صفحه 597 از 627 نخستنخست ... 97497547587588589590591592593594595596597598599600601602603604605606607 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,961 تا 5,970 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

سلام دوستان من سر دو راهیه زندگی ام! می خوام شما جای من بودید چکار می کردین. من پذیرش meng دارم به همین دلیل موضوع مالی تقریبا کل قضیه است. باید 30000 دلار حدودا نشان بدم. الان برای اسپانسر که هزینه یک ساله به نظرتون

1- از برادرم که تو امریکا ست و مهندسه با 120 هزار دلار درآمد سالیانه استفاده کنم؟ اگه این کار رو بکنم بد نمی شه بگن نمی خوای برگردی؟ من چیزی خاصی ندارم اینجا.
    2- یا از پدرم استفاده کنم که واقعا 300 میلیون نداره. 200 بتونه نشون و با پول این ور اون ور کردن و یه جورایی مدرک ساختن بشه 300 میلیون.

من از چند جا مشاوره گرفتم می گن از داخل ولی قلبم می گه دورغ گویی آخر عاقبت نداره!
    یه کار دیگه ای که می تونم بکنم اینه که برادرم شهریه ترم 1 رو واریز کنه بعد با استناد به آن برای ویزا با پدرم اقدام کنم. اون وقت شاید نخواد 300 میلیون درست کنم. ولی نمی دونم که این شدنی هست یا نه...

نقل قول نوشته اصلی توسط CrossRoads نمایش پست ها
    سلام دوستان من سر دو راهیه زندگی ام! می خوام شما جای من بودید چکار می کردین. من پذیرش meng دارم به همین دلیل موضوع مالی تقریبا کل قضیه است. باید 30000 دلار حدودا نشان بدم. الان برای اسپانسر که هزینه یک ساله به نظرتون

1- از برادرم که تو امریکا ست و مهندسه با 120 هزار دلار درآمد سالیانه استفاده کنم؟ اگه این کار رو بکنم بد نمی شه بگن نمی خوای برگردی؟ من چیزی خاصی ندارم اینجا.
    2- یا از پدرم استفاده کنم که واقعا 300 میلیون نداره. 200 بتونه نشون و با پول این ور اون ور کردن و یه جورایی مدرک ساختن بشه 300 میلیون.

من از چند جا مشاوره گرفتم می گن از داخل ولی قلبم می گه دورغ گویی آخر عاقبت نداره!
    یه کار دیگه ای که می تونم بکنم اینه که برادرم شهریه ترم 1 رو واریز کنه بعد با استناد به آن برای ویزا با پدرم اقدام کنم. اون وقت شاید نخواد 300 میلیون درست کنم. ولی نمی دونم که این شدنی هست یا نه...
    من اگر جای شما بودم برادرتون رو اسپانسر معرفی میکردم. به دلیل اینکه شما علاوه بر شهریه دانشگاه باید هزینه ی زندگی هم که حدود 10 هزار دلار حداقل باشه باید کاور کنید. به نظر من سعی کنید تای قوی معرفی کنید در عوض. مثلا بگید چون برادرم اونجاست من پدر و مادرم رو تنها نمیزارم یا جاب آفرو اینجور چیزای سفت و محکم.

Junior Member

دوستان این موضوع که میگین ایرانی ها باید هر ذو (گردش + موجودی) رو ارائه بدن رو کجا نوشته ؟
    میشه یه نفر به منم بگه . چون من الان دارم اسناد رو تکمیل می کنم رو سایت برای Study Permit چنین چیزی رو جایی از من نخواسته.
    حتی یکسری مدارک بیشتر برای دانشجویان ایرانی هست که سفارت آنکارا از دانشجویان ایرانی می خواد ولی این موارد شامل اون نمیشه.
    ( لینک فایل ارسالی سفارت ضمیمه شده در پست ) http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5816E.pdf

در بانک هم نامه تمکن به دو فرمت کاملا جدا میشه تهیه بشه یکی بر اساس گردش و دیگری بر اساس موجودی
    سایت هم یکی از اینها رو خواسته

تازه برخی دوستان میگن ویزا رد شده چون پول بعدش تو حساب نبوده. من تا جایی که میدونم هیچ جای دنیا بدون حکم قضایی اطلاعات حساب کسی رو در اختیار هیچ فردی نمیزارن. حالا حتی اون فرد یه سفارت دیگه باشه.
    مخصوصا تو ایران که کلا با دنیا ارتباطی نداره. حالا یه نفر به من توضیح بده سفارت چه شکلی جزئیات حساب رو بدست آورده ؟!!

