صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 60

موضوع: اپلای برای فیزیک

پیش فرض پاسخ : اپلای برای فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ... نمایش پست ها
    سلام دوست خوب
    منم معتقدم با شرايط تو مي‌شه از امريكا پذيرش با فاند گرفت. بايد روي نقاط قوت رزومه مانور بدي. جي‌آر‌اي سابجكت خيلي مهمه. بالاي 900 بياري شانست ميره بالا. بايد تو SOP درباره اهدافت دقيق صحبت كني. مرتب و منظم بنويس. بايد CV تر و تميزي بسازي. توصيه‌نامه‌ها نقش مهمي بازي مي‌كنن. خلاصه خودتو بگذار جاي كميته پذيرش و ببين چرا بايد تورو از بين كلي متقاضي انتخاب كنند.
    نااميد نشو. چند ماه وقت بگذار روي پيدا كردن دپارتماني كه رو علايقت كار ميكنن و شروع كن به ارتباط برقرار كردن. بازخورداشون بهت مي‌گه كه كجاها درخواست بدي.
    مطمئنم اگه برنامه‌ريزي درستي داشته باشي و قدم به قدم پيش بري موفق مي‌شي.
    سلام مرسي از راهنماييتون من كه ميرم سايت دانشگاههاي آمريكا گيج ميشم معمولا اپلايشون اداري هست. ثبت نام و اپليكيشن في و ... با استاد بايد مستقيم تماس بگيرم؟

Junior Member ... آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط solmazjoon نمایش پست ها
    سلام مرسي از راهنماييتون من كه ميرم سايت دانشگاههاي آمريكا گيج ميشم معمولا اپلايشون اداري هست. ثبت نام و اپليكيشن في و ... با استاد بايد مستقيم تماس بگيرم؟
    دو حالت داره. يا كارت خيلي درسته و با همون اپلاي اداري بهت پذيرش مي‌دن. يا اينكه بايد مخ استاد رو بزني.
    روش دوم از محبوبيت زيادي در قشر دانشجوي ايراني برخوردار است. ايميل كه مفته، بزار روزي 10 تا بزنيم. بالاخره يكي پيدا مي‌شه از ما خوشش بياد...
    به نظر من همون طور كه قبلا گفتم اول بايد چند ماه وقت گذاشت و چند تا دپارتمان كه كارشون مورد علاقمونه پيدا كرد و بعد شروع كرد به ارتباط برقرار كردن با استاداش.
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط solmazjoon نمایش پست ها
    سلام و ممنون از راهنماييتون
    شما اگر اين تعداد نامه ارسال ميكردين پوزيشن ها رو چطور پيدا مي كردين؟ معمولا تعداد پوزيشن هاي مرتبط با رشته خود آدم اينقدري نيست كه بشه تعداد زيادي درخواست فرستاد. يا اينكه شما به هر دانشگاه رجوه مي كردين و در دپارتمان فيزيك بدون توجه به پوزيشن ها با استاد تماس مي گرفتين؟

I listed the name of many universities (100+) and institutions and emailed a few professors in each
    not only those who had open positions in their group but any group that I was interested in their work
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

سلام
    من نمیتونم اطلاعات لازم برای پذیرش رو (برای دکترا) توی سایت دانشگاه های mit و هاروارد پیدا کنم.
    برای دکترا باید دنبال چه کلمه ای باشم. توی mit.edu فقط graduate و undergraduate داره. پس دکترا چی؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    سلام
    من نمیتونم اطلاعات لازم برای پذیرش رو (برای دکترا) توی سایت دانشگاه های mit و هاروارد پیدا کنم.
    برای دکترا باید دنبال چه کلمه ای باشم. توی mit.edu فقط graduate و undergraduate داره. پس دکترا چی؟
    ممنون
    همون قسمت graduate برو
    میتونی اول بری دانشکده ی فیزیک بعد وارد قسمت graduate بشی

Junior Member Mohsen N آواتار ها

سلام

درسته که تلاش کردن خیلی مهمه ولی یک نکته دیگه هم هست که ظاهرا خیلی مهمه. اونم شانس یا قسمت یا ... هر جی که میخواین اسمشو بذارین. من این اواخر موردهایی رو میبینم که به نظر میاد بعضی ها کاملا شانس باهاشون یاره

Junior Member leila42 آواتار ها

سلام دوستان .شرایط من با شماها خیلی فرق داره من8 سال است که از رشته دبیری فیزیک فارغ التحصیل شدم و در همه این سال ها دبیر بوده ام .نه کتاب و نه مقاله هیچی ندارم و خیلی دوست دارم در کانادا و امریکا(زیاد نخندید)برای ارشد درس بخوانم وتازه با این سایت اشنا شدم .ایا شما با شرایط مشابهی مواجه شدید. لطفا من راهنمایی کنید برای گرفتن بورسیه چه کاری باید انجام دهم. ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط leila42 نمایش پست ها
    سلام دوستان .شرایط من با شماها خیلی فرق داره من8 سال است که از رشته دبیری فیزیک فارغ التحصیل شدم و در همه این سال ها دبیر بوده ام .نه کتاب و نه مقاله هیچی ندارم و خیلی دوست دارم در کانادا و امریکا(زیاد نخندید)برای ارشد درس بخوانم وتازه با این سایت اشنا شدم .ایا شما با شرایط مشابهی مواجه شدید. لطفا من راهنمایی کنید برای گرفتن بورسیه چه کاری باید انجام دهم. ممنونم
    اولين كاري كه بايد بكنيد خوندن زبان و گرفتن مدرك زبان هست. بعد از اون هست كه مي تونيد شروع به گرفتن پذيرش بكنيد از آمريكا يا كانادا بدون مدرك زبان نميتونيد كاري بكنيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لرزه شناسی, تهران شمال

من معدلم 16.5لیسانس فیزیک دارم به نظر شما شانس دارم برای آمریکا؟ راستی اگه بدون دروس عمومی حساب شه 16.90 میشه

Member QUPHAS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHYSICS

نقل قول نوشته اصلی توسط arghanon نمایش پست ها
    من معدلم 16.5لیسانس فیزیک دارم به نظر شما شانس دارم برای آمریکا؟ راستی اگه بدون دروس عمومی حساب شه 16.90 میشه
    معلومه كه مي تونيد! معدل فقط يك پارامتره. gre subject به خوبي ميتونه معدل شما رو جبران كنه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)