صفحه 500 از 627 نخستنخست ... 400450490491492493494495496497498499500501502503504505506507508509510550600 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,991 تا 5,000 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط alighgv نمایش پست ها
    علی جان سلام و وقتت به خیر،

نه متاسفانه تو نامه واسه سالهای بعد چیزی ننوشته، همین من رو نگران کرده...
    کسی از دوستان تجربه این چنینی داره؟

ممنون از پاسخت، شاد باشی
    حتی خیلی از بچه هایی که فاند نداشتن یا فاند ناقص هم تونستن ویزا بگیرن پس نگران نباش
    دو تا راه داری اگه بتونی یه نامه بگیری که توش به سالهای بعد اشاره بشه
    و دیگه اینکه قضیه ساپورتز و bs رو تکمیل ارائه کنی

Junior Member

سلام خیلی فوریه لطفا راهنمایی کنید.
    من از دانشگاه مونترال رشته ی بیولوژی برای PHD ادمیشن و بورس از استاد به مبلغ ۱۶۰۰۰ دلار گرفتم. شهریه ۲۱۰۰۰ هست. الان در حال آماده کردن مدارک برای وپزا هستم. چند تا سوال داشتم:
    ۱. اگر یک شرکت با سرمایه بالا که مدیر عامل پدرم هست بخواهد اسپانسر من شود دقیقا باید چه مدارکی از شرکت تهیه کنم؟
    ۲. داشتن یک ضمانتنامه از شرکت که ضمانت من را میکند و درخواست بازگشت اینجانب پس از اتمام تحصیل به کار را دارد کفایت میکند؟ اگر نه چه مدارکی باید تهیه کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharz نمایش پست ها
    سلام خیلی فوریه لطفا راهنمایی کنید.
    من از دانشگاه مونترال رشته ی بیولوژی برای PHD ادمیشن و بورس از استاد به مبلغ ۱۶۰۰۰ دلار گرفتم. شهریه ۲۱۰۰۰ هست. الان در حال آماده کردن مدارک برای وپزا هستم. چند تا سوال داشتم:
    ۱. اگر یک شرکت با سرمایه بالا که مدیر عامل پدرم هست بخواهد اسپانسر من شود دقیقا باید چه مدارکی از شرکت تهیه کنم؟
    ۲. داشتن یک ضمانتنامه از شرکت که ضمانت من را میکند و درخواست بازگشت اینجانب پس از اتمام تحصیل به کار را دارد کفایت میکند؟ اگر نه چه مدارکی باید تهیه کنم؟
    با سلام
    1- ارائه تعهد نامه محضری به همراه گواهی موجودی حساب به انضمام گردش 6 ماهه با چرخش بالا کافیست (کاری که خود من کردمو به لطف خدا ویزا هم اومد)
    2- تو زمره جال آفر قرار می گیره و یک تای بسیار خوب برای بازگشتتون حساب میشه، (البته من چندتا جاب آفر تو کاور لترم آوردم)
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط srell نمایش پست ها
    با سلام
    1- ارائه تعهد نامه محضری به همراه گواهی موجودی حساب به انضمام گردش 6 ماهه با چرخش بالا کافیست (کاری که خود من کردمو به لطف خدا ویزا هم اومد)
    2- تو زمره جال آفر قرار می گیره و یک تای بسیار خوب برای بازگشتتون حساب میشه، (البته من چندتا جاب آفر تو کاور لترم آوردم)
    موفق باشید
    متشکرم از جوابتون و یه سوال دیگه:
    اگر شخص دیگری که فاقد نسبتی با اینجانب هست و مدیر داخلی شرکت میباشد را به عنوان اسپانسر معرفی کنم مشکلی پیش نمی آد از نظر اینکه با هم نسبتی نداریم؟

اگر شخص دیگری که فاقد نسبتی با اینجانب هست و مدیر داخلی شرکت میباشد را به عنوان اسپانسر معرفی کنم مشکلی پیش نمی آد از نظر اینکه با هم نسبتی نداریم؟
    مواردی وجود داشته که افراد از شخصی غیر فامیل بعنوان ساپورتر استفاده کردند اما اوردن دلیل و توضیحات قانع کننده جهت پشتیبانی ضروری هستش یعنی چرا ان فرد قسد پشتیبانی دارد

