صفحه 604 از 627 نخستنخست ... 104504554594595596597598599600601602603604605606607608609610611612613614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,031 تا 6,040 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Banned

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط zhalegni نمایش پست ها
    سلام
    میدونم ارتباطی به بحث اینجا نداره اما سوالی ازتون دارم
    من تا الان هر چی اینجا خوندم مقادیر فاند کم بوده ولی مال شما خیلی عالیه
    میشه بفرمایید که رشتتون چیه و رزومه تون در چه حده که فاند خوبی گرفتید؟ یا رویه دانشگاه یورک اینه؟
    خیلی ممنونم
    دوست عزیز از این فانک مقدار 19000 تا شهریه کم میشه. همه فول فاند ها این رقم رو میگیرن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz13656 نمایش پست ها
    منم دقیقا همین سوال رو دارم ، اختلاف خیلی زیاد میشه . من دفعه اول 140000$ گذاشتم اما رد شد ویزام ، نظر همه اینه که زیاد نشون دادم . اما وقتی با نرخ آزاد حساب کردم همون شد: شهریه دو سال + ۱۱۰۰۰$ هزینه زندگی برای یک سال.
    بله حرف منم همينه وقتي مبلغ داخل حساب زياد باشه خودش يه احتمال قوي هست كه آفيسر رد كنه پرونده رو.
    من هرچقدر توي اينترنت سرچ كردم نوشته ارز دولتي.
    دوستان كسي هست كه شخصااقدام كرده باشه؟

Junior Member

ميشه بپرسم چطور از يه آفيسر اين سوال رو پرسيدين و كي؟

Junior Member

دوستان

برای ساپورت فردی که فول فاند است کدام را پیشنهاد می کنید؟ ۱. پدر فرد در ایران ۲. برادر فرد در همان شهر محل پذیرش در کانادا

ممنون می شم اگر نظرتون رو بگین

نقل قول نوشته اصلی توسط rgm نمایش پست ها
    دوستان

برای ساپورت فردی که فول فاند است کدام را پیشنهاد می کنید؟ ۱. پدر فرد در ایران ۲. برادر فرد در همان شهر محل پذیرش در کانادا

ممنون می شم اگر نظرتون رو بگین
    پدر فرد در ایران چون به نوعی تای هم محسوب میشن

Junior Member

با سلام خدمت همگی دوستان
    بیشتر مباحث رو خوندم ولی هنوز چندین مورد برام ابهام داره و نتونستم به جمع بندی برسم، اگر امکان داره و اطلاع دارید لطفا جواب سوالات من رو بدید چون واقعا ذهنم رو درگیر کرده، از طرفی دو سه تا از سوالات فکر میکنم سوال بقیه دوستان هم باشه. پیشاپیش ممنون

شرایط خودم: پذیرش دارم از دانشگاهی در کبک در مقطع دکترا، هر چند که استاد قولهایی برای فاند بهم داده تو ایمیلش ولی بطور رسمی نامه ای ندارم که بهش استناد کنم و فقط پذیرش دانشگاه رو فعلا دارم که تو اونم ذکر شده پذیرش کاندیشنال و باید ارائه بدی که هزینه های تحصیل، زندگی، شهریه و .... رو داری. با توجه به این شرایط:

1- سفارت در حال حاضر تمکن مالی رو میخواد یا گردش حساب 6 ماهه؟ تمکن تا جایی که من دیدم فقط مقدار پول رو در فلان تاریخ میزنه و در زیرش بدهکار و پستانکار بودن رو در طی 6 ماه گذشته ولی گردش حساب کلیه تراکنش ها رو به جزیییات میزنه-حالا کدوم نیازه؟تمکن یا گردش و یا هر دو؟

2- مشکل من مشکل اکثر ایرانی هاست، یعنی میتونم تمکن مالی رو زیاد کنم طی چند روز ولی گردش حسابم مشکل داره و اگه گردش حساب رو هم قرار باشه ارائه بدم معلوم میشه که پول زیادی مثلا طی دو سه روز به حساب من اومده و نزدیک وقت سفارتم بوده و تابلو میشه! چه راه حلی داره؟

3- به استناد سایت دانشگاه هزینه زندگی سالیانه حدود 13هزار تا و شهریه حدود 8 هزار تا هست که جمعا میشه 21 هزار تا سالیانه، من باید هزینه یکسال که حدود 21 هزار تا هست رو به سفارت ارائه بدم برای تمکن یا کل دوره دکترا که حدود 85 هزار تا میشه؟

4- تمکن مالی هر چی بیشتر باشه بهتره یا ممکنه تمکن خیلی زیادم مشکل ساز بشه؟ مثلا 150 هزار تا بزنم مشکلی داره یا حداکثر 80 90 تا بزنم یا همون 21 هزار تا سال اول رو؟کلا سقفی داره؟ (با توجه ب اینکه فاند ندارم)

