صفحه 574 از 627 نخستنخست ... 74474524564565566567568569570571572573574575576577578579580581582583584624 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,731 تا 5,740 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

سلام
    شهریه من حدود 6500$ است.در حساب پدرم 90 م پول موجوده که میشه حدود 20000$. آیا این کافیه؟ مبالغ دیگه ای مثل استودنت فی و هزینه کتاب که در نامه ادمیژن اومده هم باید به شهریه اضافه کنم؟
    2- من حدود 15000$ نقد دارم, به نظرتون میشه ازش عکس بگیرم توی مدارک بنک استیتمنت بگذارم؟
    سپاس فراوان
    PLUS VLTRA

نقل قول نوشته اصلی توسط pep نمایش پست ها
    سلام
    شهریه من حدود 6500$ است.در حساب پدرم 90 م پول موجوده که میشه حدود 20000$. آیا این کافیه؟ مبالغ دیگه ای مثل استودنت فی و هزینه کتاب که در نامه ادمیژن اومده هم باید به شهریه اضافه کنم؟
    2- من حدود 15000$ نقد دارم, به نظرتون میشه ازش عکس بگیرم توی مدارک بنک استیتمنت بگذارم؟
    سپاس فراوان
    بله باید تمام هزینه های اضافی رو اضافه کنید. اگر این شهریه فقط یک ترم هست خیر ۲۰ هزار کافی نیست باید برای شهریه سال اول (نه ترم اول) بعلاوه ۱۰ هزار دلاز کانادا تمکن داشته باشید.
    عکس گرفتن از پول نقد ایده خوبی نیست! ولی اگر میخواید انجام بدید روی یک برگه کاغذ اسم و مشخصات و تاریخ روز رو بنویسید و بذارید کنار پول ها موقع عکس گرفتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط pep نمایش پست ها
    سلام
    سپاس فراوان
    میزان تمکن مالی هزینه ی یکسال تحصیل و یکسال زندگی هست برای هر نفر
    میتونین اعلام کنید اما عکس گرفتن چندان جالب نیست خب این پول رو اگه توو صندوق امانات بانک داشتید می شد مدرک اون رو ارایه داد و بهتر بود

سلام دوستان
    چندتا سوال دارم ممنون میشم اگه کسی میدونه پاسخ بده:
    1- امکان اینکه عموی من اسپانسر مالی من باشه هست؟ اگه اره تاثیری توی شانس گرفتن ویزا داره؟
    2- مبلغ یکسال شهریه + یکسال زندگی باید در حساب من باشه یا اسپانسرم؟
    3- بانک توی نامه تمکن مالی دلار رو دولتی مینویسه، مبلغ مورد نظر باید به ارز ازاد باشه حتما؟
    4- اگه منبع درامد اسپانسر فقط اجاره هایی باشه که از دو تا اپارتمان میگیره کافیه؟
    ویرایش توسط Nastarannnn : July 24th, 2018 در ساعت 06:42 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarannnn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چندتا سوال دارم ممنون میشم اگه کسی میدونه پاسخ بده:
    1- امکان اینکه عموی من اسپانسر مالی من باشه هست؟ اگه اره تاثیری توی شانس گرفتن ویزا داره؟
    2- مبلغ یکسال شهریه + یکسال زندگی باید در حساب من باشه یا اسپانسرم؟
    3- بانک توی نامه تمکن مالی دلار رو دولتی مینویسه، مبلغ مورد نظر باید به ارز ازاد باشه حتما؟
    4- اگه منبع درامد اسپانسر فقط اجاره هایی باشه که از دو تا اپارتمان میگیره کافیه؟
    1- بله امکانش هست ولی طبعا نسبت به موجودی پول در حساب شخصی تون شانستون کمتر میشه.
    2- میتونه بین حساب های مختلف تقسیم شه.
    3- نرخ دولتی مبنای سفارت هست.
    4- منبع درآمد مهم نیست موجودی حساب مهمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Caterforall نمایش پست ها
    1- بله امکانش هست ولی طبعا نسبت به موجودی پول در حساب شخصی تون شانستون کمتر میشه.
    2- میتونه بین حساب های مختلف تقسیم شه.
    3- نرخ دولتی مبنای سفارت هست.
    4- منبع درآمد مهم نیست موجودی حساب مهمه.
    خیلی ممنونم از پاسختون دوست عزیز
    1- یعنی اگه عموم اسپانسر باشه دیگه در مورد وضعیت مالی پدر و مادرم لازم نیس چیزی ارایه بدم درسته؟
    2-در مورد اینکه گفتین موجودی حساب شخصی من اگه کم باشه شانس کمتر میشه، ولی توی همین فروم یه دوستی نوشته بودن اگه خود شخص با توجه به سابقه کار کم و جوان بودن پول زیادی داشته باشه نکته منفی هست.
    من علاوه بر اسپانسرم که عموم هست و موجودی و درامد خیلی خوبی داره، خودم هم امکان اینکه حدود 250 میلیون توی حسابم موجودی(نه گردش حساب) داشته باشم رو دارم.
    یعنی به نظرتون این کارو بکنم بهتره؟
    ویرایش توسط Nastarannnn : July 24th, 2018 در ساعت 08:59 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarannnn نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون دوست عزیز
    1- یعنی اگه عموم اسپانسر باشه دیگه در مورد وضعیت مالی پدر و مادرم لازم نیس چیزی ارایه بدم درسته؟
    2-در مورد اینکه گفتین موجودی حساب شخصی من اگه کم باشه شانس کمتر میشه، ولی توی همین فروم یه دوستی نوشته بودن اگه خود شخص با توجه به سابقه کار کم و جوان بودن پول زیادی داشته باشه نکته منفی هست.
    من علاوه بر اسپانسرم که عموم هست و موجودی و درامد خیلی خوبی داره، خودم هم امکان اینکه حدود 250 میلیون توی حسابم موجودی(نه گردش حساب) داشته باشم رو دارم.
    یعنی به نظرتون این کارو بکنم بهتره؟
    ۱- بله درسته
    ۲- من چنین چیزی نگفتم. گفتم اگر موجودی کافی برای دریافت ویزا در حساب شخص خودتون باشه بهار از اینه که در حساب شخص ثالث باشه. خیر اگر در حساب شخص دیگه ای مبلغ کافی دارید نیاز به حساب خودتون نیست.

