صفحه 609 از 627 نخستنخست ... 109509559599600601602603604605606607608609610611612613614615616617618619 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,081 تا 6,090 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

سلام دوستان وقت شما بخیر
    من 33 سالمه لیسانس مهندسی شیمی با 10 سال سابقه کار. متاهلم و یک فرزند 4 ساله دارم آیا شانسی برای اخذ ویزای دانشجویی دارم؟بهتره برای کالج اقدام کنم یا دانشگاه برای ارشد؟تمکن مالی مورد نیاز چقدره؟

Junior Member

سلام دوستان ،
    من یک حساب ارزی مشترک با همسرم دارم که ۵۳۰۰۰$ امریکا هست ، و متوسط ۳ ماهه ۲۰۰ میلیون تومان با گردش در حساب ریالی هر کدام همسرم رو میخوام ساپورتر اعلام کنم. برای مستر میخوام اقدام کنم و فاند ندارم و همسرم همراهم نیست. من هنوز متوجه نشدم که ارز دولتی مبنا هست یا واقعی، به نظرتون حساب ارزی رو ببندم و بریزم تو حساب ریالی یا نه به همین صورت خوبه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    exercise physiology

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz13656 نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    من یک حساب ارزی مشترک با همسرم دارم که ۵۳۰۰۰$ امریکا هست ، و متوسط ۳ ماهه ۲۰۰ میلیون تومان با گردش در حساب ریالی هر کدام همسرم رو میخوام ساپورتر اعلام کنم. برای مستر میخوام اقدام کنم و فاند ندارم و همسرم همراهم نیست. من هنوز متوجه نشدم که ارز دولتی مبنا هست یا واقعی، به نظرتون حساب ارزی رو ببندم و بریزم تو حساب ریالی یا نه به همین صورت خوبه.
    قطعا ارز ازاد ملاکشونه ,حساب ارزیم مشکلی نداره میونید تمکن بذارید

Junior Member

سلام
    من به تازگی در دانشگاه کانکوردیا برای ترم زمستان در مقطع ارشد پذیرفته شدم اما هنوز موفق به دریافت بورسیه و فاند نشدم و شهریه ی هر ترم دانشگاه 7000 دلار کاناداست
    معمولا برای ترم دوم به بعد میشه فاند گرفت و ترم اول یکم سخت هست

میخوام بدونم که اگر بتونم فاند کامل بگیرم، بازم نیاز به اثبات تمکن مالی برای سفارت هست؟؟ یا میتونم استادی که قراره بهم فاند بده رو به عنوان اسپانسر معرفی کنم به سفارت؟

و در صورتی که نتونم فاند بگیرم، برای اثبات تمکن مالی حداقل چقدر باید در حسابم داشته باشم؟

Junior Member

ممنونم از شما، خوب ما ارز رو خریدیم و تو حساب ارزی گذاشتیم منتهی بانک همون مقدارو با ۴۲۰۰ نشون میده این مشکلی نداره؟ منظورم اینه که اونا متوجه این قضیه میشن؟ به نظرتون حسابم خوبه کم و زیادش نکنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    exercise physiology

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz13656 نمایش پست ها
    ممنونم از شما، خوب ما ارز رو خریدیم و تو حساب ارزی گذاشتیم منتهی بانک همون مقدارو با ۴۲۰۰ نشون میده این مشکلی نداره؟ منظورم اینه که اونا متوجه این قضیه میشن؟ به نظرتون حسابم خوبه کم و زیادش نکنم؟
    برای همه همون 4200 تومن میخوره ولی آفیسر آگاهه به قیمت واقعی بازار
    برای یه نفر یه اکانت 25 تا 30 هزار دلاری با قیمت آزاد کافیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    ملاک نرخ دولتی و یا عددی هست که بانک پایین نامه تمکن مالی به عنوان نرخ تبدیل می‌نویسه، نرخ ارز آزاد عدد رسمی نیست که آفیسر بتونه بر مبنای اون تصمیم گیری کنه
    سلام من 70 هزرا دلار تمکن مالی نشان دادم ولی سفارت اعلام کرد که کم هست . و ریجکت کرد.به نرخ دولتی 70 هزار دلار بود

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amini2803 نمایش پست ها
    سلام من 70 هزرا دلار تمکن مالی نشان دادم ولی سفارت اعلام کرد که کم هست . و ریجکت کرد.به نرخ دولتی 70 هزار دلار بود
    اتفاقا برعکس اون چیزی که ایشون گفتن آفیسر دقیقا از بازار خبر داره و میدونه نرخ 3 برابر یا حتی بیشتر هست. در واقع این پول که شما نشون دادی تقریا 23 هزار دلار میشه در بازار واقعی
    علت داره اونم اینکه افسر میدونه بانک به شما ارز نمیده و شما از بازار میخری
    البته این مورد تقریبا به بهانه شبیهه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    اتفاقا برعکس اون چیزی که ایشون گفتن آفیسر دقیقا از بازار خبر داره و میدونه نرخ 3 برابر یا حتی بیشتر هست. در واقع این پول که شما نشون دادی تقریا 23 هزار دلار میشه در بازار واقعی
    علت داره اونم اینکه افسر میدونه بانک به شما ارز نمیده و شما از بازار میخری
    البته این مورد تقریبا به بهانه شبیهه
    درسته ولی نمیدونم چرا دوستان 90 درصد نوشتن به نرخ دولتی
    یه ایراد من این بود که دارایی های شخصی و وضع مالی شما خوب نیست . اگر نرخ دولتی معیار بود
    من 16 هزار تا برا ییک سال دانشگاه لازم داشتم
    برای خودم 10 هزار تا و برای دو همراه فکر کنم 7 هزار تا جمعا میشه 37 نهایت 40 هزار تا
    ولی یه دلیل ریجکت شدنم این بود .
    اگر من اشتباه میکنم لطفا راهنمایی کنید چون دوباره میخوام درخواست بدم با مبلغ بالاتر و به جای سه نفره دو تامون بریم.
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amini2803 نمایش پست ها
    درسته ولی نمیدونم چرا دوستان 90 درصد نوشتن به نرخ دولتی
    یه ایراد من این بود که دارایی های شخصی و وضع مالی شما خوب نیست . اگر نرخ دولتی معیار بود
    من 16 هزار تا برا ییک سال دانشگاه لازم داشتم
    برای خودم 10 هزار تا و برای دو همراه فکر کنم 7 هزار تا جمعا میشه 37 نهایت 40 هزار تا
    ولی یه دلیل ریجکت شدنم این بود .
    اگر من اشتباه میکنم لطفا راهنمایی کنید چون دوباره میخوام درخواست بدم با مبلغ بالاتر و به جای سه نفره دو تامون بریم.
    ممنون
    خیلی از راهنمایی هایی که اینجا میشه برداشت شخصی افراد هست و تا زمانی که کسی ریجکت نشه و نیاد بگه به تجربیات اضافه نمیشه.
    منظور از دولتی اینه وقتی بانک نامه رو میده معلومه که با 4200 مینویسه که یه جور مسخره هست چون بهش برگردی بگی به من با 4200 دلار بده نمیده! این رو افسر میدونه و میدونه در بازار وضعیت فرق داره.
    شما با نرخ آزاد بزارید چون تو نامه بانکی مینویسه نرخ دولتی .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)