صفحه 560 از 627 نخستنخست ... 60460510550551552553554555556557558559560561562563564565566567568569570610 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,591 تا 5,600 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

سلام
    نوع حساب بانکی که از آن نامه موجودی و گردش مالی تهیه میشه، مهمه؟ مثلا حساب های کوتاه مدت مشکل ندارن؟ حتما باید حساب جاری باشه؟
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام
    نوع حساب بانکی که از آن نامه موجودی و گردش مالی تهیه میشه، مهمه؟ مثلا حساب های کوتاه مدت مشکل ندارن؟ حتما باید حساب جاری باشه؟
    سلام نه هر حسابی که پول نقد به حساب بیاد جاری کوتاه مدت قرض الحسنه! فرقی نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سبز نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال، من ترجمه سند خونه پدرم رو که تاریخش برای اوایل سال 2014 هست، دارم. میخوام دوماه دیگه برای ویزا اقدام کنم، این ترجمه ای که دارم به درد میخوره یا باید دوباره ترجمه کنم؟
    در کل تاریخ ترجمه اسناد باید حداکثر تا چه مدتی قبل از درخواست برای ویزا باشه؟
    سلام
    مجدد ترجمه کنید
    بستگی به هر مدرکی داره مثلا سو پیشینه یک ماه اعتبار داره و گواهی حساب گفته میشه بهتره تا یک ماه قبل گرفته شده باشه سند ملکی معمولا تا 6 ماه مشکل نداره.

Junior Member

با سلام. دوستان بنده از یک دانشگاه در کانادا پذیرش گرفتم. من برای ویزای دانشجویی و همسرم برای OWP اقدام به اخذ ویزا خواهیم کرد. برادرم سیتیزن کاناداست و شغل آزاد داره. الان این سوالات رو دارم:
    ۱- آیا بهتره برادرم اسپانسرم بشه یا خودم یا والدینم؟
    ۲- اگر برادرم اسپانسر من بشه برای خانمم هم میتونه بشه یا یه نفر دیگه لازمه؟
    ۳- برادرم علاوه بر موجودی حسابش مدارک دیگری هم باید ارائه بده یا خیر؟
    ۴- خانمم جدا اپلیکیشن پر میکنه یا من که پر میکنم همزمان سوالاتی پرسیده میشه و در آن واحد پرونده تشکیل میشه؟
    با سپاس از وقتی که بابت مطالعه و پاسخگویی میگذارید

سلام
    دوستان خانواده من برای ادامه تحصیلم ملکی رو فروختن و تقریبا هزینه 2 سال تحصیل و زندگی در استان کبک رو جور کردیم.
    گردش مالی زیادی ندارم و یکدفعه نزدیک 40-50 هزار دلار وارد حسابم شده. آیا برای ارائه مدرک تمکن مالی به مشکل برمیخورم و مجبور میشم بگم که این پول رو از کجا آوردم؟ اگر چنین اتفاقی بیوفته، مبحث تای برام دردسر نمیشه (چون ملکی رو فروختم)؟
    گردش مالی خانواده هم معمولی و کارمندی هستش. البته برای ترم پاییزه قصد اقدام کردن دارم و تا اون موقع میتونم کاری کنم که گردش مالی متناسب با پولم ایجاد بشه (حداقل در حساب والدینم).اما بهمون گیر نمیدن که با حقوق کارمندی چطور گردش مالی ماهی حدود 10-20 میلیون دارید؟ بهترین کاری که میتونم بکنم تا برای ارائه مدارک تمکن مالی بهم گیر ندن چی هست؟ ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.

Junior Member

سلام باتوجه به افزایش نرخ ارز برای من که میخام برم کبک ، و فاند دارم تو حساب بانکیم چقدر باید ریالی داشته باشم به نظرتون؟

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر چند تا سوال داشتم
    1) از دانشگاه پذیرش بدون فاند گرفتم، میخوام از سه نفر به عنوان حامی مالی استفاده کنم، مشکلی نداره یا دو نفر کافیه ؟
    2) میشه از قولنامه ملکی هم به جای سند استفاده کرد،؟ چون سند خونه هنوز اماده نشده
    3) بعضی از دوستان از موجودی بانکی به جای گردش حساب استفاده کردن نظر شما چیه؟

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط saman763 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر چند تا سوال داشتم
    1) از دانشگاه پذیرش بدون فاند گرفتم، میخوام از سه نفر به عنوان حامی مالی استفاده کنم، مشکلی نداره یا دو نفر کافیه ؟
    2) میشه از قولنامه ملکی هم به جای سند استفاده کرد،؟ چون سند خونه هنوز اماده نشده
    3) بعضی از دوستان از موجودی بانکی به جای گردش حساب استفاده کردن نظر شما چیه؟
    سلام
    1)تو فرمایی که من پر کردم مهم مجموعه؛ حالا هرطوری اثبات میکنین
    2)نمیدونم اینو
    3)منم همون موجودی بانکی رو زدم.
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Junior Member

با سلام خدمت دوستان و تشکر از مطالب مفیدتان
    اینجانب پذیرشی از یک کالج پابلیک یا همون دولتی در دوره Post secondary Business Administration در ونکوور دریافت کرده ام و به عنوان deposit مبلغ 6000 دلار پرداختی داشته ام تا LOA را برایم میل کردند.(لازم به ذکر است کل مبلغ شهریه برای این دوره که 2 ساله است 24000 دلار کانادا است)
    بنده در BS خود مبلغ 18000 دلار را در نظر گرفته ام و همچنین سند ملکی و سند ماشین به نام خودم موجود هست و خانواده ساپورتر خواهند بود. حال سوالم این است که در BS که شامل 10000CAD+ شهریه برای سال اول می باشد این 6000 دلار deposit محسوب می شود؟ و همچنین 18000 دلار در حساب اینجانب برای BS شخص خودم کافی خواهد بود؟
    و اینکه آیا باید کل شهریه دو سال را در BS که می شود 24000 + 10000 ارائه داد یا شهریه یکسال را؟

ممنون از مساعدت شما

ویرایش توسط namd : February 18th, 2018 در ساعت 01:27 PM

Junior Member

خیلی ممنون از پاسخگویی
    شما از حامیان مالی فیش حقوقی هم ارایه کردین؟ چون حامیان من بازنشسته هستن ،
    نقل قول نوشته اصلی توسط albert1370 نمایش پست ها
    سلام
    1)تو فرمایی که من پر کردم مهم مجموعه؛ حالا هرطوری اثبات میکنین
    2)نمیدونم اینو
    3)منم همون موجودی بانکی رو زدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)