Junior Member

سلام
    دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید در مورد شرایط من /

۱) بنده ۳ سال هست در ترکیه اقامت قانونی دارم و میخواهم برای همسرم اقدام کنم برای ویزای تحصیلی و ( در نهایت بعد از چند ماه خودم به عنوان ویزای همراه ) ۲ بانک در ایران و یک بانک در ترکیه گردش مالی بدی ندارم ( مانده ندارم ولی گردش خوبی همیشه داشتم ۴-۵ سال ) میخواستم ببینم اینکه از قبل گردش بوده ولی مانده نداشتم الان پول بریزم و مانده پرینت ۶ ماهه بگیرم کافیه ؟ اوکی هست ؟
    ۲) با توجه به اینکه هزینه ۱ سال تحصیل و ۱۵ تا و ۱۰ تا بابت خرج باید نشان داده شود که میشود ۲۵ هزار دلار کانادایی ( ما میگیم ۳۰ تا ) ایا معادل این مبلغ با نرخ دولتی ( حدود ۱۰۰ میلیون ت ) توی حساب ایران باشد کافیه ؟ یا معادل نرخ ازاد مانده میخوهد که میشه ۲۰۰ میلیون ؟

گپ تحصیلی / معدل / سن خانم کاملا نرمال و خوبه و برای بالای بردن شانس ویزا اول ایشون تنهایی در خواست ویزا میدهد و من بعد از ۲ ماه به عنوان همراه.

۳) جدا از گرفتن پذیرش که اکی هست / سن معدل رشته که اوکی هست شرایطشون / عدم درخواست ویزای بنده برای نشون داد وابسطی و دلیل برگشت و همچنین اقامت قانونی در ترکیه / در کنار شرایط تمکن مالی در بالا اعلام شد . چیزی دیگری هست که بخواهم در موردش فکر و برنامه داشته باشم ؟

ممنون از همگی

Junior Member

سلام. دوستان من متاهل هستم. پدرم میتونه من و همسرم رو ساپورت کنه؟ خونه داریم به نام خودمون ولی پول نقد نداریم
    لازمه که پول به حساب من انتقال پیدا کنه؟ چه قدر باید بمونه تو حساب؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoala نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید در مورد شرایط من /

۱) بنده ۳ سال هست در ترکیه اقامت قانونی دارم و میخواهم برای همسرم اقدام کنم برای ویزای تحصیلی و ( در نهایت بعد از چند ماه خودم به عنوان ویزای همراه ) ۲ بانک در ایران و یک بانک در ترکیه گردش مالی بدی ندارم ( مانده ندارم ولی گردش خوبی همیشه داشتم ۴-۵ سال ) میخواستم ببینم اینکه از قبل گردش بوده ولی مانده نداشتم الان پول بریزم و مانده پرینت ۶ ماهه بگیرم کافیه ؟ اوکی هست ؟
    ۲) با توجه به اینکه هزینه ۱ سال تحصیل و ۱۵ تا و ۱۰ تا بابت خرج باید نشان داده شود که میشود ۲۵ هزار دلار کانادایی ( ما میگیم ۳۰ تا ) ایا معادل این مبلغ با نرخ دولتی ( حدود ۱۰۰ میلیون ت ) توی حساب ایران باشد کافیه ؟ یا معادل نرخ ازاد مانده میخوهد که میشه ۲۰۰ میلیون ؟

گپ تحصیلی / معدل / سن خانم کاملا نرمال و خوبه و برای بالای بردن شانس ویزا اول ایشون تنهایی در خواست ویزا میدهد و من بعد از ۲ ماه به عنوان همراه.

۳) جدا از گرفتن پذیرش که اکی هست / سن معدل رشته که اوکی هست شرایطشون / عدم درخواست ویزای بنده برای نشون داد وابسطی و دلیل برگشت و همچنین اقامت قانونی در ترکیه / در کنار شرایط تمکن مالی در بالا اعلام شد . چیزی دیگری هست که بخواهم در موردش فکر و برنامه داشته باشم ؟

ممنون از همگی
    ۱- بله کافی و اوکی هست.
    ۲- نرخ دولتی
    ۳- مدرک زبان و گواهی عدم سوپیشینه ترکیه (راهنما در لینک زیر) فراموش نشه.
    https://www.canada.ca/en/immigration...ow/turkey.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)