5- در صورتیکه ساپورتر خودم باشم، میتونم تمکن مالی پدر و مادر رو هم در صورتیکه مبلغش خوب باشه بزارم؟(میدونم که ساپورتر یک نفر میتونه باشه ولی گذاشتن تمکن پدر و مادرم میتونه نکته مثبتی باشه؟ البته حساب اونها هم گردش نداره فقط تمکن میشه گرفت عملا)

6- در حالت کلی ساپورتر خودم باشم بهتره یا پدرم؟ من خودم سابقه کار زیادی ندارم
    (در حد 3 سال) و حقوق ثابتی هم نداشتم که بتونم اثباتی برای درامدم باشه ولی پدرم سند خونه و ملک به اسمش هست و اگه منبع پول رو بپرسن میتونم بگم خونه رو داده بوده اجاره و از طرفی حقوق ثابتی هم داشته. منبع پول رو اصلا باید توضیح بدیم از کجا اومده؟

7- در صورتی که گردش حساب مهم باشه میتونم طی یک هفته گردش رو با نقل و انتقاال بالا ببرم یا خود این کار مشکل ساز میشه؟

8- این آخری مربوط به تمکن نیست(شرمنده) ولی اینجا مطرح میکنم، کلا برای ویزای دانشجویی مدارک اطلاعات شغلی رو باید ارائه بدیم؟فیش حقوقی ندارم ولی گواهی کار میتونم بگیرم از هر دو شرکت قبلی که کار میکردم و شرکت فعلی که مشغول به کارم، یا کلا نیازی به ارائه مدارک شغلی نیست؟

ممنون میشم وقت بزارید و جواب سوالات بالا رو بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط facebook نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی دوستان
    بیشتر مباحث رو خوندم ولی هنوز چندین مورد برام ابهام داره و نتونستم به جمع بندی برسم، اگر امکان داره و اطلاع دارید لطفا جواب سوالات من رو بدید چون واقعا ذهنم رو درگیر کرده، از طرفی دو سه تا از سوالات فکر میکنم سوال بقیه دوستان هم باشه. پیشاپیش ممنون

شرایط خودم: پذیرش دارم از دانشگاهی در کبک در مقطع دکترا، هر چند که استاد قولهایی برای فاند بهم داده تو ایمیلش ولی بطور رسمی نامه ای ندارم که بهش استناد کنم و فقط پذیرش دانشگاه رو فعلا دارم که تو اونم ذکر شده پذیرش کاندیشنال و باید ارائه بدی که هزینه های تحصیل، زندگی، شهریه و .... رو داری. با توجه به این شرایط:

1- سفارت در حال حاضر تمکن مالی رو میخواد یا گردش حساب 6 ماهه؟ تمکن تا جایی که من دیدم فقط مقدار پول رو در فلان تاریخ میزنه و در زیرش بدهکار و پستانکار بودن رو در طی 6 ماه گذشته ولی گردش حساب کلیه تراکنش ها رو به جزیییات میزنه-حالا کدوم نیازه؟تمکن یا گردش و یا هر دو؟

2- مشکل من مشکل اکثر ایرانی هاست، یعنی میتونم تمکن مالی رو زیاد کنم طی چند روز ولی گردش حسابم مشکل داره و اگه گردش حساب رو هم قرار باشه ارائه بدم معلوم میشه که پول زیادی مثلا طی دو سه روز به حساب من اومده و نزدیک وقت سفارتم بوده و تابلو میشه! چه راه حلی داره؟

3- به استناد سایت دانشگاه هزینه زندگی سالیانه حدود 13هزار تا و شهریه حدود 8 هزار تا هست که جمعا میشه 21 هزار تا سالیانه، من باید هزینه یکسال که حدود 21 هزار تا هست رو به سفارت ارائه بدم برای تمکن یا کل دوره دکترا که حدود 85 هزار تا میشه؟

4- تمکن مالی هر چی بیشتر باشه بهتره یا ممکنه تمکن خیلی زیادم مشکل ساز بشه؟ مثلا 150 هزار تا بزنم مشکلی داره یا حداکثر 80 90 تا بزنم یا همون 21 هزار تا سال اول رو؟کلا سقفی داره؟ (با توجه ب اینکه فاند ندارم)

5- در صورتیکه ساپورتر خودم باشم، میتونم تمکن مالی پدر و مادر رو هم در صورتیکه مبلغش خوب باشه بزارم؟(میدونم که ساپورتر یک نفر میتونه باشه ولی گذاشتن تمکن پدر و مادرم میتونه نکته مثبتی باشه؟ البته حساب اونها هم گردش نداره فقط تمکن میشه گرفت عملا)

6- در حالت کلی ساپورتر خودم باشم بهتره یا پدرم؟ من خودم سابقه کار زیادی ندارم
    (در حد 3 سال) و حقوق ثابتی هم نداشتم که بتونم اثباتی برای درامدم باشه ولی پدرم سند خونه و ملک به اسمش هست و اگه منبع پول رو بپرسن میتونم بگم خونه رو داده بوده اجاره و از طرفی حقوق ثابتی هم داشته. منبع پول رو اصلا باید توضیح بدیم از کجا اومده؟

