره تو حساب پدرتون باشه و يك تعهد محضري هم براي اينكه هزينه هاي شما رو درصورت نياز پرداخت كنه بدهند. من براي بار دوم كه اقدام كردم اين كار رو كردم ولي هنوز جواب نگرفتم.

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

سلام،
    من شاید 3-4 هفته دیگه برم سفارت.
    اشکال نداره از الان BS رو بگیرم؟!

سلام
    بايد زير 1 ماه باشه، يعني اعتبار گردش حساب 1 ماه هست و درضمن هرچه كمترباشه بهتره، چون ممكنه بهتون شك كنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    نه اگر شما فول فاند هستید دیگه نمی خواهد .اصلا 95% در مورد پول از شما چیزی نمی پرسند. واگر پرسیدند که اگر با توجه وضعیت اقتصادی فاند شما قطع بشه چی کار خواهد کرد بگید خانواده ام ساپورت می کنند. تازه اگر پرسیدند...
    بالاخره ما پول ببریم یا نه؟
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

سلام. من تمام صفحات این موضوع رو خوندم. اما نتونستم به جمع بندی دقیقی برسم. ممنون میشم به سوال من پاسخ بدید:
    من پذیرش فول فاند دارم واسه PhD. مدارک زیر رو میتونم به عنوان گواهی تمکن مالی ارائه بدم. به نظرتون چه ترکیبی از این مدارک رو ارائه بدم بهتره: سند خونه به نام پدرم، حساب بانکی 15 میلیونی به نام پدرم، حساب بانکی 10 میلیونی به نام خودم، سند ماشین به نام خودم، سهام بانک به نام خودم. نظر خودم اینه: سند خونه به نام پدرم، حساب بانکی 10 میلیونی به نام خودم، سهام بانک به نام خودم.
    ممنون که زود جواب میدین. من این سوال رو در فروم دیگه ای هم مطرح کردم اما هیچ کس جواب نداد. بچه ها پارسال به مراتب فعال تر از امسال بودند. نمیدونم چرا امسال موضوعات مربوط به روادید کانادا این قدر سوت و کوره ؟
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط mkaramibunb
    سلام
    اگه پول تو حساب خودتون باشه احتمال اينكه شك كنه و مصاحبه بخواد زياد هست مثل همان اتفاقي كه براي من افتاد و ريز گردش 6 ماهه رو خواست و بعد هم گفت كه satisfy نشده. پس بهتره تو حساب پدرتون باشه و يك تعهد محضري هم براي اينكه هزينه هاي شما رو درصورت نياز پرداخت كنه بدهند. من براي بار دوم كه اقدام كردم اين كار رو كردم ولي هنوز جواب نگرفتم.
    حالا که قراره پول باباه رو ببریم چقد ببریم؟
    1-10mil
    2-20mil
    3-40mil
    4-50mil
    لصطفا بهترین گزینه رو انتخاب کنید! ;D
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    حالا که قراره پول باباه رو ببریم چقد ببریم؟
    1-10mil
    2-20mil
    3-40mil
    4-50mil
    لصطفا بهترین گزینه رو انتخاب کنید! ;D
    اصولا می گن واسه سفارت کانادا، برعکس آمریکا، هر چی بیشتر ببری بهتره.

Junior Member

دوستان چند سوال در زمینه BS داشتم :

1) اگر پول در حساب برادر باشه و از اون BS ببربم با تعهد کمک از جانب اون به درد می خوره یا حتما باید در حساب پدر باشه.
    2) اصولا این BS مدرک TIE حساب می شه یا نه؟
    3) پروانه کسب و کار معتبر به درد می خوره یا نه؟

ممنون از پاسخ دوستان
    در پناه حق

سلام .
    من سندی رو که میخوام ترجمه کنم واسه سفارت ، روش مهر خورده که در گرو بانکه(یعنی تا وامی که گرفتی رو تصفیه نکنی ، نمیتونی بفروشیش )
    حالا این تاثیر بد میزاره ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenreleh
    سلام .
    من سندی رو که میخوام ترجمه کنم واسه سفارت ، روش مهر خورده که در گرو بانکه(یعنی تا وامی که گرفتی رو تصفیه نکنی ، نمیتونی بفروشیش )
    حالا این تاثیر بد میزاره ؟

سند برا چي؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)