صفحه 605 از 627 نخستنخست ... 105505555595596597598599600601602603604605606607608609610611612613614615 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,041 تا 6,050 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin_Hide نمایش پست ها
    متاسفانه برای من امکان پذیر نیس و فقط میتونم دوروز توی حسابم این مبلغ رو نگه دارم
    البته خب وقتی که تمکن میخوایم بگیریم که دیگه نمیزنه کی و چقدر واریز شده آفیسر از کجا میخواد بفهمه که یکجا بوده یا نه؟
    پرینت حساب ۴ ماهه باید ارائه بدید. اونجا مشخص میشه.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان.
    من مقدار پول داخل حسابم برای تمکن مالی ، اگر به دلار دولتی حساب بشه ، بیشتر از مورد نیاز هست ولی اگر به دلار آزاد حساب کنن ، کمتر از مورد نیاز هست. برای همین میخوام پدرم که خونه به نامش هست ، یه جورایی در کنار تمکن مالی خودم اسپانسرم بشه. هم اینکه توضیح بدم که پول های توی حسابم را پدرم در اختیارم گذاشته ، هم اینکه یه جورایی هم تای حساب بشه که ایشون اسپانسر من هستن و برمیگردم و پول را بهش پس میدم.
    میخواستم ببینم ، برای اسپانسر شدن ، رویه ش چطوری هست ؟ باید بریم محضر و نامه ای تهیه کنیم ؟ داخلش چی باید نوشته باشه ؟
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من واقعا گیج شدم برای گردش حساب باید ریز حساب 6 ماهه بگیرم؟ اینجوری تعداد صفحات خیلی بالا میره
    واسع معرفی اسپانسر باید چکار کنم فرم خاصی داره ؟
    ممنون میشم از دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنند

Junior Member

شما برای نمایش وضعیت مالیت ، باید نامه تمکن مالی بگیری.
    نامه ی تمکن مالی چندتا بخش داره مثل «مانده حساب فعلی » ، «گردش حساب» ، «معدل حساب » و ...
    مهم ترین فاکتورش همون معدل حساب هست که باید 4 ماهه ارائه بشه. یعنی اگر میخواهی مطمئن مطمئن باشی ، اون پول باید 4 ماه توی حسابت خوابیده باشه.
    ولی دوتا نکته را دقت کن:
    اول اینکه ، بعضی از بانک ها دقیقا آیتمی به عنوان معدل حساب داخل نامه ی های تمکن مالیشون نمیارن! فقط مانده و گردش را میدن ( ریز گردش منظورم نیست ، جمع مبلغ برداشت و واریز طی مثلا 4 ماه منظورمه) ، و آفیسر هم معمولا گیر نمیده ، ولی شاید هم داد . واقعا شانسیه طبق تحقیقات من ! ( نمونه ش داخل گوگل هست ، فارسی سرچ بزن میاره )
    دوم اینکه تاریخ افتتاح حساب هم میاد داخل نامه تمکن مالی. حواست باشه هرچی حساب قدیمی تر باشه از لحاظ روانی ، بهتره !

در مورد اسپانسر رو نمیدونم ، سوال خودمم همینه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    exercise physiology

نقل قول نوشته اصلی توسط Feri13633 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من واقعا گیج شدم برای گردش حساب باید ریز حساب 6 ماهه بگیرم؟ اینجوری تعداد صفحات خیلی بالا میره

برای اسپانسر برید دفتر خونه خودشون متنشو دارند بگید واسه سفارت میخواید,60 70 تومنم هرینشه بعدم بدید ترجمه

Junior Member

ممنونم از پاسختون فقط اسپانسر هم که تمکن میگره باید گردش حساب یا معدل هم بگیره یا تمکن کافی هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط farazzz نمایش پست ها
    برای اسپانسر برید دفتر خونه خودشون متنشو دارند بگید واسه سفارت میخواید,60 70 تومنم هرینشه بعدم بدید ترجمه

Junior Member

ممنونم از پاسختون فقط اسپانسر هم که تمکن میگره باید گردش حساب یا معدل هم بگیره یا تمکن کافی هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط amzamdeli نمایش پست ها
    شما برای نمایش وضعیت مالیت ، باید نامه تمکن مالی بگیری.
    نامه ی تمکن مالی چندتا بخش داره مثل «مانده حساب فعلی » ، «گردش حساب» ، «معدل حساب » و ...
    مهم ترین فاکتورش همون معدل حساب هست که باید 4 ماهه ارائه بشه. یعنی اگر میخواهی مطمئن مطمئن باشی ، اون پول باید 4 ماه توی حسابت خوابیده باشه.
    ولی دوتا نکته را دقت کن:
    اول اینکه ، بعضی از بانک ها دقیقا آیتمی به عنوان معدل حساب داخل نامه ی های تمکن مالیشون نمیارن! فقط مانده و گردش را میدن ( ریز گردش منظورم نیست ، جمع مبلغ برداشت و واریز طی مثلا 4 ماه منظورمه) ، و آفیسر هم معمولا گیر نمیده ، ولی شاید هم داد . واقعا شانسیه طبق تحقیقات من ! ( نمونه ش داخل گوگل هست ، فارسی سرچ بزن میاره )
    دوم اینکه تاریخ افتتاح حساب هم میاد داخل نامه تمکن مالی. حواست باشه هرچی حساب قدیمی تر باشه از لحاظ روانی ، بهتره !

در مورد اسپانسر رو نمیدونم ، سوال خودمم همینه

Junior Member

والا خبر از اسپانسر ندارم.
    برای خودم هم سواله.
    چیزی فهمیدم در جریان میذارمتون.

سلام به همه دوستان
    اگر ایرانی هستید ۶ ماهه
    اگر اروپایی و یا کشورهای بهتری از آسیا هستید ۴ ماهه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    اگر ایرانی هستید ۶ ماهه
    اگر اروپایی و یا کشورهای بهتری از آسیا هستید ۴ ماهه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)