صفحه 575 از 627 نخستنخست ... 75475525565566567568569570571572573574575576577578579580581582583584585625 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,741 تا 5,750 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehm12345 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من متاهل هستم. پدرم میتونه من و همسرم رو ساپورت کنه؟ خونه داریم به نام خودمون ولی پول نقد نداریم
    لازمه که پول به حساب من انتقال پیدا کنه؟ چه قدر باید بمونه تو حساب؟
    ممنون
    بله پدر میتونه لازم به انتقال پول هم نیست. ایشون باید محضری یا غیرمحضری تعهد بدن. شناسنامه ایشون رو هم برای اثبات رابطه ترجمه کنید. مبلغ رو از لینک زیر حساب کنید:
    https://www.canada.ca/en/immigration...documents.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Caterforall نمایش پست ها
    ۱- بله کافی و اوکی هست.
    ۲- نرخ دولتی
    ۳- مدرک زبان و گواهی عدم سوپیشینه ترکیه (راهنما در لینک زیر) فراموش نشه.
    https://www.canada.ca/en/immigration...ow/turkey.html

ممنون و تشکر

۱) پس در واقع برای هزینه های ۱ سال که میشه حدود ۳۰ هزار دلار با نرخ دولتی که برابر با حدود ۱۰۰ میلیون هست ۱۰۰٪ کافی هست درسته؟

---

همچنین از طرف یکی از دوستان خواستن سوال زیر رو بپرسم

۲)در رابطه با تمکن مالی اگر من و بردادرم (ایشون فعلا مجارستان هستن ۱-۲ ساله ولی میخواد بیاد کانادا ) بخواهیم اقدام کنیم ( همزمان یا به فاصله ۱-۲ ما ) و خانواده به عنوان اسپانسر معادل ۶۰ میلیون ( ۲۰ هزار دلار کانادایی یا نرخ دولتی ) پول در حساب داشته باشیم و همچنین سند / ملک /خونه / باغ و شخص پدرم یا اسپانسر دکتر باشند با حقوق ۱۵-۲۰ میلیون میشه مدارک ملکی یا حقوق بالا رو به عنوان تمکن مالی ارايه کرد و احتمال رد شدن این تمکن ها کم است یا زیاد / ممنون ببخشید طولانی شد.
    ۳) پیشنهادی از بابت اینکه کی زودتر اقدام کند یا با هم اقدام کنن هم بدید عالی میشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مبلغ و چگونگي محاسبه Bank Statement

نقل قول نوشته اصلی توسط nnimaa نمایش پست ها
    1- شهریه + 10000 دلار در سال چیزیه که رسما می خوان ولی در عمل باید نشون بدین که در ایران وضع مالی خوبی دارین و قصد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل رو ندارین
    2-گردش حساب یا میانگین موجودی و تاریخ افتتاح حساب لازمه.
    3-اگر پدر یا مادر شما باشند مدرکی لازم نیست در غیر این صورت نمی دونم.
    4-نمی دونم ولی مراقب باشید که نسبت خانوادگی با شما نداشته باشد چون شانس رد شدن رو خیلی زیاد می کنه.
    سلام دوست عزیز..یعنی اگه فاند نباشیم و فقط پذیرش گرفته باشیم و کسیم اونجا نداشته باشیم....باید سالی 10000دلار که الان میشه یک 120 میلیون تو بانک داشته باشیم به علاوه شهریه؟ به علاوه سند خونه پدر مادر؟ و اگ واس همسرم ویزای owp بگیریم واس اونم تمکن مالی میخواد باز؟

