صفحه 615 از 627 نخستنخست ... 115515565605606607608609610611612613614615616617618619620621622623624625 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,141 تا 6,150 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    بله- مطرحه
    سلام
    چقدر موجودی بانکی لازمه یا چه مدارکی دیگه ای؟

Junior Member

سلام دوستان

لطفا خواهشا یه لطفی کنین بگین ما اخر این تمکن رو بر اساس نرخ آزاد بگیریم یا نرخ اصلی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mre1995 نمایش پست ها
    سلام دوستان

لطفا خواهشا یه لطفی کنین بگین ما اخر این تمکن رو بر اساس نرخ آزاد بگیریم یا نرخ اصلی؟

شما میری بانک و بانک نرخ مرجع میگیره

نرخ ارزی وجود ندارد. حالا استعلام گیرنده نرخ آزاد میدونه نمیدونه خودش مربوطه

Junior Member

ینی چی شانسیه؟ خب طرف میفهمه نرخ ارز سه تومن نیست که!!!!! ای بابا چه خاکی تو سرمون بریزیم

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mre1995 نمایش پست ها
    ینی چی شانسیه؟ خب طرف میفهمه نرخ ارز سه تومن نیست که!!!!! ای بابا چه خاکی تو سرمون بریزیم
    ای بابا دوست عزیز این که واقعا مسئله پیچیده ای نیست که خودتون رو نگران میکنید

بانک به شما گواهی بر اساس نرخ ارز دولتی میده(فکر میکنم 4200 تومان نه سه تومن) اما کارمندان سفارت کانادا مطمئنا از نرخ واقعی ارز اطلاع دارند پس درست اینه که شما خودتون حساب کنید که بر اساس نرخ آزاد شهریه یکسال+10000 دلار تو حسابتون باشه یعنی چیزی که بانک بهتون میده باید رقمی در حدود 2.5 برابر رقم اصلی رو نشون بده.

Junior Member

به موضوع مهمی اشاره داشتید. بنده چندتا سوال داشتم خدمتتون.
    ۱: درصورتی که شهریه دانشگاه برای مثال ۱۸۰۰۰ دلار + ۱۰۰۰۰ دلار بطور کل ۲۸۰۰۰ دلار باشه پس فرد متقاضی باید معادل 252 میلیون در حساب داشته باشه. در این حالت بانک مبلغ رو چیزی معادل ۸۰ هزار دلار اعلام می داره که اگه با دلار آزاد ۹۰۰۰ تومانی محاسبه بشه کاملا مخارج رو در بر میگیره. در این حالت ۸۰۰۰۰ دلار نمیتونه دید منفی در آفیسر ایجاد کنه کنه این فرد قصد بازگشت نداره؟

۲: کسایی که مثل من مدتی برای مثال ۸ ماه مبلغ رو روی ۵۰ تا ۶۰ هزاردلار حفظ کردن و الان بخوان مبلغ رو برای مثال به یکباره به ۱۰۰ هزار دلار افزایش بدن، باید منبعی برای پول مشخص کنند و یا آفیسر برای ویزای دانشجویی به منبع پول اهمیتی نمیده. برای مثال بنده تمایل دارم ۲۰۰ میلیون دیگه به حساب خودم در طی ۱-۲ روز اضافه کنم. آیا باید گردش و خرده حساب هم اضافه کنم و یا همون نامه تمکن ۱۰۰ هزار دلاری کفایت میکنه.

ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی بکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد دانشگاه رازي

سلام.
    من برای اول ژانویه کلاسهایم شروع میشه از حالا دارم حساب خودم و همسرم رو پر میکنم به نظرتان دیر نیست؟ یعنی صبر کنم برای ترم بعد اقدام کنم
    گردش مالی خودم و همسرم زیاده یعنی روزی تقریبا ۳ تومن میاد به حسابمون ولی خب خرج میشه
    سند ملکی هم داریم ولی با دوتا بچه چقدر بای تو ۴ ماه تو حساب باشه
    ممنون میشم جواب بدین واقعا گیج شدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام شما الان در چه مرحله ای هستی منم شرایطم مثل شماست تازه می خوام برای ویزا اقدام کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام شما بالاخره برای تمکن چیکار کردین میشه به منم راهنمایی بدین ممنون

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر، من قبلا سوال کردم اما گویا کسی پاسخگو نبوده به سوال بنده!
    بنده برای یک کالج با پروگرم ارزونتر اقدام کردم. کل شهریه دوره برابر با ۱۸۰۰۰ دلار هستش که ۹۰۰۰ دلار پرداخت شده! میمونه ۹۰۰۰ دلار دیگه. بنده به نرخ دولتی ۱۰۵ هزار دلار یا معادل ۳۳۰ میلیون تومن تمکن مالی دارم که ۱۸۰ میلیونش رو از قبل وجود داشته و ۱۵۰ میلیون دیگه همین هفته با سورس فروشنامه ملک اضافه کردم.
    گردش حساب و زمان افتتاح حساب از ۹ ماه پیش موجود هستش. یک سند منزل و ملک ۲۰۰۰ هزار متری هم موجود دارم.
    با این حال آیا این ها به تنهایی برای من دانشجویی که به تنهایی دارم اقدام میکنم کافی هستش؟ و آیا میتونم دیگه املاک والدین رو ضمیمه نکنم؟ چون دفعه قبل پدر بنده اسپانسر بوده به همراه خودم ولی اینبار چون فکر میکنم هم تای قوی و مبلغ بیشتر از حد نیاز هستش البته به دلار دولتی، فکر نمیکنم آفیسر بتونه ایرادی به بنده از نظر تمکن مالی بگیره.

از طرف دیگه، طول دوره من ۱۸ ماه هستش، و استادی پلن خیلی قوی برای این دوره ارائه کردم. هزینه یکسال بنده + ۱۸۰۰۰ هزار در بریتیش کلمبیا معادل ۲۸۰۰۰ دلار میشه که اگه به نرخ آزاد ۹۰۰۰ تومنی حساب کنیم میشه 252 میلیون که چیزی معادل ۱۰۰ میلیون بیشتر دارم نشون میدم البته لازم به ذکر هستش که از این شهریه ۹۰۰۰ دلار پرداخت شده و عملا ۹۰۰۰ هزار باقی مونده که با یکسال هزینه زندگی ۱۹۰۰۰ هزار دلار یا 171 میلیون تومن باقی میمونه.

سوال من از شما این هستش که چطور باید به آفیسر و در چه فایلی توضیح بدم که ۹۰۰۰ دلار از قبل پرداخت شده، و با توجه به ارز آزاد، تمکن مالی من نه تنها زیاد بالا نیست بلکه کاملا در برگیرنده کلیه مخارج بنده هستش.
    ممنون میشم اگه توضیحی ارائه کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)