صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 60

موضوع: اپلای برای فیزیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای برای فیزیک

سلام دوستان. مشه واسه پذیرش دکترا در کانادا و هلند و استرالیا اطلاعات بدین .دانشگاه معتبر میخوام.ممنون.

پیش فرض پاسخ : پذیرش فیزیک

سلام
    من کارشناسی ارشد فیزیک گرایش ذرات بنیادی دارم.دانشگاه آمریکایی St.John در ایتالیا شعبه داره و کارشناسی ارشد فیزیک با گرایش نظری می گیره.اما مدرکش برای وزارت علوم قابل قبول نیست.آیا داشتن مدرک این دانشگاه احتمال گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا رو بیشتر می کنه ؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط sharareh mp نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ارشد فیزیک گرایش ذرات بنیادی دارم.دانشگاه آمریکایی St.John در ایتالیا شعبه داره و کارشناسی ارشد فیزیک با گرایش نظری می گیره.اما مدرکش برای وزارت علوم قابل قبول نیست.آیا داشتن مدرک این دانشگاه احتمال گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا رو بیشتر می کنه ؟
    در اینکه اگر شما در یک دانشگاه با سیستم آمریکایی درس بخونید شانس شما را برای ادمیشن بالا میبره و حتی برپعدا برای ترنسفر واحدها راحتتر هستید. ولی باید برای خودتون هدف داشته باشید چون در صورتی که بخواهید برای آینده به ایران برگردید احتمالا سیستم پله ای که شما اول مستر و بعد دکتری را بگیرید صادق نمیشه و در بررسی مدرک شما مشکل ایجاد میشه. بهتر هست تا از وزارت علوم نیست سوالی کنید.
    I am back to AA.

Junior Member

سلام من فوق فیزیک دارم نانو معدل ارشدم 16.3 3مقاله ای.اس.ای و 4 کنفرانس خارجی و 10 کنفرانس داخلی و 2 علمی پزوهشی و 3 ثبت اختراع ولی تا حالا موفق نشدم پذیرش بگیرم منو راهنمایی کنید

سلام دوستان عزيز
    من فوق ليسانس فيزيك اتمي دارم 3 ساله كه فارغ التحصيل شدم و چندين ماهه كه دنبال بورس دكترا مي گردم اما تمام نامه هام بي جواب مي مونن . نمي دونم دوستان چطوري بورس مي تونن بشن. بعضي از دوستان نوشتن خيلي ساده مي شه از اروپا يا آمريكا پذيرش گرفت والا من كه تا حالا نتونستم.
    معدل فوقم 16 آيلتس 6.5 جي آر اي هم شركت كردم اما مقاله ندارم فقط يه پوستر توي كنفرانس داخلي! نميدونم دوستان چطوري با رزومه ضعيف مي تونن بورس بشن اينور اونور من كه پاك نا اميد شدم ): لطفا اونايي كه آشنايي دارن چند تا دانشگاه معرفي كنن كه زياد بك گراند قوي نخوان

سلام دوست عزيز
    ارلانگن لاتينش چطوريه گشتم توي دانشگاههاي آلمان نديدم به اين اسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim120 نمایش پست ها
    سلام
    یه چند تا نکته به نظره من اومد گفتم بگم شاید مفید باشه درباره پذیرش گرفتن فیزیک توی مستر از دانشگاهای اروپا بنظرم آلمان گزینه خوبی هست هم دانشگاهای خوبی داره هم تعداد دانشگاهایی که به زبانه انگلیسی برگزار میکنن خوبه حتی دانشگاهی مسه ارلانگن که توی اپتیک پذیرش میکنه یه فند نسبتا کم در حدود ماهی ۶۵۰ یورو هم میده که بد نیست شرایطه خاصی هم برای پذیرش گرفتن ازش نمیخاد ولی در کل توی آلمان بدونه فاند هم میشه با کاره دانشجویی در حدوده ماهی ۴۰۰ تا ۵۰۰ یورو درآورد .
    سوئد هم گزینه خوبی هست والی یه کم هم از نظره شرایطه آب و هوائی خیلی سرده دیگه اینکه تقریبا برای
    مستر فاند نداره مگه اینکه از طریقه اراسموس فاند بگیری که قضیش جداست ولی خوب خوبیش اینه که اگه مستر اونجا باشی تقریبا میشه گفت برای دکترا یه فاند خوب میتونی از دانشگاهای سوئد بگیری

