صفحه 2 از 627 نخستنخست 12345678910111252102502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

با سلام خدمت دوستان خوبم

سوال من اینه که در مورد حساب بانکی میشه پول ریخت تو حساب و بعد دریافت موجودی اون برداشت کرد یا ممکن سفارت در دوره بررسی ویزا خودشون از بانک استعلام بگیرن؟ پول چند روز تو حساب بمونه خوبه؟ و اینکه حساب را بلوکه میکنن یا نه؟ دوستانی که پول در حساب ریختن چه مدت تو حسابشون بوده و کی این پول را واریز کردن. آخه این officer واقعا نمی فهمه که جوونه 25 ساله که همش درس خونده این همه پول تو حسابش از کجا اومده اونم برای این همه آدم که دارن apply میکنن ؟ حتما از خودشم می پرسه که ایران عجب جای خوبیه واسه پول در اوردن همه مایه دارن!!!!!!!! راستش من برای حساب بانکی واقعا مشکل دارم. به قولی پولی در کار نیست. اگه راهنماییم کنین ممنون میشم.

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

سلام افشین جان
    نگران نباش .مشکل بزرگی نیست. به راحتی قابل حله.

اولا که نه. لازم نیست بیشتر از 1 روز بمونه. آخه اونا چجوری میتونن موجودی حساب مارو چک کنن!!!!
    خیلیها فول فاند بودن و ازشون نخواستن. من دوستم الان امریکاست. میگفت من موجودی حسابمو نشون دادم بهم گفت ما اصلا ریال و بانکای ایرانو قبول نداریم. پس زیاد سخت نگیر.
    یه راهش اینه که ازینو اون قرض بگیری....فایده این روش اینه که اونایی که چند سال از فارغ التحصیلیشون میگذره تازه بعد چند سال دوستاشونو میشناسن 8)

یکی دیروز اینجا گفت که تو مصاحبه ریز صورت حساب بانکی رو خواستن... اگه بخوان معلوم می شه که چیکار کردی.
    من ترجیح دادم حساب به اسم خودم رو نبرم و فقط حساب پدر و مادرم رو ببرم که میانگینش بالاست. انداز کافی دنبال بهونه هستن. اینو بهش اضافه نکنیم بهتره.

پیش فرض پاسخ : مبلغ و چگونگي محاسبه Bank Statement

نقل قول نوشته اصلی توسط nnimaa
    2-گردش حساب یا میانگین موجودی و تاریخ افتتاح حساب لازمه.
    بازه زماني اين گردش حساب يا ميانگين موجودي يكساله است؟ يعني مثلا ميانگين موجودي رو تو يك سال اخير حساب مي كنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.Ahmadian
    اولا که نه. لازم نیست بیشتر از 1 روز بمونه. آخه اونا چجوری میتونن موجودی حساب مارو چک کنن!!!!
    پس اين گردش حساب و ميانگين موجودي و ... چي ميشه؟ اگه فقط يك روز تو حسابت پول بذلري كه گردش حسابي نداري عملا؟

گردش رو در 6 ماه اخیر حساب میکنن نه در یه روز
    نگران این مسا له نباش
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

پیش فرض پاسخ : مبلغ و چگونگي محاسبه Bank Statement

بانک ملی، صادرات و پارسیان 6 ماه هستند

چرا نگران نباشه؟؟ وقتی آدم حسابش 6 ماه خالی بوده بعد یوهو 20 ملیون اومده توش این تابلوٍ که !
    پویا که هفته پیش ویزا گرفته بود میگفت bs بدون گردش حساب برده. من بالاخره نفهمیدم این سفارت چی چی میخواد
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Junior Member

راستش فکر کنم اولش بدون گردش حساب باشه. اگه مقدارش نامعقول باشه شاید گردش حساب بخوان. با این وضعیتی که من میبینم هیچ حساب و کتابی نداره و قابل پیش بینی نیست!!!!! خدا بخیر کنه!!!!
    امیدوارم یه روزی همه چی درست شه که انقدر بازیچه این ادما نشیم. یکمم باید شانس بیاریم. اگه گردش بخوان خوب هیچ کدوم از ما به احتمال زیاد نداریم اون وفت شانس باید در خونمون بزنه که نخوان!!!! هر چی سخت بگیریم بدتر گیر میکنیم. با این چیزایی که من دیدم باید دل و زد به دریا!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

ببخشید که این سوال رو اینجا می پرسم.برای آمریکا هم بحث گردش حساب و مانده حساب همین طوریه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)