صفحه 5 از 627 نخستنخست 12345678910111213141555105505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

من یه ذره سعی می کنم که حرفای این تاپیک رو جمع بندی کنم، به من بگید که درست فهمیدم یا نه!
    بهتره که آدم یه حساب عجیب غریب که هیچ شباهتی بهش نداره ور نداره بره سفارت! اگه هم میخواد نشون بده که پول داره بهتره با حساب والدینش باشه. اینجوری منطقی تره، به قول دوستامون اونا که ... نیستن، می فهمن. فکر کنم در مورد سند خونه و این جور چیزا هم این صادق باشه!
    خوب، درست فهمیدم؟

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

من حرفاتو کاملا تایید میکنم حالا میخواد جمع بندی این تاپیک باشه میخواد جمع بندی خودت باشه. کاری که خودم هم میکنم همینه که هر چی ببرم به نام پدرم خواهد بود.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

پیش فرض گردش حساب

این گردش حسابی که میگن bank statement باید داشته باشه چیه جریانش؟ من شنیدم که این گردش به حساب های جاری تعلق می گیره و گرنه حساب پس انداز که همچین گردشی نداره! یه پولی میاد توشو و هر از گاهی میره بیرون....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گردش حساب

اگر گردش حساب ما نشون بده كه بخش اعظم پول موجود در حسابمون، چند روز قبل از آمدن به سفارت به حساب وارد شده آيا مشكلي پيش خواهد آمد؟ اصولا هدف سفارت از خواستن گردش حساب چيه؟ لطفا اگر اطلاعاتي داريد راهنمايي كنيد؟

من نمی دونم مشکلی داره یا نه ولی خب هدف سفارت علاوه بر اینکه بفهمه چقدر پول داری اینه که ببینه چقدر درامد داری. و خب می فهمن اگر چند روز قبل پول ریخته باشی. از حساب پدر یا مادرت استفاده کنی بهتره.

nnima
    از کجا میفهمه...؟بعنوان مثال سفارت آمریکا گردش مالی رو که نمیخواد!!!! اون فقط اگه مبلغ زیاد باشه شک میکنه که سعی میکنه با سوالای دیگه ای که میکنه بفهمه....

Junior Member

هر چقدر هم تلاش كنيد حساب شما گردش چنداني نخواهد داشت. شما كه بساز بفروش يا بورس‌باز نيستيد كه حسابتون گردش زيادي داشته باشه. اما اين پرسش پديد مي‌آيد كه سفارت چرا گردش مي‌خواهد؟ من گمان كنم براي اينه كه همين نكته رو دريابند كه شما چند روز پيش از درخواست نرفته باشي حسابتو سرشار از پول (!) كرده باشي
    اما باز اين توجيه رو مي‌توني داشته باشي كه من يك دارايي (ملك يا خودرو) داشتم كه فروختم و وجه‌اش رو به حسابم ريختم!
    اگر هم ميانگين بخواد باز اين ايراد وارد مي‌شه كه كدام انسان عاقلي حاضره در حسابش به طور ميانگين 10-15 و يا شايد بيشتر پولشو دست نخورده نگه داره؟ اگر كسي اين كار رو كرد بايد به قوه‌ي عقلي و تفكرش شك كرد؟ كيه كه 10-15 ميليون تو حسابش باشه و نخواد قبل از عيد سكه بخره تا ارزش واقعي پولش نزديك 10% تا 20% كاهش پيدا نكنه؟ اگر اين آدم اين گونه رفتار كرد، عقلايي عمل كرده؟؟

مي‌شه يك نتيجه‌گيري هم كرد: سفارت فقط به كساني ويزا مي‌ده كه نمي‌تونند از قوه‌ي انديشه و تفكرش بهره ببرند! ;D

از طرفی کسی که قراره با پولش business کنه دانشجوی اصیل! تلقّی نمیشه، میشه؟

تا اونجا که من میدونم سفارت آمریکا گردش مالی نمیخواد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.Ahmadian
    تا اونجا که من میدونم سفارت آمریکا گردش مالی نمیخواد
    از آنجا كه اين موضوع در زيربخش "ApplyAbroad Forum > کشورها > کانادا > تحصیل در کانادا > روادید دانشجویی " ايجاد شده است گمان كنم منظور نويسنده بيشتر كانادا باشه تا آمريكا. اگر اشتباه مي‌كنم بگيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط of
    از طرفی کسی که قراره با پولش business کنه دانشجوی اصیل! تلقّی نمیشه، میشه؟
    قبول دارم اما آيا شما حاضر هستي يك سال 10-20 ميليون پولتو در بانك راكد نگه داري كه شايد روزي بخواهند ويزا بدهند؟ پولي كه روز به روز داره از ارزشش كم ميَ‌شه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)