صفحه 610 از 627 نخستنخست ... 110510560600601602603604605606607608609610611612613614615616617618619620 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,091 تا 6,100 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

خوب پس نظر شما اینه که وقتی حساب ارزی باشه در این صورت هم افیسر متوجه میشه که اون مبلغی که بانک نشون میده واقعی نیست و خیلی بیشتر از اون هست؟ به این دلیل که حتما میدونین شما دلار رو با قیمت واقعی میخرین و توی حساب ارزی میزارین اما بانک بازم وقتی میخواد تمکن بده به نرخ دولتی میده

نقل قول نوشته اصلی توسط amini2803 نمایش پست ها
    درسته ولی نمیدونم چرا دوستان 90 درصد نوشتن به نرخ دولتی
    دلیلش اینه که تا یکی دو سال پیش اختلاف نرخ دولتی و آزاد این قدر چشمگیر نبود. احتمالا اغلب پست هایی که خوندین یا مربوط به سال های قبل بوده یا حرف های گذشته رو تکرار کردن.
    لطفا اگه پیام خصوصی میدین توجه کنید صندوق پیام هاتون پر نباشه...

Junior Member

سلام
    من به تازگی در دانشگاه کانکوردیا برای ترم زمستان در مقطع ارشد برق پذیرفته شدم اما هنوز موفق به دریافت بورسیه و فاند نشدم و شهریه ی هر ترم دانشگاه 7000 دلار کاناداست

من 2سال سابقه کاری دارم و همچنان شاغلم، ولی حقوقم اونقدرا بالا نیست که بتونم تمکن مالیم رو نشون بدم
    برای همین میخوام داییم رو به عنوان حامیم معرفی کنم، داییم 40 ساله توی کالیفرنیا زندگی میکنه و خونه، ماشین و کار خوب و پول به اندازه ی کافی داره
    اگر داییم اسپانسر من بشه و یه نامه ی رسمی بنویسه که همه ی هزینه های منو تقبل میکنه، برای سفارت کافیه؟؟
    یا هنوزم لازمه که من یه گردش مالی الکی برای خودم یا مادرم درست کنم که مثلا نشون بدم خودم یا مادرم هم از نظر مالی اوکی هستیم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان. سوالم برای ویزای تحصیلی هستش.
    من برای ساپورتر مالی میتونم هم پدر و هم مادر رو معرفی کنم؟ یا حتما باید 1 نفرشون باشه؟ به اینصورت که فیش حقوقی از پدر و همچنین 2 تا ملک + حساب های بانکی مادر + 1 ملک.
    و اینکه اگر حساب بانکی سپرده بلند مدت باشه مشکلی پیش میاد؟ یا بهتر اینه که یه حساب با گردش بالا ارائه بدیم؟
    لطفا راهنمایی کنید واقعا گیج شدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloob نمایش پست ها
    سلام دوستان. سوالم برای ویزای تحصیلی هستش.
    من برای ساپورتر مالی میتونم هم پدر و هم مادر رو معرفی کنم؟ یا حتما باید 1 نفرشون باشه؟ به اینصورت که فیش حقوقی از پدر و همچنین 2 تا ملک + حساب های بانکی مادر + 1 ملک.
    و اینکه اگر حساب بانکی سپرده بلند مدت باشه مشکلی پیش میاد؟ یا بهتر اینه که یه حساب با گردش بالا ارائه بدیم؟
    لطفا راهنمایی کنید واقعا گیج شدم.
    سلام ، نه اصلا مشکلی نیست که هم پدر و هم مادر رو معرفی کنید، فقط مطمئن باشین که توی SOP کاملا مجزا باشن و تو مقدمه‌اش هم بنویسین که هر دو اسپانسر میشن.
    معمولا معرفی حساب بلند مدت بهتر هم هستش چون مشخصه که پول واقعی هست و داره سود میگیره. البته که به میزان رقم سپرده هم بستگی داره. در هر صورت شما باید حسابی که توی ۴ ماه گذشته گردش داشته هم بعنوان گردش حساب نشون بدید

Junior Member

سلام
    دوستان کسی که فول فاند هست باز هم باید تمکن مالی ارائه بده؟ حداقلش چقدر هست؟

Junior Member

خیلی ممنون از راهنماییتون.
    برای حساب روزشمار شنیدم نباید یکجا مبلغ های سنگین وارد حساب بشه و خارج بشه دوباره. چون افیسر بابت اون ها توضیح میخواد که source از کجا بوده و اینا! سوالم اینه ماکسیموم چه مبلغی برای گردش حساب میشه واریز بشه که آفیسر شک نکنه و مشکل ساز نشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloob نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون.
    برای حساب روزشمار شنیدم نباید یکجا مبلغ های سنگین وارد حساب بشه و خارج بشه دوباره. چون افیسر بابت اون ها توضیح میخواد که source از کجا بوده و اینا! سوالم اینه ماکسیموم چه مبلغی برای گردش حساب میشه واریز بشه که آفیسر شک نکنه و مشکل ساز نشه؟
    هیچ رقم مشخصی وجود نداره برای اثبات تمکن. فقط باید یک رابطه منطقی بین درامد ، شغل و ... باشه. مثلا کارمندی که زن و بچه داره و فیش حقوقیش ۵ میلیون هستش و سند ملک هم نداره ، حتی اگه ۱۰ میلیون هم ریخته بشه تو حسابش -بدون توضیح قانع کننده -باعث شک میشه. از اونطرف هم اگه یک میلیارد تو حسابتون باشه ولی هیچ سند ملکی نداشته باشید و تعداد سفرهاتون به خارج از کشور کم باشه باز هم شک برانگیزه. ( عین این اتفاق برای یکی از دوستان من افتاد و ویزاش ریجکت شد )

Junior Member

متوجه شدم خیلی ممنون

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه مفهومه این جمله ها چی میشه من گیج شدم کلا یه جا تو مدارک مورد نیاز نوشته باید تو حساب خودت یا والدینت بالای ده هزار دلار باشه بعد یه جا دیگه اینو نوشته ممنون میشم راهنمایی کنین
    documents proving financial support from parents ( income confirmation, labor contract, bank account balance confirmation and etc)

یه چیز دیگه هم هست والدینم شغلشون ازاده یعنی فیش حقوقی ندارن من باید چیکار کنم 😢

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)