صفحه 513 از 627 نخستنخست ... 13413463503504505506507508509510511512513514515516517518519520521522523563613 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,121 تا 5,130 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

سلام دوستان

من بدون فاند هستم و مجموع کل هزینه هام برای دوسال میشه کمتر از 60000 $CDN
    یک گردش حساب گرفتم میخوام ببینم به نظرتون اعداد به هم میخورن؟!
    میخوام طوری نشه ازم ریز حساب بخوان....
    چون پول 2 روز توی حساب بوده!

160 میلیون Balance معادل ( 70000$CDN دولتی )
    275 میلیون Credit turnover
    116 میلیون Debit Turnover

دو سوال دیگه هم داشتم:

- من BS رو از یکی از شعب بانک دی گرفتم که درش مهر لاتین بانک با دو امضای لاتین قید شده.
    مهر بین الملل بانک که لازم نیست؟ خود شعبه که گفت نمیخواد!

- به نظرتون لازمه توضیح خاصی بدم که این پول از کجا تامین شده؟
    من صرفا قید کردم bank statement which includes most of our family income, expenses and saving
    واقعا نمیدونم اگر قانع نشن و ریز حساب بخوان و بفهمن پول رو چندروزه ریختم چه باید بکنم!
    تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که مدرکی مبنی بر رهن سوری آپارتمان دیگه ای که پدرم داره ارائه بدم و بگم مثلا با این پول رهن یه زمین خریدیم!

سپاس
    ویرایش توسط aliagha92 : February 15th, 2016 در ساعت 04:00 PM

با عرض سلام و خسته نباشید
    من از دانشگاه فاند 12000 در سال رو گرفتم و هزینه دانشگاه حدود 21000 در سال میشه پذیرشم هم برای پاییزه
    1. میخواستم بدونم تو حساب بانکیم چقدر پول باشه .با ذکر این که من گردش مالیم رو از دی ماه شروع کردم به نظرتون چقدر وقت دارم تا به این کا ادامه بدم و زمان رو برای سفارت از دست ندم؟
    2. من میخوام خواهر خانومم رو به عنوان ساپورتر مالی جفتمون که در کانادا زندگی میکنه معرفی کنم (ایشون سیتیزن و پرستار هستند با حقوق حدود 7000 در ماه) آیا این باعث میشه که مقدار کمتری تو حسلبم پول قرار بدم؟
    3. من پدرم و برادرم کفش تولید میکنند و چون سن پدرم بالا هستش (72 سال) کلیه کارهای بانکی با حساب برادرم انجام میشه و سند ملک ها هم چند سال پیش به نام برادرم شده فقط نصف یک زمین به نام پدرم هست در حال حاضر. میخواستم بدونم برای tie چیکار کنم همون سند سه دانگ کافیه؟ میشه از حساب بانکی و سند ملک برادر استفاده کرد؟
    4. البته یه خونه هم هست که تا چند روز آتی میتونه به نامم بشه گذاشتن این سند امتیاز محسوب میشه؟ اصلا این کار رو بکنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram_news نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید
    من از دانشگاه فاند 12000 در سال رو گرفتم و هزینه دانشگاه حدود 21000 در سال میشه پذیرشم هم برای پاییزه
    1. میخواستم بدونم تو حساب بانکیم چقدر پول باشه .با ذکر این که من گردش مالیم رو از دی ماه شروع کردم به نظرتون چقدر وقت دارم تا به این کا ادامه بدم و زمان رو برای سفارت از دست ندم؟
    2. من میخوام خواهر خانومم رو به عنوان ساپورتر مالی جفتمون که در کانادا زندگی میکنه معرفی کنم (ایشون سیتیزن و پرستار هستند با حقوق حدود 7000 در ماه) آیا این باعث میشه که مقدار کمتری تو حسلبم پول قرار بدم؟
    3. من پدرم و برادرم کفش تولید میکنند و چون سن پدرم بالا هستش (72 سال) کلیه کارهای بانکی با حساب برادرم انجام میشه و سند ملک ها هم چند سال پیش به نام برادرم شده فقط نصف یک زمین به نام پدرم هست در حال حاضر. میخواستم بدونم برای tie چیکار کنم همون سند سه دانگ کافیه؟ میشه از حساب بانکی و سند ملک برادر استفاده کرد؟
    4. البته یه خونه هم هست که تا چند روز آتی میتونه به نامم بشه گذاشتن این سند امتیاز محسوب میشه؟ اصلا این کار رو بکنم؟
    1. موجودی BS شما باید بیش از همه هزینه هاتون (با کسر فاند) برای 1 سال یا کل دوره باشه یعنی اگر هزینه زندگی + tuition شما 21k شده 30 بذارید خوبه! دوستان تجربه دار میگن معمولا 10k بالاتر بگیرید.

