صفحه 599 از 627 نخستنخست ... 99499549589590591592593594595596597598599600601602603604605606607608609 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,981 تا 5,990 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

سلام دوستان ،
    من برای تمکن مالی یه مقدار مشکل دارم میخوام دوستان باتجربه راهنمایی کنن:

من یه ملکی دارم به ارزش 300 میلیون که 4 ماه دیگه میتونم بفروشم (بنا به دلایلی) و از طرفی برای ژانویه میخوام تحصیلی اقدام کنم برای کانادا....... همه میدونین که طبق سایت اداره مهاجرت موجودی و گردش حساب 4 ماهه اخیر رو میخوان، من نمیدونم چیکار کنم چون فرصت داره از دست میره،

آیا من میتونم از یکی از دوستان این مبلغ رو قرض بگیرم 1 هفته تو حساب باشه و از بانک بخوام نامه بده مجموع پول وارد شده در 4 ماهه اخیر ،و مجموع پول خارج شده در 4 ماهه اخیر و موجودی روز و بهم بده، آیا این کار جواب نمیده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezamou نمایش پست ها
    سفارت نرخ آزاد رو در نظر میگیره. من از یه آفیسر در این رابطه سوال کردم ایشون گفتن ما از وضعیت بازار ارز در ایران مطلعیم و نرخ روز رو رصد میکنیم.
    سلام دوست عزیز
    من این موضوع رو از یه جای دیگم خونده بودم ، آیا شما مطمئن هستین؟ واقعا سخت شده!

نقل قول نوشته اصلی توسط reza4344 نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    من برای تمکن مالی یه مقدار مشکل دارم میخوام دوستان باتجربه راهنمایی کنن:

من یه ملکی دارم به ارزش 300 میلیون که 4 ماه دیگه میتونم بفروشم (بنا به دلایلی) و از طرفی برای ژانویه میخوام تحصیلی اقدام کنم برای کانادا....... همه میدونین که طبق سایت اداره مهاجرت موجودی و گردش حساب 4 ماهه اخیر رو میخوان، من نمیدونم چیکار کنم چون فرصت داره از دست میره،

آیا من میتونم از یکی از دوستان این مبلغ رو قرض بگیرم 1 هفته تو حساب باشه و از بانک بخوام نامه بده مجموع پول وارد شده در 4 ماهه اخیر ،و مجموع پول خارج شده در 4 ماهه اخیر و موجودی روز و بهم بده، آیا این کار جواب نمیده؟
    موجودی کافیه

این گردش حساب کی گفته؟ کجا گفته؟ چرا اینجا پخش شده
    بعدش 6 ماه
    و خیر نمی شود بگیری و....

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

دوستان من برای تمکن مالی به مشکل برخوردم، چون قرار بود از فروش خونه مبلغ تامین بشه که توی این بازار راکد نشده تا الان
    اگه کسی رو میشناسین که به مدت 72ساعت مبلغ تمکن رو به من در قبال گرو گذاشتن سند خونه(به ارزش سه برابر مبلغ) و چک تا 20درصد بالای مبلغ قرض بده + هزینه های دیگه ش، لطفا پیغام شخصی بدین
    ممنونم

Junior Member

سلام به دوستان من گردش حساب 4 ماهه گرفتم 60 صفحه شده همه این 60 صفحه را باید آپلود کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Feri13633 نمایش پست ها
    سلام به دوستان من گردش حساب 4 ماهه گرفتم 60 صفحه شده همه این 60 صفحه را باید آپلود کنم؟
    مسلماً خیر. در گزارش گردش حساب و موجودی انگلیسی از بانک، فقط در یک برگه میزان کل ورودی و خروجی از حساب ذکر میشه که همون رو ارایه میدید.

Junior Member

تو این سایت زده بانک استیتمنت برای 4 ماهه گذشته
    https://www.canada.ca/en/immigration...documents.html

Proof of financial support

You must prove that you can support yourself, and the family members who come with you, while you are in Canada.
    You can prove your funds with:

• proof of a Canadian bank account in your name, if you have transferred money to Canada
    • Guaranteed Investment Certificate (GIC) from a participating Canadian financial institution
    • proof of a student/education loan from a bank
    • your bank statements for the past four months
    • a bank draft that can be converted to Canadian dollars
    • proof you paid tuition and housing fees
    • a letter from the person or school giving you money or
    • proof of funding paid from within Canada, if you have a scholarship or are in a Canadian-funded educational program.

آن چیه؟

این درسته و برای ایرانیان هست و ۶ ماه است. ۴ ماه رد ویزا به علت مالی میشه

http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/forms/IMM5816E.pdf

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of System Science - University of Ottawa

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezamou نمایش پست ها
    سفارت نرخ آزاد رو در نظر میگیره. من از یه آفیسر در این رابطه سوال کردم ایشون گفتن ما از وضعیت بازار ارز در ایران مطلعیم و نرخ روز رو رصد میکنیم.
    خواهر زاده من سال گذشته که دلار به 17000 تومن رسیده بود، دولت بهش ارز 4200 تومنی داد. آفیسر اگر بازار ارز رو پیگیری میکنه پس باید بدونه که دولت ارز با نرخ پایه هم به دانشجوها میده. اونها نمیدونن دولت به چه کسانی ارز دولتی میده پس نمیتونن بر اساس نرخ بازار آزاد قضاوت کنند. الان همه دارند با نرخ ارز پایه گواهی تمکن مالی میگیرن پس همه باید ریجکت بشن دیگه . چطور ویزا میگیرن؟

در ضمن فرض کنید یک نفر بیاد بر اساس نرخ بازار آزاد گواهی تمکن مالی بگیره که تو همون برگه نرخ ارز رو به قیمت پایه نوشته. و همونطور هم که میدونیم، اگر تو ویزای دانشجویی موجودی حسابت زیاد باشه،در شرایط خاص میتونه پوینت منفی بحساب میاد. اگر بر اساس نرخ ارز پایه و همونی که تو برگه نوشته روی شما قضاوت کنه چی؟ ریسک تهیه ی تمکن مالی به نرخ آزاد به نظر من زیاده. وقتی بانک تو برگه مشخص کرده نرخ ارز چقدره ، اونها هم باید همین رو در نظر بگیرن.

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

الان تو همه فروم ها قسمتی که مربوط به تمکن مالی کاناداس یه عده میگن بانک 4200 حساب میکنه یه عده میگن بازار آزاد! یه عده میگن خود سفارتم بازار آزاد رو حساب میکنه! باز یه عده میگن نه از بازار ایران اطلاعی نداره! یکی که اخیر تمکن گذاشته و ویزاش هم اومده بگه آخر سر داستان چیه! شدیم کلاف سر در گم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)