صفحه 508 از 627 نخستنخست ... 8408458498499500501502503504505506507508509510511512513514515516517518558608 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,071 تا 5,080 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    این که میگین تاریخ واریز معلوم میشه مگر توی گردش شش ماه بانک نمیزنه debit، credit و balance اصلا جایی ذکر نمیشه کی واریز شده؟ آیا اینی که میگید ریز تراکنش هست؟ باید چی دقیقا تحویل بدیم؟
    من یک bs پیوست کردم اینجوری درست نیست؟ لطفا اگر فرم خاصی داره بفرمایید
    والله چیزی که من گرفتم یه نامه بود از بانک ملی بانک درافت بود توضیح داده بود که فلان مقدار تو حساب فلانی عست بعدم پایینش نوشته بود نرخ روز یک دلار کانادا فلان مقدار وامضا و مهر رئیس بانک
    اینجوری نبود اصلا

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisp نمایش پست ها
    والله چیزی که من گرفتم یه نامه بود از بانک ملی بانک درافت بود توضیح داده بود که فلان مقدار تو حساب فلانی عست بعدم پایینش نوشته بود نرخ روز یک دلار کانادا فلان مقدار وامضا و مهر رئیس بانک
    اینجوری نبود اصلا
    مرسی دوست عریز
    پس بدون نشون دادن گردش مالی گرفتین؟الان این چیزی که نشونتون دادم اکی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    مرسی دوست عریز
    پس بدون نشون دادن گردش مالی گرفتین؟الان این چیزی که نشونتون دادم اکی هست؟
    اره اکیه
    همونو بذار کافیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisp نمایش پست ها
    سلام نه چه مشکلی؟
    دوست عزیز بهتره به جای bank statementیا گردش حساب بانک درافت یعنی مانده رو نشون میدی اونجوری تاریخ نمیخوره که کی پول رو گذاشتی و یا برداشتی اما گردش مالی تاریخ میزنه و این میتونه سوری بودن گردش مالی رو نشون بده
    حساب مادر هم بذار مشکلی نداره خونه هم سندش اگر به اشم پدر مادرته ترجمه اش کن بذار
    حالا اینکه به شدت بهت توصیه میکنم کاور لتر قوی بنویسی و ایکنه اگر فاند داری از سند خونه و اینا به عنوان تای استفاده کنی نه تمکن مالی
    امیدوارم گیج نشده باشی
    وای خیلی ممنونم از توضیحاتتون ...
    یعنی نیاز به فیش حقوقیشون نیست دیگه؟ چون اگر بخوام بذارم میترسم بگن طرف نظامیه که هرچند پدرم نظامی هم نیست...

آره همینطور که فرمودید مانده حساب رو میذارم در مورد bank statement ... و فکر میکنم با توجه به اینکه گردش اون حسابی که گفتم خیلی خوبه میتونم از صورتحسابش به عنوان evidence درآمد استفاده کنم؟ نه؟ مثلا بگم این یه جور Family bussiness هست؟ ... خوب میشه؟ اینکه میفرمایید به عنوان تای استفاده کنم نه تمکن مالی یعنی به طور خاص توی همون چندسوال معروف توضیح بدم که این امکانات رو من فقط در ایران دارم و باقی توضیحات...

در ضمن میدونم به این تاپیک ربط نداره ولی بگم من متاسفانه فاند ندارم این خیلی شانسمو کم میکنه؟ اگر زبان بخوام اونجا بخونم چی؟
    چون دوره ای که میخوام برم یه فوق 8 ماهه هست!(که همینم خیلیا میگن شانس ویزا رو کم میکنه) و منم میخوام زمان بیشتری برای وفق دادن خودم بامحیط و پیدا کردن کار داشته باشم.

یک دنیا ممنون ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliagha92 نمایش پست ها
    وای خیلی ممنونم از توضیحاتتون ...
    یعنی نیاز به فیش حقوقیشون نیست دیگه؟ چون اگر بخوام بذارم میترسم بگن طرف نظامیه که هرچند پدرم نظامی هم نیست...

