صفحه 506 از 627 نخستنخست ... 6406456496497498499500501502503504505506507508509510511512513514515516556606 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,051 تا 5,060 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط agol نمایش پست ها
    سلام دوستان محترم میخوام بگم که این برداشت های ما از این عبارت به خودمون و البته میزان استرسمون بستگی داره اما بنظر داریم
    نمیشه کاملا گفت که کدوم میتونه درست باشه چون ممکنه موردی باشه که explanation letter رسمی (تعهد محضری) تهیه نکرده باشه ولی ویزا گرفته باشه که اوکی شدن ویزا مربوط به این باشه که مابقی موارد فاند مثل حساب شخصی یا فاند دانشگاهش اوکی بوده و کفایت میکرده و قص علی هذا
    بنابراین نمیشه رای قطعی داد همونطور که حتی دوستان باتجربه تر در مورد مهر های دادگستری همین نظر رو دارن
    کلا سخت نگیرید حالا یه مقداری هزینه ها بالا پایین میشه کارو محکم کنید
    با شما موافقم دوست عزیز;

بعضی ها یه جوری نظر میدن انگار تمامی مشکل ما ایرانی ها واسه ویزا گرفتن فقط همون پول تعدنامه محضری هست. در صورتی که اصلاً این پول نه استرسی داره و نه هزینه زیادی(برای کسی که میخواد بیاد کانادا).

ولی برعکس, اگر ما این پول رو ندیم و یه نامه ساده بگذاریم به عنوان مدرک(که عمراً اگر سفارت قبول کنه), باید استرس اینرو داشته باشیم که چرا اینکارو نکردیم و یا شاید هم منجر بشه به رد شدن.

پس گذاشتن یه نامه محضری اینقدر ها هم سخت نیست که بعضی از دوستان دارن براش معرکه راه می اندازن.

کار از محکم کاری عیب نمیکنه!
    .Making a big life change is pretty scary
    ?But, know what's even scarier
    !Regret

نقل قول نوشته اصلی توسط agol نمایش پست ها
    سلام دوستان محترم میخوام بگم که این برداشت های ما از این عبارت به خودمون و البته میزان استرسمون بستگی داره اما بنظر داریم
    نمیشه کاملا گفت که کدوم میتونه درست باشه چون ممکنه موردی باشه که explanation letter رسمی (تعهد محضری) تهیه نکرده باشه ولی ویزا گرفته باشه که اوکی شدن ویزا مربوط به این باشه که مابقی موارد فاند مثل حساب شخصی یا فاند دانشگاهش اوکی بوده و کفایت میکرده و قص علی هذا
    بنابراین نمیشه رای قطعی داد همونطور که حتی دوستان باتجربه تر در مورد مهر های دادگستری همین نظر رو دارن
    کلا سخت نگیرید حالا یه مقداری هزینه ها بالا پایین میشه کارو محکم کنید
    علی جان این رو دیگه از کجا آوردی برادر؟؟؟

explanation letter رسمی (تعهد محضری) !!!!

همه حرفی که من دارم اینجا میزنم اینه که آقا به پیر به پیغمبر به این نمیگن محکم کاری. به این میگن پول دور ریختن. چون سفارت خیلی واضح گفته. به خدا واسه هر چیزی ما توی انگلیسی لغت داریم کلی official ... certified ... از این چیزا داریم. اینا هم که مو رو از ماست میکشن.انگلیسیشونم که بد نیست.

مثل این میمونه که شما نمرات دبیرستانتون هم ترجمه کنین بزارین. این که اسمش محکم کاری نیست. کار اضافست.

به خدا من بیکار نیستم. الان دم رفتنم هست و به زور میام اینجا سر میزنم. از کش دادن یه موضوع هم خیلی بدم میاد ولی فقط و فقط و فقط به این دلیل مدام تاکید میکنم چون نمیخوام کسی پولی اضافه بده یا وقتی اضافه بزاره. کسایی هم که از این قضیه به هر دلیل دفاع میکنن هم که وقتی هیچ دلیل نتونستن بیارن به استرس وارد کردن به مردم رو آوردن.
    ویرایش توسط alighgv : October 27th, 2015 در ساعت 08:29 PM

