صفحه 559 از 627 نخستنخست ... 59459509549550551552553554555556557558559560561562563564565566567568569609 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,581 تا 5,590 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Ncm_jln نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشته مهندسي آي تي مقطع كارشناسي از دانشگاه kpu در ونكوور پذيرش گرفتم براي إثبات تمكن مالي املاك پدرم كه يك ملك تجاري ٤٠٠ متر مربع و يك ملك تجاري ٨٠ متر مربع به همراه دو تا اجاره نامه و ٧٠ ميليون پول نقد كافيه؟ماهي حدود ١٠ تومان هم به حساب پول مياد
    شهريه دانشگاهم ترمي ٩٠٠٠ دلار هستش حدودا
    سلام شما باید در حسابتون خرج سال اولتون رو حتما برای سفارت ارائه بدید این خرج شامل خرج زندگی و خرج دانشگاهتون هستش.این اسناد برای اثبات تای و یا بحث مالی کفایت میکنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

دوستان سلام وقتتون بخیر،
    یه تعداد سوال داشتم ممنون میشم کسی اگه اطلاع داره کمک کنه:
    1. من تقریباً همه داراییم که 80 میلیون پول هست الان دست صاحبخونمه به عنوان رهن. خب طبیعتاً اگه ویزای من برسه من قرارداد اجاره رو فسخ میکنم که برم کانادا و این پول دستم میاد دوباره. با این اوصاف آیا ارائه اجاره نامه میتونه سندی مبنی بر استطاعت مالی برام باشه؟
    2. به من فاند 19 هزار دلاری از طرف دانشگاه داده شده، 3،700 دلار خود استاد قراره بهش اضافه کنه و 5 هزار دلار هم award تخفیف شهریه دارم. توی نامه فاندی که برام اومده فقط 19 هزارتا ذکر شده. راهی هست که من بقیشم بتونم به سفارت ثابت کنم به نظرتون؟
    3. من با خانمم میخوام اقدام کنم برای ویزا. به نظرتون ارائه گواهی تمکن مالی و اسناد ملکی پدر و مادر ایشون هم میتونه کمک کننده باشه تو بررسی ویزای ما؟
    4. اجاره نامه ی خونه ای که الان ساکنش هستم میتونه به عنوان Social tie به حساب بیاد؟

پیشاپیش ممنون از کمک هاتون

1. اگه شما با ارائه ی مدارکی نشون بدین که این پول مال شماست و به محض اومدن ویزا فسخ میشه، با توضیح خوب، بله، میتونه باشه. ولی در کل اسطاعت مالی اون پولیه که شما به صورت تقدی توی حسابتون نشونشون میدین. این مورد بیشتر میتونه یه تای بک هوم باشه.
    2.از استاد نامه ای بگیرین برای نشون دادن اون 3.7 تا، و اون ادعای دانشگاه رو هم اگه ایمیل هستش، پی دی اف کنیدو اتچ کنید به فایلهاتون.
    3. بله میتونه. شما کافیه توی مدارکتون بنویسید که این دو نفر ساپورتر مالی شما هستن و بعد اسناد مالیشون رو ارائه بدین.
    4. همونطور که توی مورد 1 گفتم، اگر که 80 میلیون ذکر خواهد شد،تای خیلی خوبی هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinshz نمایش پست ها
    دوستان سلام وقتتون بخیر،
    یه تعداد سوال داشتم ممنون میشم کسی اگه اطلاع داره کمک کنه:
    1. من تقریباً همه داراییم که 80 میلیون پول هست الان دست صاحبخونمه به عنوان رهن. خب طبیعتاً اگه ویزای من برسه من قرارداد اجاره رو فسخ میکنم که برم کانادا و این پول دستم میاد دوباره. با این اوصاف آیا ارائه اجاره نامه میتونه سندی مبنی بر استطاعت مالی برام باشه؟
    2. به من فاند 19 هزار دلاری از طرف دانشگاه داده شده، 3،700 دلار خود استاد قراره بهش اضافه کنه و 5 هزار دلار هم award تخفیف شهریه دارم. توی نامه فاندی که برام اومده فقط 19 هزارتا ذکر شده. راهی هست که من بقیشم بتونم به سفارت ثابت کنم به نظرتون؟
    3. من با خانمم میخوام اقدام کنم برای ویزا. به نظرتون ارائه گواهی تمکن مالی و اسناد ملکی پدر و مادر ایشون هم میتونه کمک کننده باشه تو بررسی ویزای ما؟
    4. اجاره نامه ی خونه ای که الان ساکنش هستم میتونه به عنوان Social tie به حساب بیاد؟

پیشاپیش ممنون از کمک هاتون
    "Be the change,you wanna see in the world"

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aidyour نمایش پست ها
    1. اگه شما با ارائه ی مدارکی نشون بدین که این پول مال شماست و به محض اومدن ویزا فسخ میشه، با توضیح خوب، بله، میتونه باشه. ولی در کل اسطاعت مالی اون پولیه که شما به صورت تقدی توی حسابتون نشونشون میدین. این مورد بیشتر میتونه یه تای بک هوم باشه.
    2.از استاد نامه ای بگیرین برای نشون دادن اون 3.7 تا، و اون ادعای دانشگاه رو هم اگه ایمیل هستش، پی دی اف کنیدو اتچ کنید به فایلهاتون.
    3. بله میتونه. شما کافیه توی مدارکتون بنویسید که این دو نفر ساپورتر مالی شما هستن و بعد اسناد مالیشون رو ارائه بدین.
    4. همونطور که توی مورد 1 گفتم، اگر که 80 میلیون ذکر خواهد شد،تای خیلی خوبی هست.