آره همینطور که فرمودید مانده حساب رو میذارم در مورد bank statement ... و فکر میکنم با توجه به اینکه گردش اون حسابی که گفتم خیلی خوبه میتونم از صورتحسابش به عنوان evidence درآمد استفاده کنم؟ نه؟ مثلا بگم این یه جور Family bussiness هست؟ ... خوب میشه؟ اینکه میفرمایید به عنوان تای استفاده کنم نه تمکن مالی یعنی به طور خاص توی همون چندسوال معروف توضیح بدم که این امکانات رو من فقط در ایران دارم و باقی توضیحات...

در ضمن میدونم به این تاپیک ربط نداره ولی بگم من متاسفانه فاند ندارم این خیلی شانسمو کم میکنه؟ اگر زبان بخوام اونجا بخونم چی؟
    چون دوره ای که میخوام برم یه فوق 8 ماهه هست!(که همینم خیلیا میگن شانس ویزا رو کم میکنه) و منم میخوام زمان بیشتری برای وفق دادن خودم بامحیط و پیدا کردن کار داشته باشم.

یک دنیا ممنون ...
    یعنی اینکه خونه ای که دارید رو به عنوان تای توضیح بدید نه به عنوان منبع مالی
    همچنین اگر فاند نداری باید مجموع درامد هایی که نشون میدی پاسخگوی هزینه دوره شما و هزینه های ماهیانه شما باشه چون دولت کانادا خیلی پولکی هست صرفا باید بهش ثابت بشه که شما نمیخوای سر بار دولت بشی .وباید قانع بشه که اینقدر تو ایران امکانات داری که بعدش بخوای برگردی
    یه نکته دیگه که رااجع به دوره های کوتاه مدت هست باید بگم حتما باید افیسر رو قانع کنی که وضعیت کاری شما بعد از دوران تحصیلتون در کانادا مشخصه
    این یه مورد رو خود ما یکبار تجربه کردیم که با اینکه purpose of travel کاملا مشخص بود اما بدلیل employment prospect in country of residenceریجکت شدیم
    پس خلاصه اینکه نه تنها باید هدف رفتن و درس خوندن رو کلیر کرد بلکه باید پرسپکتیو اینده رو هم براشون روشن کرد
    به هر حال موفق باشی

سلام دوستان.اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید.
    من ساپورترم برادرم هستش که مدیر پروژه توی یک شرکت ساختمانی هست و منم از وقتی فارغ التحصيل شدم یعنی حدود 2 سال توی همون شرکت کار میکنم و مسئله اینجاست که حقوق من و حقوق برادرم به یک حساب مشترک واریز میشه.
    از دوستان کسی اطلاع داره که آیا این موضوع مشکل ایجاد میکنه که حقوق من و ساپورتر به حساب مشترک واریز میشه؟
    شرکت هم 2 تا گواهی اشتغال به کار داده برای من و داداشم که از فلان سال تا به حال در این شرکت کار میکنند.ایا این مدرک هم نیاز هستش ارائه بدم؟