7- در صورتی که گردش حساب مهم باشه میتونم طی یک هفته گردش رو با نقل و انتقاال بالا ببرم یا خود این کار مشکل ساز میشه؟

8- این آخری مربوط به تمکن نیست(شرمنده) ولی اینجا مطرح میکنم، کلا برای ویزای دانشجویی مدارک اطلاعات شغلی رو باید ارائه بدیم؟فیش حقوقی ندارم ولی گواهی کار میتونم بگیرم از هر دو شرکت قبلی که کار میکردم و شرکت فعلی که مشغول به کارم، یا کلا نیازی به ارائه مدارک شغلی نیست؟

ممنون میشم وقت بزارید و جواب سوالات بالا رو بدید.
    سلام

1- از بانک (واحد ارزی) نامه ای به لاتین دریافت می کنید که میزان موجودی در تاریخ صدور نامه به ریال و ارز مورد نظر ذکر شده و پایین نامه میزان گردش حساب در بازه زمانی مشخص (4 یا 6 ماهه). احتیاجی به ریز صورت حساب نیست. لازمه در نظر داشته باشید که تاریخ افتتاح حساب هم توی نامه ذکر می شود.

3- حداقل هزینه سال اول تحصیل + 11.000 دلار کانادا (در کبک) رو باید نشون بدید.

4- برای گردش مالی بالا می بایست نشون بدید پول از کجا اومده، چراکه روی قضیه پول شویی حساسیت دارند. (من کسی رو میشناسم که تمکن مالی خیلی بالا (چند میلیاردی) نشون داده بود بدون ذکر منبع پول که به همین دلیل ریجکت شده بود)

5- می تونه مثبت باشه. باید توی کاور لتر در موردش توضیح بدید که آفیسر متوجه بشه.

8- توی اپلیکیشن فرم اطلاعات سابقه شغلیتون رو وارد می کنید.گواهی کار از شرکت فعلی که شامل تاریخ استخدام، شرح وظایف شغلی و میزان حقوق دریافتیتون (توی چک لیست سفارت ذکر شده) باشه رو ارائه بدید.

پیشنهاد می کنم لینک زیر رو مطالعه بفرمایید:

https://www.canada.ca/en/immigration...documents.html

باقی موارد رو بهتره دوستان واردتر توضیح بدهند.

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

دوستان من برای تمکن میخوام 150میلیون به یک حسابم که چندماهه بازکردم و هیچ گردشی نداشته رو واریز کنم و برای تمکن به سفارت ارائه بدم و یک حساب دیگه م که بیش از 5ساله دارم و گردش ماهانه میانگین 4-5میلیون داره رو داره رو برای گردش ارائه بدم. به نظر شما این کار بهتره یا اینکه اون 150میلیون رو به حسابی که گردش داشته واریز کنم؟ آیا در نامه تمکن سابقه گردش هم ذکر میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin_Hide نمایش پست ها
    دوستان من برای تمکن میخوام 150میلیون به یک حسابم که چندماهه بازکردم و هیچ گردشی نداشته رو واریز کنم و برای تمکن به سفارت ارائه بدم و یک حساب دیگه م که بیش از 5ساله دارم و گردش ماهانه میانگین 4-5میلیون داره رو داره رو برای گردش ارائه بدم. به نظر شما این کار بهتره یا اینکه اون 150میلیون رو به حسابی که گردش داشته واریز کنم؟ آیا در نامه تمکن سابقه گردش هم ذکر میشه؟
    سلام دوست عزیز، من یکبار بدلیل همین اشتباه از نیوزیلند ریجکت شدم، پول رو یکجا واریز نکنید ، سعی کنید گردش پولتون رو برای ۱۲۰ روز هرچقدر میتونید ببرید بالا. برای آفیسر همیشه این سوال وجود داره که شما این مقدار پولرو از کجا آوردید. آفیسر توی نوتش نوشته بود که منبع پول مشخص نیست. موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

نقل قول نوشته اصلی توسط nasirsami نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، من یکبار بدلیل همین اشتباه از نیوزیلند ریجکت شدم، پول رو یکجا واریز نکنید ، سعی کنید گردش پولتون رو برای ۱۲۰ روز هرچقدر میتونید ببرید بالا. برای آفیسر همیشه این سوال وجود داره که شما این مقدار پولرو از کجا آوردید. آفیسر توی نوتش نوشته بود که منبع پول مشخص نیست. موفق باشید
    متاسفانه برای من امکان پذیر نیس و فقط میتونم دوروز توی حسابم این مبلغ رو نگه دارم
    البته خب وقتی که تمکن میخوایم بگیریم که دیگه نمیزنه کی و چقدر واریز شده آفیسر از کجا میخواد بفهمه که یکجا بوده یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)