صفحه 9 از 627 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 6262

موضوع: درباره حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

I think it more depends on the bank. I got the bs from Parsian and I deposited the money just for 3 days
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ( BS یا Bank Statement ) « 1 2 ... 14 15 »

یعنی ممکن نیست سفارت چک کنه؟ وقتی Bs را گرفتم میتونم فرداش پول را بردارم؟

جه 1 روز چه 7 روز چه 20 روز.....یکم شک برانگیز نیست یه پول هنگفت بیاد تو حسابتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.Ahmadian
    جه 1 روز چه 7 روز چه 20 روز.....یکم شک برانگیز نیست یه پول هنگفت بیاد تو حسابتون؟
    برای اینکه این مشکل پیش نیاد چی کار میشه کرد؟ دوست من پارسال فقط به سند خونه برد من سند میبرم سند حانه هم نیست سند یک تولیدی است که مقداری از آن به اسم خودمه . وقتی میبینم همه دارن BS میبرن تصمیم گرفتم ببرم . وقتی فول فاند هستیم واقعا لازمه؟!

dear Masoum,

If you are fully funed, you really do not need these extra materials. Just to be on the safe ide, you can have a 6-10 million bank statement on you
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoum
    کسی از بانک سامان bs گرفته؟ گردش حساب را هم توش نوشته مینویسند؟
    پول باید تا گرفتن ویزا در حساب بمونه؟
    بانک سامان موجودی حساب و همچنین میانگین بالانس حساب را مینویسه. اگر گردش را بخواهید باید بهشون بگید و اونا در یک برگه جدا بهتون کل گردش حساب را میدن.
    هر زمانی که تقاضا بدید نهایتاً تا 1 روز بعدش شاید لازم باشه که پول تو حساب بمونه و بعدش میتونید برداشت کنید. اینو باز از خود سامان هم بپرسید.

موفق باشید.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

Junior Member

یک مورد رو هم چک کنید. به من گفتن هر روز که درخواست برای نامه بدید، موجودی روز قبل درخواست درج میشه. بنابراین مجبور شدم درخواست رو روز بعد از واریز پول به شعبه بدم. با اینکه ازشون خواسته بودم که متوسط موجودی درج نشه، باز هم نوشته شد و تقریباً نامه رو واسه من بدون فایده کرد!
    مبلغی هم که برای صدور می گیرند نسبت به سایر بانک های دیگه بیشتره!

اما من هیچ مبلغی برای صدور ندادم!!
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

کدام بانک متوسط موجودی نمینویسه؟

Junior Member

to vigilantboy

والا واسه من که به ازای هر نامه، معادل 10 دلار از حساب کم کرد.

to masoum

من نامه های بانک پارسیان، تجارت و صادرات رو هم دیدم که تو اونها چیزی نوشته نشده بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)