صفحه 512 از 627 نخستنخست ... 12412462502503504505506507508509510511512513514515516517518519520521522562612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,111 تا 5,120 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط darkproc نمایش پست ها
    دوستان من ۲ تا از دایی هام که یکیشون ایران و اون یکی کانادا و جفتشون وضعشون خیلی‌ خوبه میخوان ساپورترم بشن. تو سایت سفارت نوشته بود که اگه ساپورتر شما در کانادا زندگی‌ می‌کنه باید یه نامه بنویسه که بگه چه نسبتی با شما داره و گواهی درامدشو حساب بانکیشو هم بفرسته. خوب تا اینجا رو انجام دادم. توی ایران هم یه دایی دیگم و برادرم ساپورتم میخوان بکنن. جواز کسب و شرکت و حساب بانکی جفتشونو هم گرفتم. می‌خواستم بینم لازمه که تعهد محضری بدن؟ تو هیچ جای سایت سفارت ندیدم که تعهد محظری لازمه بدن خانواده ی شخص ولی بچه ها مثل اینکه تعهد رو هم ارائه میدن.
    سلام
    منهم دقیقا عمم که کاناداس می خوان اینکار روانجام بدن برام،منتهااین نامه ای که باید بنویسن نمیدونم چجوری بایدباشه
    میشه خواهش کنم شما نمونه خودتونو ارسال کنید
    یک دنیا ممنون

دوستان من واسه کانادا پذیرش گرفتم واسه مسترز یک ساله و کلا 4000 تا فاند گرفتم.الان یه bsحدود 100میلیون تومان میخوام بگیرم تو حساب پدرم هست.آیا لازمه تعهد محضری بده؟ و اینکه اگه بخوام خواهرم رو ساپورتر معرفی کنم و این پولو یه روزه بریزم حسابش معلوم میشه که همون روز ریخته شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tuberose1983 نمایش پست ها
    دوستان من واسه کانادا پذیرش گرفتم واسه مسترز یک ساله و کلا 4000 تا فاند گرفتم.الان یه bsحدود 100میلیون تومان میخوام بگیرم تو حساب پدرم هست.آیا لازمه تعهد محضری بده؟ و اینکه اگه بخوام خواهرم رو ساپورتر معرفی کنم و این پولو یه روزه بریزم حسابش معلوم میشه که همون روز ریخته شده؟
    سلام
    واسه پدر و مادر تعهد محضری نیاز نیست، اگه تو حساب پدرتون هست توصیه اکید میشه به حساب خواهر منتقل نکنید، چون سفارت گردش حساب 6 ماهه میخواد.

موفق باشید

Junior Member

من حدود چند هفته ی دیگه باید برم ترکیه واسه ویزای کانادا

حساب مالی ام حدود ۶۰ میلیون هست واسه یک ماه.

دوره ی تحصیلم هم یک ساله هست و شهریه کل ۲۰ هزار دلار - ۱۲ هزار دلار فاند دارم

دایی ام تو کانادا وضعیت مالی خیلی خوبه داره و بهم گفت اگه می خوای بهت نامه بدم که ساپورتت میکنم. (قبلا این کار رو واسه اونایی که توریستی رفتن کرده).

حالا می خواستم بدونم این نامه مفید هست؟ بعضی ها می گن از نظر tie و وابستگی به ایران مشکل می تونه ایجاد کنه
    نظر شما چیه؟

واسه tie هم هیچی ندارم اریه بدم! چیکار کنم؟
    خیلی ممنون می شم اگه سریع راهنمایی ام کنید.
    باز هم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sia4mak نمایش پست ها
    من حدود چند هفته ی دیگه باید برم ترکیه واسه ویزای کانادا

حساب مالی ام حدود ۶۰ میلیون هست واسه یک ماه.

