صفحه 4 از 627 نخستنخست 123456789101112131454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

راستی تو سند خونه کسی ذکر شده که این ملک خونه هست؟ آخه من چند تا سند خونه دیدم که فقط ابعاد زمین توش بود و کلمه خونه توش نبود ؟
    قیمت چطور ؟ تو سند کسی قیمت ملک ذکر شده؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

به نظر من هیچ دلیلی نداره سند رو به نام خودمون بزنیم چون بالاخره هم اونا خودشون میدونن این کار صوری هست و برای یه مدت کوتاه انجام شده. فقط هزینه الکی هست و تازه ممکن هست بگن که یه دانشجو چطوری مثلا یه خونه 200 میلیونی به نامش هست. از bank statement هم شاید شک برانگیزتر باشه. مگر اینکه چند سال کار کرده باشید.
    من دوستم تابستون سند خونشون که به اسم پدرش بود رو ترجمه کرد و برد و بدون 1 دلار فاند هم به راحتی ویزا گرفت.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

تا اونجایی که من میدونم بنچاق خونه سریع به نام میشه که توشم نوشته میشه خونه رو که به کی فروخته که بدرد ما نمیخوره. سند منگوله داره هم به من گفتن که 2 ماهی طول میکشه تا ثبت بشه و به اسم در بیاد. اگه کسی چیزه دیگه ای میدونه بگه.

Junior Member

من که ازین سردرگمی خسته شدم. من به احتمال زیاد یه حساب 13 یا 14 میلیونی میبرم بعلاوه سند خونه به اسم پدر مادرم. اینطوریم شک برانگیز نیست. واقعیت اگه یه خونه 200 میلیونی به نامم باشه خیلی تابلو است. یه بچه 5 ساله هم میفهمه که یه ایرادی توش هست.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinzs
    من که ازین سردرگمی خسته شدم. من به احتمال زیاد یه حساب 13 یا 14 میلیونی میبرم بعلاوه سند خونه به اسم پدر مادرم. اینطوریم شک برانگیز نیست. واقعیت اگه یه خونه 200 میلیونی به نامم باشه خیلی تابلو است. یه بچه 5 ساله هم میفهمه که یه ایرادی توش هست.
    منم دقیقا همین کار رو میخوم بکنم. با همین مقدار پول. فاند هم که دارم. نباید مشکلی باشه. البته من 2 ماه دیگه میرم دنبالش
    بی زحمت اگه زودتر رفتی نتیجه کارتو به ما هم بگو ;D
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Sina A
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinzs
    تا اونجایی که من میدونم بنچاق خونه سریع به نام میشه که توشم نوشته میشه خونه رو که به کی فروخته که بدرد ما نمیخوره. سند منگوله داره هم به من گفتن که 2 ماهی طول میکشه تا ثبت بشه و به اسم در بیاد. اگه کسی چیزه دیگه ای میدونه بگه.
    کی گفته دو سه ماه طول میکشه؟! فردا صبح سندو ببر محضر، دو تا برگه واسه استعلام از دارائی و شهرداری بهت میده، کارای شهرداری 2 تا 3 روز طول میکشه (این روزا خیلی خلوته به خاطر بازار راکد)، کار دارائی هم اگه صبح زود بری تا ساعت 9 یا 10 حله!! دو تا استعلام رو میبری محضر! خودشون استعلام از ثبت اسناد رو میگیرن و کلاً بعد از 5 تا 6 روز سند بنام شماست!! اگه تنبلی نکنی و شنبه صبح ساعت 8 بری محضر و از اون ور شهرداری، تا چهارشنبه سند رو داری و میری دارالترجمه!!

شماها که دارین حدود 10 15 تا بانک استیتمنت می برین فاندتون چقدره؟ نگین فول فاندم بگین چقدره؟ مثلا از 25 تا بیشتره؟

Junior Member

منم حدودا یک ماه دیگه واسه ویزا اقدام میکنم.

fund: 19000$+6000$

ببخشید afshinz ،
    19000$+6000$ دقیقا یعنی چی؟!!!

Junior Member

یعنی RA:19000$ و 6000$ هم Award که از طرف دانشگاه بهم میدن. مجموعا 25000$ fund من است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)