ApplyAbroad Guru

مشکلی ندارد. چیزی در مورد نسبت داشتن یا نداشتن ساپورتر در متن قانون نیامده است و با گذاشتن تعهد تامین مالی توسط ساپورتر و مدارک مالی و بانکی دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alighgv نمایش پست ها
    علی جان سلام و وقتت به خیر،

نه متاسفانه تو نامه واسه سالهای بعد چیزی ننوشته، همین من رو نگران کرده...
    کسی از دوستان تجربه این چنینی داره؟

ممنون از پاسخت، شاد باشی
    عموما بسیاری از فاندها سال به سال تمدید میشه و شرط آنهم وجود پیشرفت کاری یا عملکرد مناسب است که طبیعی است. امکان قطع فاند هم البته محدود است ولی سفارت بیشتر به شرایطی که در سال اول برقرار است و احتمال تامین مالی شما در صورت احتمال قطع فاند در سالهای بعد که البته باز احتمالی و محدود است نظر خواهد کرد و بدین جهت توصیه داشتن ساپورتر برای اطمینان حتی در صورت داشتن فاند کامل توصیه ای منطقی به نظر میرسد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام بچه ها
    من برا وينتر از دانشگاه مك گيل پذيرش دارم. فاندم شهريم رو پوشش ميده اما هزينه زندگي با خودمه. الان مدارك مالي كه دارم ايناست:
    ١تعهد كه پدرم داده كه منو ساپورت مي كنه.
    ٢ بانك استيتمنت حدود ٩٠ ميليون به نام پدرم.
    ٣ وكالت كه مادرم براي يه آپارتمان بهم داده
    اينا كافيه؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arminmoharrer نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من برا وينتر از دانشگاه مك گيل پذيرش دارم. فاندم شهريم رو پوشش ميده اما هزينه زندگي با خودمه. الان مدارك مالي كه دارم ايناست:
    ١تعهد كه پدرم داده كه منو ساپورت مي كنه.
    ٢ بانك استيتمنت حدود ٩٠ ميليون به نام پدرم.
    ٣ وكالت كه مادرم براي يه آپارتمان بهم داده
    اينا كافيه؟
    ممنون
    مدرک BS شش ماهه حساب هم از خود فرد و هم ساپورتر را نیز باید بگذارید. هرچند وقتی ساپورتر دارید حساب شخصی کلیدی نیست ولی جز مدارک لازم در این بخش می باشد و ارائه دهید.
    بقیه مدارک در کنار ترجمه اسناد و مدارک مربوطه منطبق است اما کفایت آنرا برای دریافت ویزا، متاسفانه یا خوشبختانه نه دوستان اپلای ابرود که، آفیسر بررسی کننده سفارت درکنار سایر مدارک شما تعیین میکند!
    موفق باشید

Junior Member

با عرض سلام دوباره و خسته نباشید:
    در مورد مدارک مالی ۲ تا سوال داشتم که واقعن ممنون میشم اگه جواب بدید:
    ۱. پدرم صاحب یک کارخانه است و میخوام یه نامه ازش بگیرم تو سربرگ شرکتش که Managing director هست و درآمد... داره + آگهی ثبت شرکتش و سند یک خانه هم که به نامش هست گذاشتم. آیا این مدارک کافی هست برای ساپورتر یا حتما باید نامه bs هم بگیریم؟
    ۲. من اصلا گردش بانکی خوبی ندارم که بخوام گردش ۶ ماهه بذارم. ولی bs 100 میلیون میتونم بگیرم آیا مشکلی پیش می آد؟ (در حال حاضر برای ژانویه پذیرش گرفتم با فاند سالانه استاد ۱۵۰۰۰ تا از دانشگاه مونترال phd و tuition ۲۱۰۰۰)(دو تا job offer و دو تا نامه اشتغال به کار هم دارم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)