سلام به همگی من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید :
    من از دانشگاه Lakehead پذیرش و نامه فاند گرفتم برای master و میخوام مدارک سفارت رو تکمیل کنم
    1. برای ساپورتر اگر بخوام خواهر خانومم رو که در تورنتو زندگی میکنه و پرستار هست معرفی کنم فیش حقوقی و تعهد اون رو باید داشته باشم و یا پدر مادر هم باید باشه؟
    2. سند زمین به نام پدرم رو بذارم کفایت میکنه؟
    3. توی حساب بانکیم چقدر پول باشه؟ و این که موجودی کافیه یا این که حتما باید گردش حساب باشه؟
    4. برای گپ بعد از فارغ التحصیلی که 7 سال هستش 2 سالش سرباز بودم و بقیه رو هم برای خودم کار کردم و بیمه ندارم. یه نامه از شرکت کفایت میکنه؟
    5. برای جاب آفر اگر از همون شرکت نامه بگیرم کافیه ؟ اگر آره فرمتش چه جوری باشه و مخاطب خودم باشم و یا سفارت؟
    6. و این که study plan چی هست و کجا باید آپلود بشه
    کلا من خیلی تازه کارم و از خیلی چیز ها مطلع نیستم کلیت کار رو تو سایت cic خوندم اما این ریزه کاری ها گیجم کرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram_news نمایش پست ها
    سلام به همگی من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید :
    من از دانشگاه Lakehead پذیرش و نامه فاند گرفتم برای master و میخوام مدارک سفارت رو تکمیل کنم
    1. برای ساپورتر اگر بخوام خواهر خانومم رو که در تورنتو زندگی میکنه و پرستار هست معرفی کنم فیش حقوقی و تعهد اون رو باید داشته باشم و یا پدر مادر هم باید باشه؟
    2. سند زمین به نام پدرم رو بذارم کفایت میکنه؟
    3. توی حساب بانکیم چقدر پول باشه؟ و این که موجودی کافیه یا این که حتما باید گردش حساب باشه؟
    4. برای گپ بعد از فارغ التحصیلی که 7 سال هستش 2 سالش سرباز بودم و بقیه رو هم برای خودم کار کردم و بیمه ندارم. یه نامه از شرکت کفایت میکنه؟
    5. برای جاب آفر اگر از همون شرکت نامه بگیرم کافیه ؟ اگر آره فرمتش چه جوری باشه و مخاطب خودم باشم و یا سفارت؟
    6. و این که study plan چی هست و کجا باید آپلود بشه
    کلا من خیلی تازه کارم و از خیلی چیز ها مطلع نیستم کلیت کار رو تو سایت cic خوندم اما این ریزه کاری ها گیجم کرده.
    کسی نیست جواب بده؟؟

سلام دوستان لطفا در مورد سوالات زیر راهنمایی بفرمایید.
    1.حساب مشترک با ساپورتر (برادر) توی برسی ویزا مشکل ایجاد میکنه؟
    2.برای پرینت حساب طبق نوشته خود سایت 4 ماهه نیاز دارن ولی دوستان همه جا نوشتن 6 ماهه.اگر من همون 4 ماهه ارائه بدم مشکل ساز میشه.چون حسابی که ساپورترم داره کلا 4 ماه بیشتر نیست باز شده.
    3.فیش های حقوقی رو دادگستری تایید میکنه؟در صورت تایید آیا اصلا نیاز به مهر دادگستری هست؟
    4.یکی از منبع های درآمد ساپورترم اجاره خانه هستش که قبلا دوستان در فرم گفته بودن ترجمه شود و ضمیمه مدارک مالی شود سوالم اینه که آیا اجاره نامه به تایید دادگستری نیاز دارد یا نه؟اصلا دادگستری چنین چیزی رو ترجمه میکنه؟
    5.برای گپ تحصیلی( 20 ماه) من گواهی اشتغال به کار به علاوه فیش حقوقی از شرکت دریافت کردم آیا نیاز به مهر های رسمی دادگستری و وزارت خارجه نیاز دارد یا خیر؟
    سپاس از همه ی دوستان.

سلام دوستان
    من داداشم به عنوان ساپورتر میخوام معرفی کنم آیا اینکه دو گواهی شغلی از دوتا شرکت مختلف به عنوان منبع درآمدش بزارم اشکالی نداره؟بدون فیش حقوقی هست.
    2- من پدر و مادرم بازنشسته هستند ولی پدرم مشغول به کار هست. به نظرتون فیش حقوقیشون هم بزارم توی مدارک مالی؟ اونوقت عنوان شغلی براشون چی بزنم؟ اگر حساب بانکی ازشون بزارم نیاز هست فیش حقوقی هم داشته باشند؟
    راستش میخواستم بدونم اگر میشه همراه داداشم به عنوان ساپورتر معرفی بشند
    3-هزینه ها که تخمین میزنیم با درآمدمون به نرخ دولتی دلار کانادا میزنین یا بازار آزاد؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)