صفحه 619 از 627 نخستنخست ... 119519569609610611612613614615616617618619620621622623624625626627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,181 تا 6,190 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

ممنون از جوابتون، حالا من اگه بخوام جانب احتیاط رو نگه دارم و ریکامند دانشگاه رو در نظر بگیرم (18300) بعلاوه هزینه همسرم (4000) و حدود 3000 تا برای بلیت رفت میشه 25300 حالا به قول شما با فرض اینکه اون 15هزار تای اضافه دانشگاه رو هم نمیگیرم
    این مبلغ با دلار آزاد میشه 290 م که واقعا از پسش بر نمیام!
    من اگه 120 م جور کنم که بشه 40 هزار دلار دولتی و به همون دلار دولتی کاور لترم رو آماده کنم، نظرتون چیه؟
    چقد احتمال میدین ایرادی بگیرن بهم و به دلایل مالی ریجکتم کنن؟
    فراهم کردن بیشتر از 120-150م واقعا برام سخته، پیشنهاد دیگه ای دارین؟ ساپورترم خونه به ارزش حدودی 1 میلیارد داره ولی حساب بانکی نداره، این میتونه جبرانش کنه؟ یه ماشین هم دارمم اونو ب عنوان تای ارائه کنم یا تو نامه ام بگم اگه ویزا شم و نیاز به فروشش باشه اونم میفروشم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط zari1991 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون، حالا من اگه بخوام جانب احتیاط رو نگه دارم و ریکامند دانشگاه رو در نظر بگیرم (18300) بعلاوه هزینه همسرم (4000) و حدود 3000 تا برای بلیت رفت میشه 25300 حالا به قول شما با فرض اینکه اون 15هزار تای اضافه دانشگاه رو هم نمیگیرم
    این مبلغ با دلار آزاد میشه 290 م که واقعا از پسش بر نمیام!
    من اگه 120 م جور کنم که بشه 40 هزار دلار دولتی و به همون دلار دولتی کاور لترم رو آماده کنم، نظرتون چیه؟
    چقد احتمال میدین ایرادی بگیرن بهم و به دلایل مالی ریجکتم کنن؟
    فراهم کردن بیشتر از 120-150م واقعا برام سخته، پیشنهاد دیگه ای دارین؟ ساپورترم خونه به ارزش حدودی 1 میلیارد داره ولی حساب بانکی نداره، این میتونه جبرانش کنه؟ یه ماشین هم دارمم اونو ب عنوان تای ارائه کنم یا تو نامه ام بگم اگه ویزا شم و نیاز به فروشش باشه اونم میفروشم؟!
    1- Then go for it

2- Financial undertaker must demonstrate income than asset

3- yes

Junior Member

با سلام، دوستان برای اثبات تمکن مالی چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید؛
    1. آیا ممکنه فقط یک شخص رو به عنوان ساپورتر معرفی کنم و اطلاعات حساب خودم رو ارائه نکنم؟
    2. شخص ساپورتر حتما باید از اعضای خانواده باشه؟ مثلا ممکنه یک دوست خانوادگی رو به عنوان ساپورتر معرفی کنم و ایشون نامه محضری بده؟
    3. برای ساپورتر نامه محضری و اطلاعات حساب بانکی و ملکی کفایت میکنه یا باید اطلاعات شغلیشون و انگیزه شون از ساپورت کردن دانشجو رو هم ارائه بدیم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همگی
    بنده اون تمکن مالی رو ندارم به نظر شما کجا ها اپلای کنم شانس گرفتن phd پوزیشن رو بیشتر داره؟2( مقاله ژورنال +2کتاب تالیفی+2کتاب ترجمه) این هم خلاصه ای از رزومه

Junior Member

سلام
    من و همسرم یکسال پیش ویزا توریستی با دعوتنامه خواهرشون ریجکت شدیم بدلیل نداشتن تای در ایران ، نوت هم گرفتیم و دلیل به طور کلی همین تای بود، الان تحصیلی بخوایم اقدام کنیم اگر ساپورتر رو خواهرشون که کانادا هستند معرفی کنیم کار درستی هست یا نه؟ باز هم برای تای به مشکل برمیخوریم؟ شهر دیگه ای به غیر از شهری که ایشون عستند داریم پذیرش میگیریم، ممنون میشم دوستان اطلاعاتی ذارند راهنماییمون کنند.

