صفحه 3 از 627 نخستنخست 1234567891011121353103503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

اون روزی که ما مصاحبه شدیم یه خانم اومده بود و حساب بانکی ش پر پول بود افیسر ازش پرسید این همه پول رو از کجا آوردی اون گفت شرکتی که توش کار می کردم خوب حقوق می داد افیسر بهش گفت بهتره توی همون شرکت کار کنی و نری امریکا و بهش ویزا نداد

ما اصلا حساب بانکی نداشتیم (3 نفر هم بودیم)ولی full fund و ویزا گرفتیم
    اگه full fund هستید نیازی به حساب بانکی ندارید

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

من این سوال رو جای دیگه پرسیدم و جواب نگرفتم، دوباره می پرسم: برای درخواست ویزای دو تا کشور باید دو تا bank statement جدا درخواست بدیم یا میشه کپی از نسخه اصل گرفت و موقع مصاحبه اونو نشون داد؟
    سپاس

0hamed0
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط bita2
    اون روزی که ما مصاحبه شدیم یه خانم اومده بود و حساب بانکی ش پر پول بود افیسر ازش پرسید این همه پول رو از کجا آوردی اون گفت شرکتی که توش کار می کردم خوب حقوق می داد افیسر بهش گفت بهتره توی همون شرکت کار کنی و نری امریکا و بهش ویزا نداد

ببخشید الان شما تجربه خودتون با 2 تا دوستتون رو در مورد امریکا گفتید یا کانادا (لطفا توجه کنید که این تاپیک تو زیرگروه کاناداست)؟ در ضمن میشه بگید این موارد (خودتون و کسی که ریجکت شد) مربوط به چه سالی میشه؟ امسال یا پارسال؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط -Hamed-
    نقل قول نوشته اصلی توسط bita2

ببخشید الان شما تجربه خودتون با 2 تا دوستتون رو در مورد امریکا گفتید یا کانادا (لطفا توجه کنید که این تاپیک تو زیرگروه کاناداست)؟ در ضمن میشه بگید این موارد (خودتون و کسی که ریجکت شد) مربوط به چه سالی میشه؟ امسال یا پارسال؟
    ممنون
    من فکر می کنم اونا آدمای حرفه ای هستند که برای این کار آموزش دیدن. اگر یکی خونش جنوب شهره، پدرش کارمند بازنشسته ست و مادرش خانه دار و 4تا خواهر برادر داره، فهمیدن اینکه پول زیادی نداره کار سختی نیست! فکر کنم تنها ابزار ما صداقته ... یعنی اگر قرار باشه کسی به کسی کلک بزنه این ما نیستیم که قراره به اونا کلک بزنیم.

اون پست بالا هم احتمالا معنیش اینه که اگه پشتک نزنیم و مثل بچه آدم بریم سفارت ریسک کمتری کردیم. به نظر من bank statement پدر مادرتون رو ببرید، هرچقدر هم که کم باشه حداقل واقعیه. اگر می تونین پول قرض کنین هم توی حساب اونها بریزین. دیگه بعد از این همه وقت می تونین مطمئن باشین که اونها می دونن که ایرانی ها چطوری bank statement می گیرن.

Senior Member

خوب اگه کسي واقعا خودش کمي پول جمع کرده باشه و کمي هم قرض کنه و روش بزاره ايراد داره؟!!

اگر کسی برای تحصیل به شما پول قرض بده ایرادی نداره ولی اگر برای سفارت رفتن قرض بده من اگر قرار بود برای ویزای شما تصمیم بگیرم خوشحال نمی شدم.

اون آقاهه که دم در سفارت، اسم ها رو صدا میکنه و تنها کسیه که سر از کار همه در میاره (همون به زبون خودمون دربون سفارت) امروز بهم گفت این خنده داره که تو یه حساب به اسم خودت بیاری که توش 30 ملیون پول باشه. میگفت دانشجوی یه لا قبایی مثل تو در قد و اندازه های این مبلغ نیست!
    من از اول هم همینو بهتون گفتم گوش نکردید.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Junior Member

بچه هایی که سند به نام خودشون دارن ایا از خیلی قبل سند به نام خودتون داشتی؟ من میخواستم خونمون به نام خودم کنم و لی به من گفتن که برای اینکه سند به نام خودت باشه 2 تا 3 ماه طول میکشه که بیخیالش شدم. اگه کسی چیزی میدونه که میشه سریعتر گرفت اگه بگه ممنون میشم.

بعیده بشه و بعیده لازم بشه! بنویس به اسم پدر مادرمه

چرا نشه آخه؟ من دارم سند خونه به نام خودم می کنم.
    در مورد bank statement هم اونایی که میگن فول فاند بودیم و اصلا bs نبردیم، یعنی چند تا در سال فاند داشتین؟ از کانادا یا us ؟

سند خونه رو میشه به نام زد خیلی هم سریع. مگه مشکلی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)