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه میخاوشروع کنم برای ویزا.من اگر بخام ساپورترم رو داداشم معرفی کنم نیازی به محضر هم هست؟
    در مورد tie من مال و اموالی ندارم چه کار باید بکنم؟ اینکه بگم پدر ومادرم سنشون زیاد هست و نیاز به مراقبت دارن میشه عنوان کرد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mekanik68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه میخاوشروع کنم برای ویزا.من اگر بخام ساپورترم رو داداشم معرفی کنم نیازی به محضر هم هست؟
    در مورد tie من مال و اموالی ندارم چه کار باید بکنم؟ اینکه بگم پدر ومادرم سنشون زیاد هست و نیاز به مراقبت دارن میشه عنوان کرد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    شما هیچ نیازی به محضر رفتن ندارید. کافیه برادرتون تو یه نامه بنویسه که ساپورتر شما از لحاظ مالی هستش و بعد نامه رو امضا کنه -- مدارک مالی برادرتون رو هم حتما ضمیمه باید کنید
    در رابطه با تای هم اگه استادی پلن مناسب و خوب بنویسید و فول فاند باشید سخت گیری زیادی نمیشه - بحث مراقبت از والدین رو مطرح کنید و محض احتیاط میتونید سند یک ملک که به نام والدینتون هست رو ضمیمه کنید

همچنین میتونید از یه شرکت جاب آفر بگیرید که من به شخصه اینکار رو تایید نمیکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alio_149 نمایش پست ها
    شما هیچ نیازی به محضر رفتن ندارید. کافیه برادرتون تو یه نامه بنویسه که ساپورتر شما از لحاظ مالی هستش و بعد نامه رو امضا کنه -- مدارک مالی برادرتون رو هم حتما ضمیمه باید کنید
    در رابطه با تای هم اگه استادی پلن مناسب و خوب بنویسید و فول فاند باشید سخت گیری زیادی نمیشه - بحث مراقبت از والدین رو مطرح کنید و محض احتیاط میتونید سند یک ملک که به نام والدینتون هست رو ضمیمه کنید

همچنین میتونید از یه شرکت جاب آفر بگیرید که من به شخصه اینکار رو تایید نمیکنم
    خیلی ممنون دوست عزیز
    مدارک مالی برادر همون گردش مالی از بانک میشه یا چیزای دیگه هم باید پیوست کنم؟
    اینکه سند خونه به نام والدین هست چه کمکی می کند؟

خیلی ممنون دوست عزیز
    مدارک مالی برادر همون گردش مالی از بانک میشه یا چیزای دیگه هم باید پیوست کنم؟
    اینکه سند خونه به نام والدین هست چه کمکی می کند؟
    علاوه بر گواهی حساب برادرت باید مدرکی مبنی بر نحوه کسب درآمدش هم بزاری --- مثل فیش حقوقی یا جواز کسب یا هر چیز دیگه ای که نشون بده برادرت داره پول درمیاره و این پول برای ساپورت احتمالی تو کافی هست

سند خونه و یا زمین هم به نوعی نشون دهنده توانایی مالی هست و هم به نوعی نشون دهنده تای
    اینکه شما تو ایران خونه دارید و این خونه به شما نهایتا ارث میرسه میتونه به نوعی نشون دهنده این باشه که انگیزه بازگشت دارید.
    البته یه توجیه خنده دار هست --- ولی خب تا الان جواب داده
    مثلا میخواهید بگید که وقتی برمیگردید یه سرپناه دارید!!!

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز از بانک پرینت حساب گرفتم ولی توش ننوشت به چه دلاری هست. آیا واجب قیمت دلار نوشته بشه؟ من از شعبه مرکزی گرفتم. باید چه کار کنم؟
    2- آیا اینکه یک ماشین پراید به اسممون باشه به عنوان tie میشه مطرح کرد یا بی فایده هست؟

سلام دوستان
    من امروز از بانک پرینت حساب گرفتم ولی توش ننوشت به چه دلاری هست. آیا واجب قیمت دلار نوشته بشه؟ من از شعبه مرکزی گرفتم. باید چه کار کنم؟
    2- آیا اینکه یک ماشین پراید به اسممون باشه به عنوان tie میشه مطرح کرد یا بی فایده هست؟
    نیازی به نوشتن قیمت دلار نیست -- آفیسر خیلی بهتر از بقیه در جریان ارزش پول و تبدیلات ارزی هست --- برای راحتی تو کاور لتری که روی مدارک مالیت میزاری بنویس که معادل دلاری پول چقدر هست

سند ماشین رو هم به نظرم بزاری خیلی خوبه -- هم تای محسوب میشه و هم تمکن مالی

سلام دوستان
    مواردی که جز تای هست توی استادی پلن توضیح بدم؟ میشه نمونه ای از توضیحات برای tie اینجا بگذارید؟ آیا تای جز اکسپلنیشن لتر محسوب میشه؟

با سلام
    در مورد BS سوالی داشتم که اگر راهنمایی بفرمایید بسیار ممنون می شوم. من BS که از بانک گرفتم مقدار موجودی را به ریال نشان می دهد و تاریخ آن هم مال مرداد ماه است و گردش حساب مورد نظر را در مدت یکسال نشان می دهد. آیا باید موارد مربوطه به دلار باشد؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)