صفحه 550 از 627 نخستنخست ... 50450500540541542543544545546547548549550551552553554555556557558559560600 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,491 تا 5,500 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

سلام دوستان
    خواهر همسر من کانادا هستن، ما میتونیم ایشون رو به عنوان ساپورتر مالی عنوان کنیم و پرینت حساب ایشون از بانک کانادا رو قرار بدیم و بگیم که تا موقعی که من بتونم کار پیدا کنم ایشون ما رو از لحاظ مالی و مکان زندگی ساپورت میکنن؟ یا اصلا همچین چیزی رو مطرح نکنیم؟

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

دوستان کسی از بانک ملت bank statement گرفته راهنمایی کنه روالش رو؟ من الان سرچ کردم تو سایتش تو یه بخش سوال و جواب نوشته که ظاهرا فارسی می دن و نیاز به ترجمه داره!
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    دوستان کسی از بانک ملت bank statement گرفته راهنمایی کنه روالش رو؟ من الان سرچ کردم تو سایتش تو یه بخش سوال و جواب نوشته که ظاهرا فارسی می دن و نیاز به ترجمه داره!
    بله من گرفتم. خیلی راحت به مسئول شعبه مراجعه کنید اگر اطلاعات پاستون تو سیستم باشه که همون موقع با مهر برجسته بانک و انگلیسی به هر ارزی بخواید میدن اگرم اطلاعاتتون رو وارد کنن میگن فردا بیاید دوباره تا پرینت بگیرن.

Junior Member ahmadboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Agri

نقل قول نوشته اصلی توسط snsajedi نمایش پست ها
    بله من گرفتم. خیلی راحت به مسئول شعبه مراجعه کنید اگر اطلاعات پاستون تو سیستم باشه که همون موقع با مهر برجسته بانک و انگلیسی به هر ارزی بخواید میدن اگرم اطلاعاتتون رو وارد کنن میگن فردا بیاید دوباره تا پرینت بگیرن.
    Bank Statement واسه سفارت کانادا برای ویزای تحصیلی حداقل چقدره؟
    دنیا انقدر بما سخت مگیر

رشته و دانشگاه
    Agri

جنگه مگه...؟
    ده هزار دلار کانادا واسه یکسال Life expense + شهریه یکسال دانشگاهتون کافیست.
    دنیا انقدر بما سخت مگیر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadboy نمایش پست ها
    جنگه مگه...؟
    ببخشید ولی کدام شهر و دانشگاه کانادا این مبلغ برای زندگی و شهریه کافیه؟من جایی در کانادا نمیشناسم که بتونید با این مبلغ هم زندگی کنید هم شهریه پرداخت کنید.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

جنگه مگه...؟
    عذر میخوام
    شما کدوم دانشگاه مد نظرتونه و کدوم شهر که برای یه سال ده هزار دلار هم برای شهریه کافیه و هم برای هزینه زندگی؟ (به جز شهر Alert تو کانادا که شمالی ترین نقطه جهان هست و 24 نفر ساکن داره همشونم محققن مثل اینکه، ساکن عادی نداره اونجا بعید میدونم شهریه دانشگاه همین ده هزار دلارم باشه، بیشتره قطعا، اگه فرض کنیم دانشگاهی داره).
    ما رو هم در جریان قرار بدین برای مقاطع بعدی بریم اونجا.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

رشته و دانشگاه
    Agri

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    عذر میخوام
    شما کدوم دانشگاه مد نظرتونه و کدوم شهر که برای یه سال ده هزار دلار هم برای شهریه کافیه و هم برای هزینه زندگی؟ (به جز شهر Alert تو کانادا که شمالی ترین نقطه جهان هست و 24 نفر ساکن داره همشونم محققن مثل اینکه، ساکن عادی نداره اونجا بعید میدونم شهریه دانشگاه همین ده هزار دلارم باشه، بیشتره قطعا، اگه فرض کنیم دانشگاهی داره).
    ما رو هم در جریان قرار بدین برای مقاطع بعدی بریم اونجا.
    اشتباه متوجه شدی...ببین 10 هزارتا حداقل برای مخارج زندگی به اضافه شهریه و مخارج دانشگاه بمدت یکسال.
    البته چیزی که من متوجه شدم اینه...

دنیا انقدر بما سخت مگیر

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

Bank Statement واسه سفارت کانادا برای ویزای تحصیلی حداقل چقدره؟
    جنگه مگه...؟
    شما باید براساس میزان اعلامی سایت CIC که خودت هم نوشتی گواهی بانکی ارائه بدی. (جنگ تازه بعدش شروع میشه که میبینی کلی هزینه داری)
    براساس CIC بله ، باید 10000 + شهریه یکسال دانشگاه بزاری. بعد حدود 10 الی 15% مناسبه که بیشترش رو با گواهی بانکی ارائه بدی تا یکمی وضعیت مالیت بهتر نشون داده بشه به سفارت.

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام دوستان. من دیروز رفتم از بانک ملت BS گرفتم. اول اینکه آیا بهتره مبلغ به دلار کانادا ذکر بشه؟ شعبه ای که من رفتم فقط به دلار آمریکا و یورو صادر می کرد. آیا همه شعب بانک ملت اینطور هستند؟آیا مهمه که مهر فارسی باشه یا انگلیسی؟
    نکته دیگه انتهای نامه هست در مورد debit و credit سه ماهه نوشته و اعدادی که نوشته رو دقیقا نمی دونم چجوری حساب کرده و با هم تفاوت دارند و مبلغ credit بیشتر از مبلغ موجودی حسابم هست. کسی هست بدونه مبنای این اعداد چجوریه؟
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)