2. ساپورتر خارج از کشور به خصوص در کشور مقصد اصلا توصیه نمیشه و باعث میشه شما به اون کشور تای داشته باشید که مغایر چیزی هست که اداره مهاجرت از شما میخواد. اونها میخوان تضمینی بدید که شما اونجا رو بعد از تحصیلاتتون ترک میکنید پس این بهتره ساپورتر رو از داخل معرفی کنید

3. - ساپورتر رو میتونید هرکسی معرفی کنید (باتعهد محضری و ذکر دلیل) اعضای خانواده اتفاقا به عنوان ساپورتر مورد خوبی هستند. (میتونید در یک تعهد محضری چند ساپورتر معرفی کنید مثلا برادر و پدرتون )
    - هرگونه سند ملک در ایران تای خوبی محسوب میشه بخصوص اسناد مربوط به خانه پدری و ... بیزینس خانوادگی هم اگر بتونید مدرکی از ملک کارخونه یا پروانه کار ارائه بدید عالی میشه!
    - همچنین برخلاف اکثر دوستان من توصیه میکنم خیلی اپلیکیشن رو شلوغ نکنید و یک یا دوسند قرار بدید! قرار دادن تعداد بیشتر سند لزوما کمکی به بهتر شدن فرآیند ویزا نمیکنه!

4. اصلا توصیه نمیشه سندی به نام خودتون بزنید! چون از نگاه سفارت ممکنه سوری به نظر برسه و تاثیر منفی بذاره! سند ساپورتر کافیه!

موفق باشید

Junior Member

دوستان سلام

اگرBS از موسسه باشه مشکلی نداره؟

من پدرم رو ساپورتر ميخوام معرفی کنم تعهد مهظری هم دادن
    منتها مانده حساب bs ايشون برای حساب بلند مدت هست که تو هم نوشته long term deposit (گردش حساب نداره)
    دوره زبان يک ساله من حدود 10 هزار دلار کانادا هست
    مجودی حدود 100 ميليون مبلغ کافيه ديگه؟ نه زياد نه کم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa7080 نمایش پست ها
    دوستان سلام

اگرBS از موسسه باشه مشکلی نداره؟

من پدرم رو ساپورتر ميخوام معرفی کنم تعهد مهظری هم دادن
    منتها مانده حساب bs ايشون برای حساب بلند مدت هست که تو هم نوشته long term deposit (گردش حساب نداره)
    دوره زبان يک ساله من حدود 10 هزار دلار کانادا هست
    مجودی حدود 100 ميليون مبلغ کافيه ديگه؟ نه زياد نه کم؟
    سلام دوست عزیز
    نامه بانک در هر صورت پدیرفته میشه چه فارسی باشه و ترجمه معتبر بشه و جه انگلیسی باشه. اما اینکه منجر به گرفتن ویزا به بشود یا که نه بحث مفصلی است که به کرات توضیح داده شده که بستگی به جمیع شرائط اقدام کننده دارد (مواردی که در آن اقدام کننده با موجودی موقت ویزا گرفته باشد). اما مدرک لازم برای سفارت گواهی حساب 6 ماهه می باشد. اما بنظرم این حساب بلند مدت شما که حالت پس اندار است قابلیت ارائه دارد در صورتی که حساب دیگری با گردش و موجودی مناسب در اختیار ندارید.
    در مورد مبلغ هم برای غیر از کبک به ازای یک نفر 10000 دلار + هزینه تحصیل و به ازای هر نفر همراه هم 4000 دلار باید اضافه تر داشته باشید.
    موفق باشید.
    "به دلیل مشغله‎ زیاد، متاسفانه در حالا حاضر قادر به پاسخگویی به پیام‎های خصوصی نمی‎باشم"

