صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 60

موضوع: اپلای برای فیزیک

Junior Member silver_star973 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Science

پیش فرض اپلای برای فیزیک

کسی هم هست با معدل پایین تو رشته فیزیک با مقاله بتونه واسه ارشد بورس بگیره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش فیزیک

بستگی به کشورش داره.
    تو اروپا شرقی می شه با این شرایط حتی برای دکترا بورس گرفت.

خوشبختانه جدیدا دولت امریکا اعلام کرد صندلی های زیادی در دانشگاه ها برای علوم پایه خالی مونده "مخصوصا" دکترا.
    برای همین پذیرش گرفتن آسون تر شده.

سلام
    داشتن مقاله برای گرفتن فاند تحصیلی در رشته ی فیزیک برای ارشد تا چه اندازه مهم است؟فاکتور اصلی برای گرفتن فاند و پذیرش چیه؟!!! من دانشجوی سال سوم فیزیکم و از نظر معدل و رتبه در دانشگاه(یکی از ده دانشگاه برتر ایران) وضعیت خوبی دارم و حتی بدون کنکور هم میتونم تو خود ایران برای ارشد ادامه ی تحصیل بدم.یک کتاب هم در دست چاپ دارم.ایا با یک نمره ی تافل و GRE سابجکت خوب (هنوز نگرفتم)و این وضعیت امید به گرفتن فاند و پذیرش داشته باشم؟....
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mj.jafari نمایش پست ها
    بستگی به کشورش داره.
    تو اروپا شرقی می شه با این شرایط حتی برای دکترا بورس گرفت.

خوشبختانه جدیدا دولت امریکا اعلام کرد صندلی های زیادی در دانشگاه ها برای علوم پایه خالی مونده "مخصوصا" دکترا.
    برای همین پذیرش گرفتن آسون تر شده.
    سلام مي خواستم بدونم شانس گرفتن پذيرش در رشته فيزيک هسته اي از دانشگاههاي آمريکا يا کانادا براي مقطع دکتري چه قدره؟

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid.reza نمایش پست ها
    سلام
    داشتن مقاله برای گرفتن فاند تحصیلی در رشته ی فیزیک برای ارشد تا چه اندازه مهم است؟فاکتور اصلی برای گرفتن فاند و پذیرش چیه؟!!! من دانشجوی سال سوم فیزیکم و از نظر معدل و رتبه در دانشگاه(یکی از ده دانشگاه برتر ایران) وضعیت خوبی دارم و حتی بدون کنکور هم میتونم تو خود ایران برای ارشد ادامه ی تحصیل بدم.یک کتاب هم در دست چاپ دارم.ایا با یک نمره ی تافل و GRE سابجکت خوب (هنوز نگرفتم)و این وضعیت امید به گرفتن فاند و پذیرش داشته باشم؟....
    ممنون
    برای گرفتن پذیرش داشتن مقاله الزامی نیست ولی خیلی کمک میکنه. در نظر داشته باشد که دانشگاه ها تمام قسمت های application در نظر میگیرن. هر چه قدر نمره ها تون بهتره باشه دانشگاه بهتری میتونید پذیرش بگیرید. کتاب رو هم زیاد وزنه سنگینی حساب نکنید.

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tooba t نمایش پست ها
    سلام مي خواستم بدونم شانس گرفتن پذيرش در رشته فيزيک هسته اي از دانشگاههاي آمريکا يا کانادا براي مقطع دکتري چه قدره؟
    سوال شما خیلی کلی هست. اینکه شما پذیرش بگیرید به ۱۰۰ تا عامل بستگی داره (cv, publication, ...) ولی اینکه پس از پذیرش ویزا بتواند بگیرید ممکنه ریسکی باشه که در مورد اون هم خیلی بحث شده در فروم.

البته شما سوالتو چند جا پرسیدی که خلاف مقراته !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial نمایش پست ها
    سوال شما خیلی کلی هست. اینکه شما پذیرش بگیرید به ۱۰۰ تا عامل بستگی داره (cv, publication, ...) ولی اینکه پس از پذیرش ویزا بتواند بگیرید ممکنه ریسکی باشه که در مورد اون هم خیلی بحث شده در فروم.