خیلی ممنون از پاسختون. یه جاهایی خوندم که نوشته بودن اگه ساپورتر پدر و مادرتون نیستن لازمه که ضمانت محضری بدن واسه حمایت مالیتون. حالا پدر خانم و مادر خانم من چه حکمی دارن اینجا؟ به نظرتون لازمه تعهد بدن؟ آخه در واقع فقط محض اطمینان داریم اینکار رو میکنیم اونم واسه هزینه های خانمم. خودم که هم فاند دارم هم الان تو حسابم هست یه مقدار هم پول رهن بعد از فسخ قرارداد دستم میاد. حالا که پدر مادر ایشون هستن ضمانت نامه لازم دارن یا نه؟
    یه سوال هم راجع به نامه ای داشتم که یه عده میگن اگه از یه شرکت بگیرید مبنی بر اینکه پس از تحصیلات شما رو استخدام میکنه میتونه social tie خوبی باشه. من میتونم از یه شرکت با قدمت 1 سال یه نامه اینطوری بگیرم. حقیقتا کار نکردم اونجا ولی میتونم ازشون نامه بگیرم که بعد از برگشت استخدامم می کنن. میخواستم ارزش این نامه این چنینی رو بدونم و اینکه اگه کسی قالبی واسش داره ممنون میشم خیلی اگه بذاره واسم.

سلام.
    برای دوره های ۲ ساله بدون فاند، اگر BS به اندازه یکسال ارائه کنیم، نمیشه ویزا گرفت؟
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

سلام دوستان گرامی
    یک سوال داشتم
    ما یک دوست خانوادگی در کانادا داریم آیا ایشون میتونه به عنوان ساپورتر مالی تعهد بده؟

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان به نظرتون این متن در پاسخ به سوال در مورد source of funding که باید توی letter of explanation بیاریم مناسب و کافی هست ایشالا؟

My studies and living in Canada will be funded through different sources. Firstly, Queen’s University has offered me a funding package of 27,700 $ from which 14,700 $ goes to my tuition fees. The remaining 13,000 $ is sufficient for a simple single life in Kingston but as my wife is accompanying me to Canada, we need more money for a high quality living. Thus, we turned the saving that we had in the form of golden coins and US Dollars into IR Rials which became equal to around 35,000 CAD $ and deposited it into our bank accounts . This saving was achieved mainly from our wedding gifts, however, we had also invested a portion of our money in my brother and father in law’s wholesaling business which was so profitable for us. In addition to these sources, my parents and my wife’s parents maintain acceptable financial conditions and they have guaranteed to support us in case of any financial need with pleasure so that there will be no worries about money matters during our stay at Canada.

Junior Member

سلام دوستان. من بعد از خوندن این فروم کاملا گیج شدم. ممنون میشم راهنماییم کنید. آیا کسی که فول فاند بگیره نیازی به اثبات استطاعت مالی داره؟ و حتما باید از طریق ملک اقدام بشه؟ یا از طریق حساب بانکی هم میشه این کار رو کرد؟

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط asal_a نمایش پست ها
    سلام دوستان. من بعد از خوندن این فروم کاملا گیج شدم. ممنون میشم راهنماییم کنید. آیا کسی که فول فاند بگیره نیازی به اثبات استطاعت مالی داره؟ و حتما باید از طریق ملک اقدام بشه؟ یا از طریق حساب بانکی هم میشه این کار رو کرد؟
    سلام دوست عزیز شما فرقی نداره فاند دارید یا نه.باید برای سفارت هر آنچه که خودتون دارید یا والدین دارن رو داخل مدارک بزارید و ارائه بدید حتما برای حساب های بانکی که یا خودتون و یا والدین دارن از بانک مربوطه نامه تمکن مالی بگیرید هم چنین اسنادی شامل سند خونه و یا مغازه و هر آنچه که هست رو بدید دارالترجمه ترجمه کنن و حتما بزارید این مساله ربطی به فاند نداره و همه کسانی که میخوان برای ویزای کانادا حالا چه دانشجویی و یا چه کاری و یا ویزیتوری اقدام کنن ارائه بدن.مساله فاند داشتن خوبه اما نمیتونه کافی باشه برای مسائل مالیتون چون فاند میتونه خیلی راحت از جایی که بهتون فاند میدن قطع بشه و اون وقت هست که منابع مالی دیگه ای اهمیت پیدا میکنن. اسناد و مدارک مالی هم برای مساله مالی خوبه و تقویتش میکنه هم برای مساله برگشت به ایران (تای).به طور کلی باید شما مدارکی رو ارائه بدید که سفارت متوجه بشه که شما از جایگاه خوب اقتصادی و اجتماعی برخوردار هستید.

سلام دوستان
    یه سوال، من ترجمه سند خونه پدرم رو که تاریخش برای اوایل سال 2014 هست، دارم. میخوام دوماه دیگه برای ویزا اقدام کنم، این ترجمه ای که دارم به درد میخوره یا باید دوباره ترجمه کنم؟
    در کل تاریخ ترجمه اسناد باید حداکثر تا چه مدتی قبل از درخواست برای ویزا باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)