Junior Member

سلام دوستان
    من پذیرش با فاند کامل از دانشگاه کانادا دارم. برای مدرک مالی حساب بانکی مادر رو میخام بذارم به علاوه ی سند خونه که به نامشه. اما مادر خونه داره و چون با پدر در حال جدا شدن هستن (تا چند ماه آیینده که میشه پس از رفتن من) به دلایلی دسترسی به پدر و فیش حقوقی ایشون ندارم. سوالم اینه وقتی شغل مادر رو میزنم خونه دار مشکلی پیش نمیاد و نمیپرسن پول از کجا اومده؟
    یه سوال دیگه هم اینکه به عنوان tie چی باید ارائه بدم وقتی سندی به نامم نیست؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط parsh1992 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش با فاند کامل از دانشگاه کانادا دارم. برای مدرک مالی حساب بانکی مادر رو میخام بذارم به علاوه ی سند خونه که به نامشه. اما مادر خونه داره و چون با پدر در حال جدا شدن هستن (تا چند ماه آیینده که میشه پس از رفتن من) به دلایلی دسترسی به پدر و فیش حقوقی ایشون ندارم. سوالم اینه وقتی شغل مادر رو میزنم خونه دار مشکلی پیش نمیاد و نمیپرسن پول از کجا اومده؟
    یه سوال دیگه هم اینکه به عنوان tie چی باید ارائه بدم وقتی سندی به نامم نیست؟
    ممنونم
    در صورتی که پول تو حساب مادرتون باشه معمولا حساسیت زا نیست و البته توصیه من اینه که شرائطتون رو هم کامل بگید که بدیدن صورته و خونه مادرتون خودش یه تای محسوب میشه برای شما.
    "به دلیل مشغله‎ زیاد، متاسفانه در حالا حاضر قادر به پاسخگویی به پیام‎های خصوصی نمی‎باشم"

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

دوستان من بورس کامل گرفتم باز هم موجودی حساب نیازه؟ اگر نیاز مشکلی داره حساب خودم باشه؟ چون من خارج از ایرانم.

Member
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiakabiri نمایش پست ها
    دوستان من بورس کامل گرفتم باز هم موجودی حساب نیازه؟ اگر نیاز مشکلی داره حساب خودم باشه؟ چون من خارج از ایرانم.
    هم موجودی حساب خودتون لازمه هم ساپورترتون... البته همه این ها واسه محکم کاریه.

سلام
    من واسه ارشد پذیرش گرفتم ولی متاسفانه استاد بهم نامه RA که 18000$در سال هستش رو نداد و بهم گفت پارسال یه شیرحلال خورده ایرونی منو پیچونده و وسطش ول کرده رفته و دانشگاه هم طبق قوانین پول واسه شهریه اینا از من گرفته چون من تعهد رسمی دادم. خلاصه اینکه اخر هر ترم بهت خودم پول میدم (یه جورایی میخاد تو منگنه باشم)!از طرفی TA هم طبق قوانین بعد ثبت نام مشخص میشه ولی چون استاد خودم 2 تا درس داره و گفته حتما ریکامند میکنه احتمال 99%میگیری. به هرحال الان واسه سفارت پذیرش من بدون فاند حساب میشه. من میتونم هزینه های واسه یه سال قرض بگیرم($35000) و به حساب پدرم چند روزی بریزم ولی سال دوم فک نکنم خیلی سنگین میشه. از طرفی میتونم مدارک املاک به اسم پدرم ضمیمه کنم.حالا نمیدونم بانک میزان گردش حساب تو نامه اش میزنه و اونا میفهمنن که سوری بوده؟ثانیا اگه من هزینه سال دوم تو حساب نداشته باشم و ارائه ندم حتما ریجکت میشم؟و سوالم اخرم این فرمی که میخان که نشون میده من لازم اونور کار کنم رو باید چه جوری تهیه کنم.خیلی ممنون میشم کمک کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)