البته شما سوالتو چند جا پرسیدی که خلاف مقراته !
    شرمنده نمي دونستم چند جا سوال پرسيدن خلافه،مي تونم بپرسم در کدوم فروم بحث شده در مورد ويزا؟سوال بعدي اينه که شما در مورد وضعيت من چي فکر مي کنيد؟از کجاها مي تونم فاند بگيرم؟

سلام
    یه چند تا نکته به نظره من اومد گفتم بگم شاید مفید باشه درباره پذیرش گرفتن فیزیک توی مستر از دانشگاهای اروپا بنظرم آلمان گزینه خوبی هست هم دانشگاهای خوبی داره هم تعداد دانشگاهایی که به زبانه انگلیسی برگزار میکنن خوبه حتی دانشگاهی مسه ارلانگن که توی اپتیک پذیرش میکنه یه فند نسبتا کم در حدود ماهی ۶۵۰ یورو هم میده که بد نیست شرایطه خاصی هم برای پذیرش گرفتن ازش نمیخاد ولی در کل توی آلمان بدونه فاند هم میشه با کاره دانشجویی در حدوده ماهی ۴۰۰ تا ۵۰۰ یورو درآورد .
    سوئد هم گزینه خوبی هست والی یه کم هم از نظره شرایطه آب و هوائی خیلی سرده دیگه اینکه تقریبا برای مستر فاند نداره مگه اینکه از طریقه اراسموس فاند بگیری که قضیش جداست ولی خوب خوبیش اینه که اگه مستر اونجا باشی تقریبا میشه گفت برای دکترا یه فاند خوب میتونی از دانشگاهای سوئد بگیری

درباره این دوستی که گفت کتاب دارم ببینید این خیلی نکته مثبتی هست منتها چون کتابه شما احتمالا چاپه داخل هست اونا دیدی نسبت بهش ندارن از این نظره خیلی شاید موثر نباشه ولی خوب بهر حال تاثیر داره
    مقاله هم ISI باز تاثیر داره و اینکه کدوم مجله چاپش کرده باشه و اینکه تعداد ارجاء بهش چقد بوده باشه

موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tabriz university,theoretical physics

پیش فرض پاسخ : اپلای برای فیزیک

از دوستان کسی راجع به موسسه نیلز بور در دانمارک اطلاع داره ؟ من می خوام برای فوق لیسانس high energy physics اپلای کنم ؟ آیا کمک مالی برای مستر در کار است ؟
    با تشکر

Junior Member ghamsari آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اپلای برای فیزیک

سلام دوستان. من فوق‌ليسانس فيزيكم. با معدل ١٧.٣٤. يك مقاله داخلي دارم. بعد از ٤ ماه خدمت معاف شدف. متاهل ام. ٥ سالي هست توي يك شركت نفتي و نيز انستيتو مهندسي نفت دانشگاه تهران مطالعات ژئوفيزيكي و نگارش نرم‌افزار‌هاي محاسباتي صنايع بالا دستي نفت به روش‌هاي هوش‌مصنوعي انجام مي‌دم كه ازش مقاله ISI‌ هم داره در مي‌آيد و هم نرم‌افزار ثبت شده. بنيه‌ي علمي و رياضيمم قويه و نيز زبانم. در وحله‌ي اول به گرايش‌هاي نظري و كيهان‌شناسي علاقه دارم و در رده‌ي بعد به ماده‌چگال. زبانمم خوبه و PBT ٦٠٠ دارم ولي مي‌خوام هم تافل و هم جي‌.آر.‌اي فيزيك رو خيلي عالي‌تر از اينا بگيرم. اگه از الان براي ثبت نام امتحانات و آمادگي براشون اقدام كنم به نظرتون مي‌تونم براي Sept. 2011 از دانشگاه‌هاي آمريكا با فاند پذيرش بگيرم؟ دانشگاه‌هاي رده اول هم ميشه به نظرتون؟ مثلا كجاها؟

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)