نقل قول نوشته اصلی توسط na_sa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز..یعنی اگه فاند نباشیم و فقط پذیرش گرفته باشیم و کسیم اونجا نداشته باشیم....باید سالی 10000دلار که الان میشه یک 120 میلیون تو بانک داشته باشیم به علاوه شهریه؟ به علاوه سند خونه پدر مادر؟ و اگ واس همسرم ویزای owp بگیریم واس اونم تمکن مالی میخواد باز؟
    بله. طبق اون لینکی که در چند پست قبل هست مبلغ 10 تا سالیانه برای متقاضی اصلی و 4 تا برای همراه اول، و تازه اگه فرزندی دارید 3 تا هم برای اون (همراه دوم) لازمه که نشون بدید دارید برا سال اول. بعلاوه شهریه دانشگاه. چه فاند باشین چه نباشین باید یه جوری نشون بدید قادر به تامین ابن مبلغ در سال اول هستید. حالا یا باید موجودی حساب یا سند اموالتون رو بذارید یا یه ساپورتر (که هر کسی میتونه باشه ) با سند و مدرک معرفی کنید . سند ملکی که به نام پدر و مادر هست هم در صورتی ارزش داره که اونا ساپورتر شما باشن. البته از سند ملکی والدین بعنوان تای هم میشه استفاده کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط R0SE نمایش پست ها
    بله. طبق اون لینکی که در چند پست قبل هست مبلغ 10 تا سالیانه برای متقاضی اصلی و 4 تا برای همراه اول، و تازه اگه فرزندی دارید 3 تا هم برای اون (همراه دوم) لازمه که نشون بدید دارید برا سال اول. بعلاوه شهریه دانشگاه. چه فاند باشین چه نباشین باید یه جوری نشون بدید قادر به تامین ابن مبلغ در سال اول هستید. حالا یا باید موجودی حساب یا سند اموالتون رو بذارید یا یه ساپورتر (که هر کسی میتونه باشه ) با سند و مدرک معرفی کنید . سند ملکی که به نام پدر و مادر هست هم در صورتی ارزش داره که اونا ساپورتر شما باشن. البته از سند ملکی والدین بعنوان تای هم میشه استفاده کرد.
    سلام مجدد...اینارو با احتساب ارز دولنی میگید یا نه آزاد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط na_sa نمایش پست ها
    سلام مجدد...اینارو با احتساب ارز دولنی میگید یا نه آزاد؟
    ایشون هزینه ها رو به دلار گفتن
    نفر اول 10000 دلار کانادا، همراه اول 4000 دلار و ...
    البته بانک با نرخ ارز دولتی موجودی حساب شما رو اعلام می کنه

Junior Member

سلام دوستان
    همسر من فاند داره، اسپانسرم داره
    من که برای اپن ورک پرمیت دارم اقدام میکنم هم نیاز به اسپانسر جدا دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sls8756507 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همسر من فاند داره، اسپانسرم داره
    من که برای اپن ورک پرمیت دارم اقدام میکنم هم نیاز به اسپانسر جدا دارم؟
    راستش بنظر من که اگه مقدار داراییهاتون بعلاوه فاند منهای شهریه داره اون مبلغی که خود سی آی سی محاسبه کرده رو (برا متقاضی اصلی بعلاوه همراه/همراهها) پوشش میده، نیازی به مبلغ اضافه نیست. اما بعضی هم میگن همراه هم باید جداگانه استطاعت مالیش رو نشون بده. اگه نظر شخصی من رو میخواید میگم که فاند رو در مدارک مالی همسرتون بگذارید و حساب بانکی رو در مدارک خودتون. اما در client info همسرتون به این حساب بانکی بعنوان دارایی مشترکتون اشاره کنید. کلا هر مدرک یا سند مالی که دارید و در توانتون هست رو بگذارید. حالا اگه فاند مقدار قابل توجهی هست میتونید مابقی اسناد مالی رو در مدارک خودتون بگذارید و برای ایشون به همون فاند و اسپانسر اکتفا کنید.

Junior Member

سلام دوستان با این روند بالارفتن نرخ دولتی دلار و اینکه من شنیدم از 4200 به 8000 تومن رسیده.
    به نظرتون من پولی که تو بانک دارمو در بیارم و باهاش دلار بگیرم و وقتی مدارکم جور شد دوباره تبدیل کنم به پول ایرانو بذارم توی بانک واس استعلامی که کانادا میخواد...چون میترسم با همین پولی که دارم الان چندماه دیگه اصلا به 10000 دلار ودیعه بانکی نرسه

Junior Member

دوستان مدرک بانکی تمکن مالی من به یورو حساب شده برای کانادا، آیا مشکلی پیش میآره ؟ و آیا حدود صد هزار یورو جنبه منفی میتونه داشته باشه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)