صفحه 607 از 627 نخستنخست ... 107507557597598599600601602603604605606607608609610611612613614615616617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,061 تا 6,070 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

سلام، من براي ويزاي شنگن(آلمان) اقدام كردم. يك حساب سپرده به مبلغ ١٦٠ تومن دارم كه گردش نداره. مي تونم تمكن رو از اين حساب بگيرم، گردش رو از يك حساب ديگر كه حقوقم واريز مي شود؟! ( حساب حقوق گردشش خوب است اما مبلغ موجود در آن ٥ ميليون است) آيا ارايه تمكن از يك بانك و گردش از بانك ديگر احتمال ريجكتي رو بالا مي برد؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنعتی اصفهان

سلام.اگر که بخوام برادرم که کانادا هست را ساپورترم معرفی کنم چه مدارکی باید ارائه کنه؟ و اینکه مثلا یک مقدار پول(هزینه یکساله زندگی من و تحصیل) را توی حسابش کامل داشته باشه؟

Life is not fair

در کشور کانادا، محضرها با نام نوتری پابلیک فعالیت می کنند که این امتیاز به وکلا عموما داده میشه. برای دادن هر گونه ضمانت و حمایت مالی، می بایست اخوی به یکی از این افراد رجوع بکنند. مسلما خود نوتری پابلیک، می دونه چه مدارکی رو باید از اخوی شما اخذ بکنه که بهش گواهی بده که به درد شما برای سفارت بخوره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط soor98 نمایش پست ها
    سلام.اگر که بخوام برادرم که کانادا هست را ساپورترم معرفی کنم چه مدارکی باید ارائه کنه؟ و اینکه مثلا یک مقدار پول(هزینه یکساله زندگی من و تحصیل) را توی حسابش کامل داشته باشه؟

Junior Member

سلام دوستان.من عموم امریکا هستش و شغل خوبی داره میتونه از امریکا واسه ویزای دانشجویی کانادا ساپورت مالیم کنه؟یا حتما باید کانادا کار کنه؟و اینکه اگه بتمه اسپانسرم شه دیگه لازم نیس هزینه یک سال اولو تو حساب خودم داشته باشم درسته؟

/

در مورد اسپانسر و حامی مالی شدن، شرط لازم و اولیه این هست که فرد حامی دارای درامد در کشور کانادا باشه. پس عموی شما در آمریکا قادر به حامی شدن برای شما نیستن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab22 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من عموم امریکا هستش و شغل خوبی داره میتونه از امریکا واسه ویزای دانشجویی کانادا ساپورت مالیم کنه؟یا حتما باید کانادا کار کنه؟و اینکه اگه بتمه اسپانسرم شه دیگه لازم نیس هزینه یک سال اولو تو حساب خودم داشته باشم درسته؟

/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    exercise physiology

دوستان کسی تجربه اینو داشته بعد ار گدشت یکماه از تاریخ تمکن بانک اونو سابمیت کنه؟ به نظرتون مشکلی پیش میاد از طریق سفارت؟

سلام دوستان
    چند نفر هم میتونن اسپانسر بشند؟ مثلا برای من همسر و پدرم؟ و اگر میشه تا چند نفر میشه اسپانسر بشوند؟
    یک سوال دیگه اینکه حداقل مدت زمان وجود داره برای اینکه که پول در حساب مورد نظر باشه؟ اگر هست چقدر وقت باید پول در حساب مانده باشه؟
    یک سوال دیگه اینکه من الان ویزای توریستی کانادا را دارم و یکبار به کانادا سفر کردم. این چه تاثیری میتونه در ویزای تحصیلی داشته باشه؟

ممنون

سلام دوستان
    آیا چندین نفر میتونن برای یک نفر اسپانسر بشند؟ مثلا برای من، همسر و پدرم همزمان میتونند اسپانسر بشند؟ و اگر میشه تا چند نفر میشه اسپانسر بشوند؟
    یک سوال دیگه اینکه حداقل مدت زمان وجود داره برای اینکه که پول در حساب مورد نظر باشه؟ اگر هست چقدر وقت باید پول در حساب مانده باشه؟
    یک سوال دیگه اینکه من الان ویزای توریستی کانادا را دارم و یکبار به کانادا سفر کردم. این چه تاثیری میتونه در ویزای تحصیلی داشته باشه؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان، من میخوام برای ویزای تحصیبلی کانادا اقدام بکنم. قبلا برای آلمان میخواستم اقدام کنم ولی منصرف شدم. حالا میخوام بدونم آیا میتونم از رو همون حسابی که تو آلمان رو دارم نامه تمکن مالی رو بدم ؟ هیچ گردشی نداشته، حدودا 30 هزار یورو پول دارم که الان 6و7 ماه هست تو حسایه. آیا حسابی که ازش گردش مالی رو نشون میدیم باید با حسابی که تمکن رو نشون میدیم یکی باشه ؟

یکماه زمان خیلی طولانی هست. من 10 روز سراغ دارم هیچ مشکلی پیش نیامده ولی یک ماه طولانی هست و شک برانگیز. البته در حال حاضر، سفارت کانادا و خیلی از سفارت های اروپایی در داخل ایران، برخی از برگه های تمکن مالی رو از شعب بانک ها استعلام می کنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط farazzz نمایش پست ها
    دوستان کسی تجربه اینو داشته بعد ار گدشت یکماه از تاریخ تمکن بانک اونو سابمیت کنه؟ به نظرتون مشکلی پیش میاد از طریق سفارت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)