این خیلی منطقی هست که یک دانشجو با فروش سهام، ملک و یا خودرو شخصی بخواد مخارج خودش رو تامین کنه .
    وقتی خیلی از دانشجوها حتی تا حالا شغلی نداشتن، حتی اگر این افراد گردش مالی نشون بدن یه نفر بگه چظوری این گردش رو می تونن توجیح کنن ؟!

من احساس میکنم یکسری از اطلاعات ارائه شده در این بحث بر اساس حقایق واقعی نیست و حاکی از شنیده ها است

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

سلام دوستان، من درمورد تمکن مالی واقعا گیج شدم،
    طبق گفته خود سایت cic یا باید گردش حساب 6ماه اخیر رو نشون داد یا کل مبلغ رو توی حساب داشته باشی، که من گردش حسابم خیلی ضعیفه اما میتونم شهریه یک سال + 11هزار دلار رو توی حسابم بزارم ، سوالی که من دارم اینه که چندروز باید اون پول توی حساب بمونه؟ یه سری میگن 48ساعت که بانک نامه رو صادر کنه و بعدش میشه برداشت، یه سری هم میگن که باید تا مدتی بمونه که سفارت اگه استعلام گرفت نفهمه که حساب خالی شده، کدومش درسته؟ تا جایی که من میدونم به علت قطع روابط دیپلماتیک دولت کانادا و ایران امکان استعلام از بانک ایران رو ندارن!

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin_Hide نمایش پست ها
    سلام دوستان، من درمورد تمکن مالی واقعا گیج شدم،
    طبق گفته خود سایت cic یا باید گردش حساب 6ماه اخیر رو نشون داد یا کل مبلغ رو توی حساب داشته باشی، که من گردش حسابم خیلی ضعیفه اما میتونم شهریه یک سال + 11هزار دلار رو توی حسابم بزارم ، سوالی که من دارم اینه که چندروز باید اون پول توی حساب بمونه؟ یه سری میگن 48ساعت که بانک نامه رو صادر کنه و بعدش میشه برداشت، یه سری هم میگن که باید تا مدتی بمونه که سفارت اگه استعلام گرفت نفهمه که حساب خالی شده، کدومش درسته؟ تا جایی که من میدونم به علت قطع روابط دیپلماتیک دولت کانادا و ایران امکان استعلام از بانک ایران رو ندارن!
    امکان استعلام که وجود نداره. اگر هم استعلام بگیرن میپرسن تو اون تاریخ و اون ساعت این مقدار پول تو حسابتون بوده یا نه؟ نه قبل و بعدش.
    ولی اگر گردش خوبی ندارید حتما حتما باید توضیح بدید این پول رو از کجا اوردید با سند و مدرک. یه هویی پول ریختن به حساب یه دلیل قوی باید داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط z_bluestar نمایش پست ها
    دوستان این موضوع که میگین ایرانی ها باید هر ذو (گردش + موجودی) رو ارائه بدن رو کجا نوشته ؟
    میشه یه نفر به منم بگه . چون من الان دارم اسناد رو تکمیل می کنم رو سایت برای Study Permit چنین چیزی رو جایی از من نخواسته.
    حتی یکسری مدارک بیشتر برای دانشجویان ایرانی هست که سفارت آنکارا از دانشجویان ایرانی می خواد ولی این موارد شامل اون نمیشه.
    ( لینک فایل ارسالی سفارت ضمیمه شده در پست ) http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5816E.pdf

در بانک هم نامه تمکن به دو فرمت کاملا جدا میشه تهیه بشه یکی بر اساس گردش و دیگری بر اساس موجودی
    سایت هم یکی از اینها رو خواسته

تازه برخی دوستان میگن ویزا رد شده چون پول بعدش تو حساب نبوده. من تا جایی که میدونم هیچ جای دنیا بدون حکم قضایی اطلاعات حساب کسی رو در اختیار هیچ فردی نمیزارن. حالا حتی اون فرد یه سفارت دیگه باشه.
    مخصوصا تو ایران که کلا با دنیا ارتباطی نداره. حالا یه نفر به من توضیح بده سفارت چه شکلی جزئیات حساب رو بدست آورده ؟!!

