صفحه 611 از 627 نخستنخست ... 111511561601602603604605606607608609610611612613614615616617618619620621 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,101 تا 6,110 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mry1992 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه مفهومه این جمله ها چی میشه من گیج شدم کلا یه جا تو مدارک مورد نیاز نوشته باید تو حساب خودت یا والدینت بالای ده هزار دلار باشه بعد یه جا دیگه اینو نوشته ممنون میشم راهنمایی کنین
    documents proving financial support from parents ( income confirmation, labor contract, bank account balance confirmation and etc)

یه چیز دیگه هم هست والدینم شغلشون ازاده یعنی فیش حقوقی ندارن من باید چیکار کنم ������
    البته جمله قبلش رو نگذاشتین ولی منظورش اینه “ اگر برای اثبات تمکن مالی خانواده رو معرفی کردید ، باید هرگونه مدرکی برای اثبات توانایی مالیشون رو نشون بدید مثل فیش حقوقی ، قرارداد کاری ، گواهی تمکن مالی از بانکشون و هر چیز دیگه ای که دارند ( مثل سند مالکیت ، جواز کسب ، سهام و ...)
    اگر شغلشون آزاده فکر میکنم بهترین چیزها گواهی بانک ، جواز کسب یا شرکت ، سابقه بیمه و البته مهمترینشون سند ملک ( یا ملکها ) هستش و اینکه چکار با این ملک میکنن ( ساکن هستن یا اگر اجاره دادن اجاره نامه هم ارسال بشه )

Junior Member

ممنون دوست عزیز برای پاسخگویی فقط اینکه گفتین سند ملک و غیره اینارو باید ترجمه کنم؟ و اینکه اگر ملک ها فروخته شده باشن باید قرار دادنامه رو بفرستم؟ و اینکه اگر نامه محضری یکی از والدین برای ساپورت باشه کافی نیست؟

Junior Member

ممنون دوست عزیز برای پاسخگویی فقط اینکه گفتین سند ملک و غیره اینارو باید ترجمه کنم؟ و اینکه اگر ملک ها فروخته شده باشن باید قرار دادنامه رو بفرستم؟ و اینکه اگر نامه محضری یکی از والدین برای ساپورت باشه کافی نیست؟
    اگر ملک فروخته شده باشه و پولش به حساب واریز و هنوز موجود باشه ، شاید فقط بهتر باشه که توی SOP بنویسید که ایندمقدار پول بخاطر فروش ملک بوده که نگن الکی فقط پول ریخته شده تا گواهی تمکن بگیرید.
    نامه محضری اصلا لازم نیست. فقط تو یک فایل ورد انگلیسی بنویسن اسم و فامیل و شماره پاسپورتشون رو و بعد بگن که تمام هزینه های تحصیل شما رو پرداخت میکنن ( خوب هستش که خیلی مختصر هم در مورد کاری که میکنن و درآمدشون بگن بهمراه مدارکی که حرفشون رو ثابت کنه ) بعد امضا کنن و تاریخ بزنن.

Junior Member

خیلی ممنون بابت پاسخگوییتون، ولی اگه نامه ساپورت مالی محضری نباشه ممکن برای ثبت نام دانشگاه رد شم؟ یه سوال دیگه هم اینه که پدرم پولی که از فروش خانه گرفته رو به حساب مادرم واریز کرده میدونین من اینو چطور باید توجیه کنم؟ یعنی قرارداد فروش خانه به اسم پدرم هست ولی پول به حساب مادر واریز شده مادرم هم منبع درامدی نداره

Junior Member

اصلا دانشگاه از شما مدارک مالی نمیخواد فقط مدارک تحصیلی و زبان. مدارک مالی رو بعد از اینکه پذیرش گرفتین باید برای ویزای تحصیلی به سفارت بدید. و اونجا هم فقط نوشته نامه از ساپورتر با مدارکش. نیازی به تعهد محضری نیست ( بخصوص اینکه پدر و مادرتون هم هستن نه شخص غیر مرتبط )
    اگه مادرتون پول رو برگردونه به حساب پدرتون و ایشون فقط ساپورتر باشن فکر کنم منطقی ترین راه حل هستش. وگرنه توضیح اینکه پول از کجا اومده و به حساب یکی دیگه ریخته شده و ... یک مقدار موضوع رو پیچیده میکنه

Junior Member

سلام دوستان
    واسه تمكن مالي من ميخوام ٢٥٠ ميليون بريزم به حساب خودم پرينت موجودي بگيرم
    بعد اسپانسر هم مادر هم پدر ميخوام معرفي كنم چون سند به نام جفتشونه و پروانه كسب پدر و فيش حقوقي مادر
    و موجودي حساب جفتشون بدون گردش
    اين كار درستي هست؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MahmoudR نمایش پست ها
    سلام دوستان
    واسه تمكن مالي من ميخوام ٢٥٠ ميليون بريزم به حساب خودم پرينت موجودي بگيرم
    بعد اسپانسر هم مادر هم پدر ميخوام معرفي كنم چون سند به نام جفتشونه و پروانه كسب پدر و فيش حقوقي مادر
    و موجودي حساب جفتشون بدون گردش
    اين كار درستي هست؟؟؟
    سلام، ۲۵۰ میلیون خیلی خوب هستش و پوشش هزینه تحصیل و زندگی رو در سال اول کامل نشون میده. خودنون مشغول بکار هستید ؟ چجوری میخواین نشون بدید که این پول مال شماست و از کجااومده ؟؟ اگر جایی مشغول بکارنیستین باید یک توضیحی واسه این پول بدید ( مثلا پس انداز پدر و مادر بوده برای خرج تحصیلتون ). اگه نشون ندید که این پول از کجا اومده ، متوجه میشن که این پول همینجوری ریخته شده واسه تمکن و مال خودتون نیست و ریجکت میکنن.

Junior Member

برای ترجمه سندها نیاز هست به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه برسه؟

Junior Member

سفارت کانادا قفقط میگه ترجمه قانونی. برای محکم کاری و اینکه سفارت گیر نده که مدارک جعلی هستند ( هر چند که دیگه الان مدرک پزشکی با ترجمه دادگستری هم تو سایت دیوار آگهی شده برای فروش !!! ) بهتره که با ترجمه دادگستری و امور خارجه باشند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of System Science - University of Ottawa

من واسه ویزای دانشجوییم تمام مدارکم رو فقط با مهر مترجم ارائه دادم. دوستم که یک سال پیش اقامت دائم کانادارو گرفت هم همینطور. برای سفارت کانادا مهر مترجم کافیه.
    ویرایش توسط hossein20000 : August 18th, 2019 در ساعت 09:23 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)