دوره ی تحصیلم هم یک ساله هست و شهریه کل ۲۰ هزار دلار - ۱۲ هزار دلار فاند دارم

دایی ام تو کانادا وضعیت مالی خیلی خوبه داره و بهم گفت اگه می خوای بهت نامه بدم که ساپورتت میکنم. (قبلا این کار رو واسه اونایی که توریستی رفتن کرده).

حالا می خواستم بدونم این نامه مفید هست؟ بعضی ها می گن از نظر tie و وابستگی به ایران مشکل می تونه ایجاد کنه
    نظر شما چیه؟

واسه tie هم هیچی ندارم اریه بدم! چیکار کنم؟
    خیلی ممنون می شم اگه سریع راهنمایی ام کنید.
    باز هم ممنون
    سلام دوست عزيز
    ويزا دادن كشورهاى اروپايى و آمريكا و كانادا حتمأ يه تاى مناسب و معقول ميخواد تا بهت اطمينان كنن اكه شما فقط براى درس ميرى اونجا و بعد از اتمام درس به كشورت برميگردى ، بخاطر همين بهتر اكه تاى مناسب ارائه بدى ... اگه پدر يا مادر يا خواهر و برادرت نميتونن ساپورتت كنن ديگه گزينه بعدى ميتونى از دايى و خاله و غيره استفاده كنى
    البته به افسرى كه داره پرونده شما رو نگاه ميكنه بستگى هم داره !
    موفق باشى

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Emadkamali نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    ويزا دادن كشورهاى اروپايى و آمريكا و كانادا حتمأ يه تاى مناسب و معقول ميخواد تا بهت اطمينان كنن اكه شما فقط براى درس ميرى اونجا و بعد از اتمام درس به كشورت برميگردى ، بخاطر همين بهتر اكه تاى مناسب ارائه بدى ... اگه پدر يا مادر يا خواهر و برادرت نميتونن ساپورتت كنن ديگه گزينه بعدى ميتونى از دايى و خاله و غيره استفاده كنى
    البته به افسرى كه داره پرونده شما رو نگاه ميكنه بستگى هم داره !
    موفق باشى
    ممنون از راهنماییتون. سوالم بیشتر از این نظر بود که اگر دایی من که در کانادا هست من رو ساپورت کنه از جنبه ی tie به ایران مشکل ایجاد میکنه یا خیر؟
    باز هم ممنون

Junior Member

دوستان نآمه گواهی مالی BS از زمانی که برای ويزا اقدام ميکنيم مال چند ماه قبل باشه قبول ميکنن؟<br><br><br>من نامه بانکيم مال يک ماه قبل هست ،الان توش پول ندارم،يک ماه پيش داشتم<br>ميشه همون رو فرستاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bashool نمایش پست ها
    خب اگر فاند نداشته باشی، یعنی هیچ ساپورت مالی توی کانادا نداری و می بایست مدارک مالی که ارائه می دی خیلی پر و پیمون باشه...
    خب اینا درسته که می فرمایید...چقدر باشه که پر و پیمون باشه؟؟؟ هزینه شهریه+10000تا کافیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط Faeghe89 نمایش پست ها
    خب اینا درسته که می فرمایید...چقدر باشه که پر و پیمون باشه؟؟؟ هزینه شهریه+10000تا کافیه؟
    بستگی به ایالت داره، ولی به طور معمول فاند استاد حدود 20 هزار تاس، علاوه بر اون هم دانشجوها یه گزارش حساب اضافه می ذارن، بنظرم اگه این مبلغ رو افزایش بدی ریسک رو کم کردی...

مدارک مالی ساپورتر هم خیلی مهمه که هم کامل باشه هم به اندازه کافی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Faeghe89 نمایش پست ها
    هزینه شهریه + هزینه زندگی یه سال + 10000

که هزینه زندگی ایالت به ایالت فرق میکنه ولی حداقل ماهیانه حدود 1000 تا لازم هست که میشه
    هزینه شهریه دانشگاه + 12000 + 10000

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)