Junior Member

سلام به همگی
    حقیقتا من یک هفته هست که اپلیکیشن ویزام رو سابمیت کردم و مبلغ تمکنی که ارائه دادم به نرخ "آزاد" هزینه تحصیل و زندگی رو کاور نمیکنه و فقط هزینه شهریه رو کاور میکنه اما به نرخ آزاد.
    تا جایی ک من میدونستم این مشکلی ایجاد نمیکنه چون با نرخ دولتی تقریبا سه برابر هست تمکنم. حالا جدیدا دوستان میگن که واسه ریجکتی آفیسر داخل نوت اشاره ای به وبسایت bonbast داشته و گفنه نرخ دلار الان داخل ایران این هست. الان با این اوصاف ممکنه ریجکت کنن منو با این شرایط؟ البته سسه تا سند ملک هم گذاشتم .

Junior Member

سلام دوستان
    یه راهنمایی میخواستم ازتون.من جدا از حساب ساپورتر ها یه حساب کوتاه مدت از خودم ارائه دادم اما دیروز که نامه تمکن گرفتم دیدم معدل حساب 6 ماهه نوشته نشده و فقط اطلاعات زیر بود.
    Debit turnover: IRR 5.716.000.000
    Credit turnover: IRR 6.343.000.000
    Current Balance:IRR 627.000.000
    سوالم اینه که با توجه به این مبلغ ها و اینکه معدل حساب نمیزنه آیا میتونم 1 هفته آخر 150 تومن پول به حساب بریزم و مانده رو به 200 تومن برسونم و آفیسر هم شک نکنه؟ چون واریز و برداشت نسبتا خوب بوده. خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloob نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه راهنمایی میخواستم ازتون.من جدا از حساب ساپورتر ها یه حساب کوتاه مدت از خودم ارائه دادم اما دیروز که نامه تمکن گرفتم دیدم معدل حساب 6 ماهه نوشته نشده و فقط اطلاعات زیر بود.
    Debit turnover: IRR 5.716.000.000
    Credit turnover: IRR 6.343.000.000
    Current Balance:IRR 627.000.000
    سوالم اینه که با توجه به این مبلغ ها و اینکه معدل حساب نمیزنه آیا میتونم 1 هفته آخر 150 تومن پول به حساب بریزم و مانده رو به 200 تومن برسونم و آفیسر هم شک نکنه؟ چون واریز و برداشت نسبتا خوب بوده. خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید. ممنون
    بله موجودی نهایی رو به میزان مورد نیاز ارتقا بدین

سلام

در صورتی که یکی از والدین رو بخوام به عنوان اسپانسر معرفی کنم، غیر از مدارک مربوط به تمکن مالی ایشان مثل موجودی و گردش حساب و غیره، چه مدارک دیگه ای نیاز هست؟ گفته شده باید یک نامه از اون شخص ارائه بدم. اون نامه دقیقا چی هست ؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون

سلام. امیدوارم این سوالمو یکی جواب بده

با توجه به این که الان امکان رفتن برای بیومتریک نیست و پرونده بررسی نمی شه هنوز، اگر من الان اپلیکیشنم رو سابمیت کنم که خب نیازمند اپلود گواهی تمکن مالی هست، ایا بعدا دوباره ممکنه ازم گردش و موجودی حساب بخوان؟ چون می خوام حساب رو خالی کنم بعد از گرفتن موجودی و گردش.
    ممنون می شم اگر کسی می دونه پاسخ بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)