صفحه 548 از 627 نخستنخست ... 48448498538539540541542543544545546547548549550551552553554555556557558598 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,471 تا 5,480 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط arashgold2002 نمایش پست ها
    با معرفی یک فرد ساپورتر که توی حسابش پول کافی داشته باشه...
    البته این فرد باید یه تعهد محضری مبنی به حمیت مالی شما حین تحصیل بده که شما باید اسکن اصل و ترجمه اون رو توی مدارکت قرار بدی.
    موفق باشی.
    سلام ، یک سوال در مورد فردی که می خواد تعهد مالی بده داشتم. آیا حتما فقط یک شخص می تونه تعهد بده؟ مثلا ممکنه یک نفر پدر باشه و نفر دیگه یک شخص از اقوام درجه سوم باشه ولی تعهد محضری بده؟

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tarane_n2000 نمایش پست ها
    سلام ، یک سوال در مورد فردی که می خواد تعهد مالی بده داشتم. آیا حتما فقط یک شخص می تونه تعهد بده؟ مثلا ممکنه یک نفر پدر باشه و نفر دیگه یک شخص از اقوام درجه سوم باشه ولی تعهد محضری بده؟
    دوستان عزیز این نامه تعهد محضری چیزی نیست که باید ارائه بدید و سفارت بخواد شما فقط از حسابی که والدین دارن نامه تمکن مالی بگیرید و بزارید از حساب خودتون هم همین طور اگه پولی دارید. مبلغ توی حساب هم اگه شما فاند کامل دارید نباید خیلی زیاد باشه.اصلا تعهد محضری چیزی نیست که توی ایران اعتبار داشته باشه چه برسه به اون ور دنیا.تعهد محضری چیزیه که بچه ها در اپلای ابرود بابش کردن.هیچ کس توی مدارک همچین نامه ای نمیزاره.خواهشا توجه کنید مدارکی رو قرار بدید که سفارت ازتون میخواد نه چیزای بی خودی که فقط حجم مدارکتون رو بالا میبره.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

من هم در تایید گفته کاربر گرامی armita اصافه می کنم که متاسفانه گاهی دوستان مدارکی رو باب می کنن که زمانی گذاشتنش برا یه عده مشکل می شه.
    خودمون سفارت ها رو بدعادت نکنیم با گداشتن این مدارک ناخواسته.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط tarane_n2000 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    دوستان عزیز این نامه تعهد محضری چیزی نیست که باید ارائه بدید و سفارت بخواد شما فقط از حسابی که والدین دارن نامه تمکن مالی بگیرید و بزارید از حساب خودتون هم همین طور اگه پولی دارید. مبلغ توی حساب هم اگه شما فاند کامل دارید نباید خیلی زیاد باشه.اصلا تعهد محضری چیزی نیست که توی ایران اعتبار داشته باشه چه برسه به اون ور دنیا.تعهد محضری چیزیه که بچه ها در اپلای ابرود بابش کردن.هیچ کس توی مدارک همچین نامه ای نمیزاره.خواهشا توجه کنید مدارکی رو قرار بدید که سفارت ازتون میخواد نه چیزای بی خودی که فقط حجم مدارکتون رو بالا میبره.