این خیلی منطقی هست که یک دانشجو با فروش سهام، ملک و یا خودرو شخصی بخواد مخارج خودش رو تامین کنه .
    وقتی خیلی از دانشجوها حتی تا حالا شغلی نداشتن، حتی اگر این افراد گردش مالی نشون بدن یه نفر بگه چظوری این گردش رو می تونن توجیح کنن ؟!

من احساس میکنم یکسری از اطلاعات ارائه شده در این بحث بر اساس حقایق واقعی نیست و حاکی از شنیده ها است
    Proof of funds to cover all your expenses:
    Copies of bank statements or bank book covering the past 6 months.
     Proof of assets such as real estate property, investments or other forms of income.
     If a person or organization outside Canada is funding your studies: detailed explanation letter
    and proof of financial capacity of that person or organization (employment letter, bank
    statements, proof of real estate property, etc.).
     If host in Canada will be funding your expenses: detailed explanation letter from your host
    indicating how you are related; their proof of income such as: employment letter, bank
    statements, the most recent copy of a Notice of Assessment from Revenue Canada or T4;
    and proof of their status in Canada (citizenship, permanent resident, valid authorization or
    permit holder, etc.)
    این توضیحی هست که آنکارا در رابطه با مدارک مالی داده. در این حد از شما میخوان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    exercise physiology

سلام دوستان
    برای تمکن میشه گردش حساب دوستم رو توی کانادا نشون بدم برای محکم کاری ؟ الان ویزای دانشجویی داره به همراه ورک پرمیت فول تایم
    خودم گردش 300 تومنی و موجودی 150 اماده کردم شهریه دانشگاهم سالی 15 هزار تاس

Junior Member

دوستان سلام من پذیرش مستر مجدد دارم و شوهرم بعنوان همراه دارم براش ویزیتوری درخواست میدم که بعدا براش درخواست ورک پرمیت کنیم‌.
    خودم علاوه بر فیش حقوقیم که گذاشتم برای تمکن توی بانک پاسارگاد یک حساب سپرده دارم ۱۰۰ میلیون و یک حساب دیگه هم که دریافت و پرداخت انجام میدم باهاش دارم که گردش ۴ ناهه ازش گرفتم که مجموع گردشش ۸۰۰ میلیون شد اما موجودیش ۱۵ میلیون بود
    شوهرم ۳ تا جواز کسب گذاشته و تمکن ۵۰ میلیون گرفت و گردش ۳ ماهه ۱ میلیارد تومان گرفته
    خواهرم رو بعنوان ساپورتر معرفی کردم که تعهد محضری داده که کل هزینه هنای من برای اقامت و تحصیل رو میده ( فقط هزینه های من ذکر شده توی تعهد چون دفتر خونه گفت اسم شوهرت لازم نیست)
    حساب سپرده خواهرم ۳۵۰ میلیون تومان هست که تمکنش رو گذاشتم با ترجمه شناسنامش
    دوستان این مدارک مالی کافیه،؟
    کم نیست برای شوهرم؟
    مهمه که درامد خواهرم از کجا؟

Junior Member

سلام همگی امیدورم خوب باشید
    من یه سوالی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان
    پول ما داخل صندوق سرمایه گذاری لوتوس هست و میتونیم ازش تمکن بگیریم آیا کافیه یا باید حتما گردش حساب هم نشون بدیم ؟
    سفارت تمکن صندوق وابسته به بانک رو قبول داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Negl نمایش پست ها
    سلام همگی امیدورم خوب باشید
    من یه سوالی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان
    پول ما داخل صندوق سرمایه گذاری لوتوس هست و میتونیم ازش تمکن بگیریم آیا کافیه یا باید حتما گردش حساب هم نشون بدیم ؟
    سفارت تمکن صندوق وابسته به بانک رو قبول داره ؟
    داشتن این گواهی خوبه ولی کافی نیست. گردش حساب با میانگین موجودی داستانش جداست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)