درباره این دوستی که گفت کتاب دارم ببینید این خیلی نکته مثبتی هست منتها چون کتابه شما احتمالا چاپه داخل هست اونا دیدی نسبت بهش ندارن از این نظره خیلی شاید موثر نباشه ولی خوب بهر حال تاثیر داره
    مقاله هم ISI باز تاثیر داره و اینکه کدوم مجله چاپش کرده باشه و اینکه تعداد ارجاء بهش چقد بوده باشه

موفق باشین

Junior Member ... آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط solmazjoon نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    من فوق ليسانس فيزيك اتمي دارم 3 ساله كه فارغ التحصيل شدم و چندين ماهه كه دنبال بورس دكترا مي گردم اما تمام نامه هام بي جواب مي مونن . نمي دونم دوستان چطوري بورس مي تونن بشن. بعضي از دوستان نوشتن خيلي ساده مي شه از اروپا يا آمريكا پذيرش گرفت والا من كه تا حالا نتونستم.
    معدل فوقم 16 آيلتس 6.5 جي آر اي هم شركت كردم اما مقاله ندارم فقط يه پوستر توي كنفرانس داخلي! نميدونم دوستان چطوري با رزومه ضعيف مي تونن بورس بشن اينور اونور من كه پاك نا اميد شدم ): لطفا اونايي كه آشنايي دارن چند تا دانشگاه معرفي كنن كه زياد بك گراند قوي نخوان
    سلام دوست خوب
    منم معتقدم با شرايط تو مي‌شه از امريكا پذيرش با فاند گرفت. بايد روي نقاط قوت رزومه مانور بدي. جي‌آر‌اي سابجكت خيلي مهمه. بالاي 900 بياري شانست ميره بالا. بايد تو SOP درباره اهدافت دقيق صحبت كني. مرتب و منظم بنويس. بايد CV تر و تميزي بسازي. توصيه‌نامه‌ها نقش مهمي بازي مي‌كنن. خلاصه خودتو بگذار جاي كميته پذيرش و ببين چرا بايد تورو از بين كلي متقاضي انتخاب كنند.
    نااميد نشو. چند ماه وقت بگذار روي پيدا كردن دپارتماني كه رو علايقت كار ميكنن و شروع كن به ارتباط برقرار كردن. بازخورداشون بهت مي‌گه كه كجاها درخواست بدي.
    مطمئنم اگه برنامه‌ريزي درستي داشته باشي و قدم به قدم پيش بري موفق مي‌شي.
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط gelavizh نمایش پست ها
    سلام من فوق فیزیک دارم نانو معدل ارشدم 16.3 3مقاله ای.اس.ای و 4 کنفرانس خارجی و 10 کنفرانس داخلی و 2 علمی پزوهشی و 3 ثبت اختراع ولی تا حالا موفق نشدم پذیرش بگیرم منو راهنمایی کنید
    which schools have you applied for?
    I have no doubt you can get into a good school
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط solmazjoon نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    ,
    When I was applying, I would send a few emails every day and finally got replies only from less than 10 per cent

Thats normal
    do not give up and remmember this
    preseverance is the key

BTW, I am skeptical about those who say its easy to get admission, its not easy in my opinion
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

سلام و ممنون از راهنماييتون
    شما اگر اين تعداد نامه ارسال ميكردين پوزيشن ها رو چطور پيدا مي كردين؟ معمولا تعداد پوزيشن هاي مرتبط با رشته خود آدم اينقدري نيست كه بشه تعداد زيادي درخواست فرستاد. يا اينكه شما به هر دانشگاه رجوه مي كردين و در دپارتمان فيزيك بدون توجه به پوزيشن ها با استاد تماس مي گرفتين؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory نمایش پست ها
    ,
    When I was applying, I would send a few emails every day and finally got replies only from less than 10 per cent

Thats normal
    do not give up and remmember this
    preseverance is the key

BTW, I am skeptical about those who say its easy to get admission, its not easy in my opinion

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)