Junior Member hes94 آواتار ها

سلام دوستان. یه مشورتی میخواستم ازتون. بنده چون پدر و مادرم آمریکا زندگی میکنن، قصد دارم مادربزرگم رو ساپورتر معرفی کنم و گردش حساب به لاتین و سند حساب بلند مدتشون رو هم گرفتم و ترجمه کردم. حالا یکی از املاک ما به فروش رفته و من قبل از خرید دلار از حساب خودمم که تقریبا حدود 20 هزار دلار میشه گواهی تمکن مالی گرفتم. به نظرتون این گواهی تمکن از حساب خودم رو اصلا توی مدارک قرار بدم یا خیر؟ یا اینکه اگر قرار میدم حتما سند فروش خونه رو ترجمه کنم؟ در ضمن پارشال فاند هستم و فقط حدود 15 هزار تا باید از طرف من تأمین بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hes94 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه مشورتی میخواستم ازتون. بنده چون پدر و مادرم آمریکا زندگی میکنن، قصد دارم مادربزرگم رو ساپورتر معرفی کنم و گردش حساب به لاتین و سند حساب بلند مدتشون رو هم گرفتم و ترجمه کردم. حالا یکی از املاک ما به فروش رفته و من قبل از خرید دلار از حساب خودمم که تقریبا حدود 20 هزار دلار میشه گواهی تمکن مالی گرفتم. به نظرتون این گواهی تمکن از حساب خودم رو اصلا توی مدارک قرار بدم یا خیر؟ یا اینکه اگر قرار میدم حتما سند فروش خونه رو ترجمه کنم؟ در ضمن پارشال فاند هستم و فقط حدود 15 هزار تا باید از طرف من تأمین بشه.

سلام دوست عزيز،
    بله حتما گواهي تمکن رو بگذاريد. اگر مبلغي داريد که حاصل از فروش زمين بوده اون رو هم بگذاريد و عنوان کنيد که از کجا به دست اومده.

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم. من 80 میلیون تومن تو یه حساب یه ساله دارم که سودش واریز میشه به یه حساب دیگه. پول از پس انداز شخصی یا فروش ملک نیست. پدرم بهم داده. حالا میخواستم بپرسم که توضیح اینکه هدیه از طرف والدینه آفیسر رو قانع میکنه یا نه؟ میشه اصلا اینو نذارم تو پرونده م اگه مشکل ساز میشه؟ فقط اون حساب دوم که سود ماهیانه بهش واریز شده و خرج شده ازش گردش حساب بگیرم؟

از حساب اصلي تون بذاريد. توضيح قانعشون مي کنه. بگين که کار نمي کنيد و تحت حمايت والدين هستين و پولي هست که اونها به شما دادن براي ادامه تحصيلتون.

موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم. من 80 میلیون تومن تو یه حساب یه ساله دارم که سودش واریز میشه به یه حساب دیگه. پول از پس انداز شخصی یا فروش ملک نیست. پدرم بهم داده. حالا میخواستم بپرسم که توضیح اینکه هدیه از طرف والدینه آفیسر رو قانع میکنه یا نه؟ میشه اصلا اینو نذارم تو پرونده م اگه مشکل ساز میشه؟ فقط اون حساب دوم که سود ماهیانه بهش واریز شده و خرج شده ازش گردش حساب بگیرم؟

Junior Member

سلام
    منمیهوام به صورت عادی اقدام کنم و بدون بورس و .... پذیرش بگیرم.
    به عبارتی پول کامل بدم به دانشگاه .

همسرم رو هم همراه میخوام ببرم .

با در نظر داشتن اینکه در کانادا دوستی دارم که ساپورت میکنه . چه مقدار باید پول تو حساب نشون بدم؟ آیا اصلا لازمه ؟ این پول میتونه تو حساب عمو یا پدر هم باشه؟ در مورد خانومم چطور؟ اون هم باید پول نشون بده؟

سلام،کسی اطلاع داره چقدر پول نقد باید در حساب ساپورتر مالی باشه؟
    من 20000 تا فاند دارم و این 20000 خوابگاه و شهریه رو سالانه کامل پوشش میده فقط سالی 3000 نیاز دارم که حساب پدرم با موجودی 13000 تا رو نامه گرفتم،ولی میترسم ردم کنن،کسی تجربه ی مشابه داره؟

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام. من هم فاند کامل دارم برای سه سال و تو نامه قید شده که هزینه هام رو کامل پوشش میده. می خواستم بدونم به چه مبلغی Bank statement ارائه بدم خوبه؟ چقدر موجودی حساب ساپورترم داشته باشه و چقدر خودم؟ اینکه من برای دکترا میرم و نوشته برای چهارسال، ایرادی داره؟
    Bank statement رو باید خطاب به سفارت کانادا گرفت یا فقط بانک بهم موجوی حساب انگلیسی بده؟
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)