صفحه 603 از 627 نخستنخست ... 103503553593594595596597598599600601602603604605606607608609610611612613 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,021 تا 6,030 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

با سلام
    یک سوالی داشتم در مورد اسپانسر مالی از داخل کانادا. مثلا اگر خواهر بنده بخواهد اسپانسر مالی تحصیل من بشه ( هزینه دانشگاه و یک سال زندگی حدود 40 هزار دلار میشه ) ، حتما باید 40 هزار دلار را نقد داشته باشه داخل حسابش یا همینکه اعلام کنه مسئولیت مالی تحصیل و زندگی من را قبول کرده ، کافیه ؟
    و اینکار را کجا باید بره انجام بده ؟ ( منظورم تهیه ی نامه ی اسپانسر شدن هست )
    ممنون میشم پاسخ بدین.

دوستان من نامه از بانک گرفتم با نرخ دولتی موجودی 170 هزار دلار کانادا نشون میده. در ظاهر عدد زیادیه ولی برای کاور کردن هزینه ها با نرخ آزاد کافیه. (پذیرش بدون فاند M.Eng)
    آیا لازمه این نکته رو راجع به شرایط نرخ های ارز در ایران توی کاور لتر صادقانه توضیح بدم؟ بزرگ بودن عدد یکمی نگرانم کرده.

توی explanation letter اشاره کردم که منشاء این مبالغ شامل کمک هزینه تحصیل از طرف خانواده و جمع پس اندازم و پاداش هایی که توی چند سال کار کردن جمع کردم هستش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshadn نمایش پست ها
    دوستان من نامه از بانک گرفتم با نرخ دولتی موجودی 170 هزار دلار کانادا نشون میده. در ظاهر عدد زیادیه ولی برای کاور کردن هزینه ها با نرخ آزاد کافیه. (پذیرش بدون فاند M.Eng)
    آیا لازمه این نکته رو راجع به شرایط نرخ های ارز در ایران توی کاور لتر صادقانه توضیح بدم؟ بزرگ بودن عدد یکمی نگرانم کرده.

توی explanation letter اشاره کردم که منشاء این مبالغ شامل کمک هزینه تحصیل از طرف خانواده و جمع پس اندازم و پاداش هایی که توی چند سال کار کردن جمع کردم هستش.
    لازم نیست دوست من توضیح بدید، این نرخ مورد تایید بانک مرکزی هستش. کافیه یک نگاه به سایتهای معتبر تبدیل واحد پولی بزنید. Currency exchange. میبیند که اونجا هم با همین واحد تبدیل میشه.

Junior Member

سلام دوستان
    چندتاسوال داشتم كه خيلي گير كردم نميدونم چيكاركنم
    وكيل مهاجرت به ماگفت فقط ١٠ هزار دلار داشته باشيد كافيه بااين ك من فاندندارم
    اماخودم متوجه شدم كه بايدهزينه شهريه رو هم داشته باشم
    الان دلار كانادا به نرخ رسمي حدودا٣٢٠٠ هست.ميخوام بدونم تمكن مالي برمبناي نرخ بانك مركزي هست يا آزاد؟
    من ميخوام همسرمم همراهم بياد مبلغ اضافه تري بايد داشته باشم؟گردش حساب بايدچندماهه باشه؟
    سند ملك و ماشين رو هم ميشه براي تمكن مالي ارائه داد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah1995 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چندتاسوال داشتم كه خيلي گير كردم نميدونم چيكاركنم
    وكيل مهاجرت به ماگفت فقط ١٠ هزار دلار داشته باشيد كافيه بااين ك من فاندندارم
    اماخودم متوجه شدم كه بايدهزينه شهريه رو هم داشته باشم
    الان دلار كانادا به نرخ رسمي حدودا٣٢٠٠ هست.ميخوام بدونم تمكن مالي برمبناي نرخ بانك مركزي هست يا آزاد؟
    من ميخوام همسرمم همراهم بياد مبلغ اضافه تري بايد داشته باشم؟گردش حساب بايدچندماهه باشه؟
    سند ملك و ماشين رو هم ميشه براي تمكن مالي ارائه داد؟
    لینک زیر مربوط به تمکن مالی هستش. سند ملک و ماشین به عنوان تای مالی محسوب میشه و نه تمکن مالی. و اینکه بانک تمکن رو با نرخ دولتی به شما میده ولی شما بهتره تمکن رو به اندازه ای قرار دهید که با نرخ آزاد درست در بیاد.
    https://www.canada.ca/en/immigration...documents.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_s نمایش پست ها
    لینک زیر مربوط به تمکن مالی هستش. سند ملک و ماشین به عنوان تای مالی محسوب میشه و نه تمکن مالی. و اینکه بانک تمکن رو با نرخ دولتی به شما میده ولی شما بهتره تمکن رو به اندازه ای قرار دهید که با نرخ آزاد درست در بیاد.
    https://www.canada.ca/en/immigration...documents.html
    ممنونم
    فقط اين كه تفاوت نرخ دولتي و آزاد خب خيلي زياد هست منم اون پول رونقد ندارم اگه بخوام به نرخ آزاد توي حساب بذارم.
    براي همين اگه ممكنه هركي اطلاعاتي داره كه اگه حتمابانرخ دولتي قبول ميكنن من همون انقدر روحساب بازكنم.

Junior Member

سلام دوستان.
    لطفا كسي ميدونه دقيق راهنمايي كنه.. :|
    من بايد قيمتي ك بانك مركزي ميزنه يعني٣٢٠٠ رو حساب كنم؟
    چون اگه بخوام باآزاد حساب كنم وقتي بانك تبديل به دلار ميكنه مبلغ زياد ميشه و خود اين براي آفيسر سوال ميشه
    چيكاركنيم؟

Junior Member

منم دقیقا همین سوال رو دارم ، اختلاف خیلی زیاد میشه . من دفعه اول 140000$ گذاشتم اما رد شد ویزام ، نظر همه اینه که زیاد نشون دادم . اما وقتی با نرخ آزاد حساب کردم همون شد: شهریه دو سال + ۱۱۰۰۰$ هزینه زندگی برای یک سال.

من از یه آفیسر کانادایی پرسیدم گفتن نرخ آزاد رو حساب میکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javad123javad نمایش پست ها
    سلام.
    من برای دانشگاه York مقطع دکتری پذیرش گرفتم. مقدار فاندی که تو نامه دانشگاه اختصاص داده شده 36,456 دلار هست. تو معرفی نامه به سفارت هزینه ها به این صورت ذکر شده
    Tuition Fees (non-professional programs)
    Books & Supplies
    Residence & Meals
    Health Care
    $18,000.00
    2,500.00
    13,460.00
    979.00
    Miscellaneous Expenses 3,700.00
    TOTAL 38,639.00

الان باتوجه به اینکه اختلاف مقدار فاند و هزینه تقریبا 2هزار دلار هست. نیاز به نامه تمکین مالی دار؟

سلام
    میدونم ارتباطی به بحث اینجا نداره اما سوالی ازتون دارم
    من تا الان هر چی اینجا خوندم مقادیر فاند کم بوده ولی مال شما خیلی عالیه
    میشه بفرمایید که رشتتون چیه و رزومه تون در چه حده که فاند خوبی گرفتید؟ یا رویه دانشگاه یورک اینه؟
    خیلی ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)